مدیر ارتباطات بایدن: وام دانشجویی «برای اقتصاد خوب است»، درباره «انصاف بزرگ نوشته شده است»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کیت بدینگفیلد، مدیر ارتباطات کاخ سفید، نتوانست از عادلانه بودن وام های دانشجویی رئیس جمهور بایدن در روز چهارشنبه دفاع کند و در عوض به صحبت در مورد اینکه “کد مالیاتی برای مدت طولانی ناعادلانه بوده است” پرداخت.

روز چهارشنبه، بایدن اعلام کرد که قصد دارد ۱۰۰۰۰ دلار وام های دانشجویی فدرال را برای وام گیرندگان خاصی که کمتر از ۱۲۵۰۰۰ دلار در سال دارند و همچنین تا ۲۰۰۰۰ دلار برای دریافت کنندگان گرنت پل لغو کند. این طرح قرار است حدود ۳۰۰ میلیارد دلار برای مالیات دهندگان هزینه داشته باشد.

اگرچه برخی از دموکرات ها و اعضای رسانه ها این اعلامیه را تحسین کردند، جمهوری خواهان و برخی مترقیان این مبلغ را مورد انتقاد و بررسی قرار دادند.

بدینگفیلد از طرف رئیس جمهور در حالی که در برنامه “هالی جکسون ریپورتز” MSNBC ظاهر می شد، مدت کوتاهی پس از سخنرانی بایدن بحث کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ۲۴ اوت ۲۰۲۲ در اتاق روزولت کاخ سفید در واشنگتن دی سی، با وزیر آموزش، میگل کاردونا (R) وام دانشجویی را اعلام کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ۲۴ اوت ۲۰۲۲ در اتاق روزولت کاخ سفید در واشنگتن دی سی، با وزیر آموزش، میگل کاردونا (R) وام دانشجویی را اعلام کرد.
(OLIVIER DOULIERY/AFP از طریق گتی ایماژ)

گزارش CBS News: وام دانشجویی بایدن برای ثروتمندان سود می برد، سوالی در مورد “انصاف” مطرح می کند

برخی از حوزه‌های انتخابیه، مانند NAACP، بیشتر از دولت می‌خواستند. جکسون ابتدا پرسید: “پیام شما برای افرادی در آن انتهای طیف که فکر می کنند این به سادگی کافی نیست چیست؟”

“خب، من می‌گویم ببینیم این برای خانواده‌ها در سراسر کشور چه می‌کند. این یک فضای تنفس هنگفت برای افرادی خواهد بود که در حال حاضر تحت بدهی دانشجویی هستند. این امر آنها را از انجام کارهایی مانند خرید باز می‌دارد. خانه یا راه اندازی یک کسب و کار. این یعنی دادن فضای تنفس به طبقه متوسط، به افرادی که از آن استفاده می کنند تا خانواده خود را قوی تر و امن تر کنند. و همچنین به اقتصاد بزرگ کمک می کند. خوب است. بدینگفیلد گفت: برای رقابت ما.

از سوی دیگر، “چرا افرادی که به دانشگاه نرفته اند یا شهریه خود را پرداخت کرده اند باید به عنوان مالیات دهندگان قبض کسانی را که وام دارند پرداخت کنند؟” جکسون بعد پرسید.

تابلویی از رئیس جمهور بایدن برای لغو بدهی دانشجویی در خیابان پنسیلوانیا در نزدیکی ورودی کارکنان کاخ سفید در طول تظاهراتی که از رئیس جمهور بایدن خواستار لغو بدهی وام دانشجویی در اوت 27 ژوئیه 2022 در دفاتر اجرایی در واشنگتن دی سی بود، نصب شده است.

تابلویی از رئیس جمهور بایدن برای لغو بدهی دانشجویی در خیابان پنسیلوانیا در نزدیکی ورودی کارکنان کاخ سفید در طول تظاهراتی که از رئیس جمهور بایدن خواستار لغو بدهی وام دانشجویی در اوت ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در دفاتر اجرایی در واشنگتن دی سی بود، نصب شده است.
(جمال کنتس/گتی ایماژ برای ما، ۴۵ میلیون)

بدینگفیلد توضیح نداد که چگونه اعطای بدهی منصفانه است، در عوض او دوباره از این طرح دفاع کرد و سپس به صحبت در مورد “کتاب انصاف بزرگ” و کد مالیاتی پرداخت.

“خب، همانطور که شنیدید رئیس جمهور گفت، او هرگز برای کمک به کارگران، برای کمک به افراد طبقه متوسط ​​عذرخواهی نخواهد کرد. و این کاری است که انجام می دهد. این به افرادی که سخت کار کرده اند، به دانشگاه رفته اند، فضای تنفس می دهد. کسانی که تحت مقدار زیادی بدهی دست و پنجه نرم می‌کنند. کالج فوق‌العاده گران است. همانطور که از رئیس جمهور شنیدید، برای مثال، کمک هزینه Pell تقریباً به اندازه سال‌ها قبل پیش نمی‌رود. اتاق تنفس مردمی. اما همانطور که می‌گویم، برای رقابت‌پذیری ما خوب است و برای اقتصاد خوب است.» او ادامه داد.

“من فکر می کنم نکته مهم دیگر در اینجا، هالی، نیز در مورد انصاف است. اگر ما در مورد انصاف بحث می کنیم، قوانین مالیاتی مدت هاست که ناعادلانه بوده است. این قانون مردم طبقه متوسط ​​و افراد کارگر را به زانو درآورده است و در عین حال کار را به زانو درآورده است. بزرگ‌ترین شرکت‌ها و ثروتمندترین‌ها مجوز دارند. و بنابراین، کاری که پرزیدنت بایدن انجام می‌دهد همه چیز است، قوانین مالیاتی را منصفانه‌تر می‌کند و هر کاری که در توانش است انجام می‌دهد تا به کارگران فرصت تنفس بدهد. و این چیزی است که اعلامیه امروز درباره آن است.” او گفت.

بایدن در حال مرتکب «جنگ معکوس کلاسی» با جزوه های وام دانشجویی: واترز

کیت بدینگفیلد، مدیر ارتباطات کاخ سفید، در نشست خبری روزانه کاخ سفید در 29 مارس 2022 در واشنگتن دی سی اظهاراتی را ارائه می کند.

کیت بدینگفیلد، مدیر ارتباطات کاخ سفید، در نشست خبری روزانه کاخ سفید در ۲۹ مارس ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی اظهاراتی را ارائه می کند.
(آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

میگل کاردونا، وزیر آموزش و پرورش پس از اعلام بایدن با فاکس نیوز تایید کرد که کسانی که قبلا وام های دانشجویی خود را پرداخت کرده اند از این کمک ها بهره نخواهند برد.