مربی بریتنی گرینر در مورد بازداشت روسیه: “اگر لبرون بود، او در خانه بود، درست است؟”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مربی بریتنی گرینر، ونسا نایگارد، روز دوشنبه پیشنهاد کرد که نفوذ فوق ستاره WNBA ممکن است عاملی باشد که چرا دیگر فوریت برای بیرون آوردن او از زندان روسیه وجود ندارد.

نایگارد قبل از بازی تیم مقابل لس آنجلس اسپارکس گفت، اگر لبرون جیمز در خارج از کشور حبس می شد، فوق ستاره لس آنجلس لیکرز تا به حال به خانه می آمد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بریتنی گرینر، ستاره WNBA و دارنده دو مدال طلای المپیک، دوشنبه، 27 ژوئن 2022، برای جلسه دادگاه در خیمکی در خارج از مسکو، روسیه، همراهی می‌شود.

بریتنی گرینر، ستاره WNBA و دارنده دو مدال طلای المپیک، دوشنبه، ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲، برای جلسه دادگاه در خیمکی در خارج از مسکو، روسیه، همراهی می‌شود.
(AP Photo/Alexander Zemlianichenko)

“اگر لبرون بود، او در خانه بود، درست است؟” او پرسید. این بیانیه ای در مورد ارزش زنان است. این بیانیه ای است در مورد ارزش یک فرد سیاه پوست. این بیانیه ای است در مورد ارزش یک همجنس گرا. همه این چیزها. و ما آن را می دانیم. و بنابراین، این چیزی است که کمی بیشتر درد می کند.”

نایگارد که اولین فصل خود را به عنوان سرمربی مرکوری می گذراند، گفت که نامه گرینر به کاخ سفید او را به گریه انداخت.

او افزود: “خیلی خوب است که او توانست این پیام را به ما برساند. و امیدواریم که برخی از مردم به آن توجه کنند.”

ونسا نایگارد، سرمربی فینیکس مرکوری، در جریان یک بازی WNBA بین فینیکس مرکوری و شیکاگو اسکای در 2 ژوئیه 2022، در Wintrust Arena در شیکاگو، IL به تماشای این بازی می‌پردازد.

ونسا نایگارد، سرمربی فینیکس مرکوری، در جریان یک بازی WNBA بین فینیکس مرکوری و شیکاگو اسکای در ۲ ژوئیه ۲۰۲۲، در Wintrust Arena در شیکاگو، IL به تماشای این بازی می‌پردازد.
(Melissa Tamez/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

نامه گرینر روز دوشنبه به کاخ سفید تحویل داده شد. او می‌خواست مطمئن شود که جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن و سایر اعضای دولت او «من و دیگر بازداشت‌شدگان آمریکایی» را در روسیه فراموش نکنند.

گلایه همسر بریتنی گرینر ستاره WNBA از سکوت “دلسرد کننده” بایدن در مورد بازداشت روسیه

نامه گرینر از طریق نمایندگان وی به کاخ سفید منتقل شد. اگرچه بیشتر مطالب محرمانه باقی ماند، نمایندگان او گزیده هایی را به اشتراک گذاشتند.

سوپراستار WNBA نوشت: «… وقتی اینجا در زندان روسیه نشسته‌ام، تنها با افکارم و بدون حمایت همسر، خانواده، دوستانم، پیراهن المپیک یا هر دستاوردی، می‌ترسم برای همیشه اینجا باشم.

“در ۴ ژوئیه، خانواده ما به طور معمول از خدمات کسانی که برای آزادی ما جنگیدند، از جمله پدرم که یک جانباز جنگ ویتنام است، قدردانی می کند. فکر کردن به اینکه چگونه معمولاً این روز را جشن می گیرم آزار دهنده است زیرا آزادی برای من معنایی کاملاً متفاوت دارد. سال.”

گرینر از بایدن درخواست کرد که از اختیارات ریاست جمهوری خود برای اطمینان از بازگشت او استفاده کند. او در ماه فوریه به اتهام آوردن کارتریج های ویپ حاوی روغن های مشتق شده از شاهدانه از طریق فرودگاه مسکو دستگیر شد.

بریتنی گرینر (C) فوق ستاره بسکتبال WNBA در تاریخ 1 ژوئیه 2022 به جلسه دادگاه خیمکی، خارج از مسکو می رسد.

بریتنی گرینر (C) فوق ستاره بسکتبال WNBA در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ به جلسه دادگاه خیمکی، خارج از مسکو می رسد.
(KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP از طریق گتی ایماژ)

در این نامه آمده است: “لطفا تمام تلاشتان را بکنید تا ما را به خانه بازگردانید. من برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ رای دادم و به شما رای دادم. من به شما ایمان دارم. من هنوز آنقدر با آزادی خود کار دارم که می توانید به بازگرداندن آن کمک کنید.” بخشی را بخوانید “دلم برای همسرم تنگ شده است! دلم برای خانواده ام تنگ شده است! دلم برای هم تیمی هایم تنگ شده است! این که بدانم آنها در حال حاضر بسیار رنج می برند، مرا می کشد. برای هر کاری که در این لحظه می توانید انجام دهید تا من را به خانه برگردانید سپاسگزارم.”

شورای امنیت ملی کاخ سفید تایید کرد که کاخ سفید نامه گرینر را دریافت کرده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آدرین واتسون، سخنگوی شورای امنیت ملی روز دوشنبه گفت: ما معتقدیم که فدراسیون روسیه به اشتباه بریتنی گرینر را بازداشت می کند. “پرزیدنت بایدن در مورد نیاز به آزادی همه اتباع آمریکایی که در خارج از کشور گروگان یا به طور غیرقانونی بازداشت شده اند، از جمله بریتنی گرینر، روشن است. دولت ایالات متحده به کار تهاجمی – با استفاده از هر ابزاری – برای بازگرداندن او به خانه ادامه می دهد.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.