مدیر سابق دفتر بودجه کنگره هشدار داد که معامله منچین با شومر تورم را مهار نمی کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جو منچین سوم، سناتور دموکرات ویرجینیای غربی، با چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، برای جعل آنچه دموکرات‌ها ادعا می‌کنند قوانین ضدتورمی است، فریب داده نشد، اما همانطور که مانچین، رئیس سابق کنگره معتقد است، این لایحه تورم را کاهش نخواهد داد. دفتر بودجه روز دوشنبه به فاکس نیوز گفت.

“سنا در حال حرکت به سمت هر چیزی است که ما می خواهیم این لایحه تورمی ضد تورم را بنامیم. [with the CHIPS act]داگلاس هولتز ایکین، رئیس انجمن اقدام آمریکا و مدیر سابق CBO، گفت، آنها هزینه های زیادی را از قبل انجام خواهند داد و قول می دهند که بعداً هزینه آن را بپردازند – و کسری به مدت شش سال کاهش نخواهد یافت.

در این راستا، اگر فدرال رزرو نتواند تورم را در آن دوره کاهش دهد، اقتصاد در وضعیت بدتری قرار خواهد گرفت.

رئیس هریتیج: حکمرانی سبز پوشش جدید برای بازرگانی به بی ثباتی جهانی می انجامد

گزارش ها حاکی از آن است که موضع سناتور کیرستن سینما در مورد سازش هنوز در هوا باقی مانده است.

گزارش ها حاکی از آن است که موضع سناتور کیرستن سینما در مورد سازش هنوز در هوا باقی مانده است.
(AP/Getty Images)

هولتز-ایکین درباره سازش منچین و شومر گفت: “اگر فدرال رزرو ظرف ۶ سال تورم را تحت کنترل نداشته باشد، همه ما واقعاً در مشکل بزرگی هستیم. این هیچ کمکی نخواهد کرد.”

هولتز ایکین با اشاره به اینکه کمیته مشترک مالیات، که در مورد قانون زیرساخت های دموکرات ها مثبت بود، برعکس از این قانون انتقاد کرد، گفت که هیچ یک از محاسبات یا رویه های آنها در این دوره تغییر نکرده است، با این حال قانونگذاران اکنون تحلیل آنها را نادیده می گیرند:

کشاورزان هلندی برای اعتراض به قوانین سختگیرانه زیست محیطی دولت کاروان های آزادی تشکیل دادند

شومر

شومر
(الیزابت فرانتز/PoolviaAP)

“[They] روش انجام کاری را تغییر نداده اند. آنها قانون مالیات را دریافت می کنند. آنها به پیامدها نگاه می کنند. آن را به گروه های درآمدی اختصاص می دهند. این برای آنها کار معمولی است. بنابراین آنها زبان را همانطور که نوشته شده بود، تفسیر کردند، نوشتند، و به مردم از هر درآمدی ضربه زد.»

نیوت گینگریچ ورود دموکرات های پنسیلوانیا به ابتکار انرژی سبز RGGI را منفجر کرد

گرافیک تورم

گرافیک تورم
(ایستوک)

و این امر اجتناب ناپذیر است، زیرا این افزایش مالیات بر شرکت‌های آمریکایی است که تعداد زیادی از آمریکایی‌ها را استخدام می‌کنند، محصولات را به بسیاری از آمریکایی‌ها می‌فروشند – و این باعث می‌شود که دستمزد اولی پایین بیاید و قیمت دومی کاهش یابد. و بنابراین این یک خبر بد برای آمریکایی ها با هر درآمدی است. تحلیل پیچیده ای نیست.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

هولتز-ایکین تاکید کرد که معتقد نیست از مانچین توسط اعضای هیأت خود سوء استفاده شده است، اما او “کوششی با حسن نیت برای مذاکره درباره چیزی که به آن اعتقاد دارد” انجام داده است.

بنابراین من فکر نمی‌کنم او فریب خورده باشد، اما مطمئن نیستم که او باید به سابقه آن طرف معامله اعتماد کند.»