مدرسه راهنمایی میشیگان وضعیت تراجنسیتی دانش آموز را از والدین پنهان می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک مدرسه دولتی میشیگان وضعیت تراجنسیتی یک دانش‌آموز را از والدین پنهان می‌کند و به دانش‌آموز اجازه می‌دهد با نام و ضمیر دیگری صحبت کند و در عین حال به معلمان دستور می‌دهد که مادر دانش‌آموز را در مورد انتقال آگاه نکنند.

در ایمیلی که توسط فاکس نیوز به دست آمده و خطاب به معلمان مدرسه راهنمایی ریچاردز در فریزر، میشینه، یک مشاور مدرسه به معلمان قبل از کنفرانس معلمان والدین مدرسه هشدار می دهد که فقط از «نام تولد» دانش آموز استفاده کنند و «به ضمیر «او» مراجعه کنند. هنگام صحبت با مادر دانش آموز. مشاور در طول ایمیل به دانش آموزی که یک پسر بیولوژیک است با نام و ضمیر انتخابی خود زنانه اشاره می کند، اما به معلمان اطلاع می دهد که والدین از این انتقال بی اطلاع هستند.

مدرسه راهنمایی ریچاردز در فریزر، میشیگان.

مدرسه راهنمایی ریچاردز در فریزر، میشیگان.
(اخبار فاکس)

سخنگوی مدارس دولتی فریزر که این هفته برای اظهار نظر توسط فاکس نیوز تماس گرفت، این موضوع را انکار نکرد که این ناحیه وضعیت جنسیت را از والدین دانش آموز پنهان می کند، تنها به فاکس نیوز گفت که “این منطقه به تعهدات خود تحت عنوان IX توجه دارد و از آنها پیروی می کند. قوانین.”

اما مشخص نیست که کدام ماده از عنوان IX – یک قانون فدرال حقوق مدنی که تبعیض بر اساس جنسیت را در مدارس ممنوع می کند – در این ناحیه دنبال می شود. اینکه آیا حمایت‌های ارائه شده تحت عنوان IX به هویت جنسیتی نیز تعمیم می‌یابد، موضوع چندین پرونده قضایی فدرال بوده است، در حالی که دستورالعمل‌های وزارت آموزش ایالات متحده در مورد حمایت از دانش‌آموزان تراجنسیتی از مدیریت به مدیریت تغییر کرده است.

والدین فعال می گویند، مدیر بایدن، پول ناهار مدرسه را «گروگان» برای تحمیل سیاست های فراجنسیتی نگه می دارد

تحت دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق در سال ۲۰۱۶، DOE دستورالعملی صادر کرد که تبعیض بر اساس هویت جنسیتی را ممنوع می‌کرد و مدارس را هدایت می‌کرد تا با دانش‌آموزان مطابق با جنسیت انتخابی خود رفتار کنند. کمتر از یک سال بعد، این دستورالعمل در زمان دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، لغو شد، او استدلال کرد که حمایت های عنوان IX فقط برای جنسیت بیولوژیکی اعمال می شود و نه هویت جنسی.

پرزیدنت بایدن با استناد به حکم دادگاه عالی آمریکا در سال ۲۰۲۱، یک بار دیگر دستورالعمل ها را تغییر داد. Bostock v. Clayton County برای گسترش حمایت های عنوان IX به هویت جنسیتی.

که در Bostock v. Clayton County, دادگاه عالی در یک تصمیم ۶-۳ حکم کرد که عنوان هفتم قانون حقوق مدنی تبعیض شغلی بر اساس گرایش جنسی و وضعیت تراجنسیتی را ممنوع می کند.

نیل گورسوچ، قاضی دادگاه عالی برای اکثریت نوشت: «کارفرمایی که فردی را به دلیل همجنس‌گرایی یا ترنس‌جنسی بودن اخراج می‌کند، آن فرد را به دلیل ویژگی‌ها یا اعمالی که در اعضای جنس متفاوت زیر سؤال نمی‌برد، اخراج می‌کند». “سکس نقش ضروری و غیرقابل تغییر در تصمیم گیری ایفا می کند، دقیقاً همان چیزی که عنوان هفتم ممنوع کرده است.”

گروه حقوق والدین از مدارس برای مطالعات عدالت فراخوان می دهد، درخواست تحقیقات حقوق مدنی

جعبه مطبوعاتی زمین فوتبال دبیرستان فریزر بین مدرسه راهنمایی ریچاردز و پردیس دبیرستان فریزر.

جعبه مطبوعاتی زمین فوتبال دبیرستان فریزر بین مدرسه راهنمایی ریچاردز و پردیس دبیرستان فریزر.
(اخبار فاکس)

بحث‌ها همچنان پیرامون حکم ۲۰۲۰ وجود دارد، در حالی که دیوان عالی هنوز تصمیم نگرفته است که آیا این حکم در مورد سایر قوانین فدرال اعمال می‌شود یا خیر.

اما عنوان IX مدارس را از افشای تغییر هویت جنسیتی دانش آموز به والدین یا سرپرست دانش آموز منع نمی کند، در حالی که دستورالعمل به روز شده دولت بایدن در مورد عنوان IX نیز عدم افشای اطلاعات به والدین یا سرپرستان را توصیه نمی کند.

مدارس دولتی فریزر فهرستی از منابع را در اختیار معلمان و کارکنان مدرسه قرار می دهد که هدف آنها کمک به درک کارکنان از مسائل برابری جنسیتی است. این منابع شامل پیوندی به دستورالعمل پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش میشیگان است که توصیه می کند اطلاعات خصوصی مانند هویت جنسیتی را با والدین به اشتراک نگذارید.

دستورالعمل پیشنهادی، که تحت مدیریت ریک اسنایدر، فرماندار سابق جمهوری‌خواه صادر شد، استدلال می‌کند که دانش‌آموزان تراجنسیتی «حق دارند تصمیم بگیرند که چه زمانی، با چه کسی و تا چه اندازه اطلاعات خصوصی را به اشتراک بگذارند».

در دستورالعمل پیشنهادی آمده است: «هنگام تماس با والدین/سرپرست دانش‌آموز ترنسجندر یا GNC، کارکنان مدرسه باید از نام قانونی دانش‌آموز و ضمیر مربوط به جنسیت تعیین‌شده دانش‌آموز در بدو تولد استفاده کنند».

ساختمان مدرسه راهنمایی هاوارد سی ریچاردز در فریزر، میشیگان.

ساختمان مدرسه راهنمایی هاوارد سی ریچاردز در فریزر، میشیگان.
(اخبار فاکس)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اما هنگامی که فاکس نیوز به آن رسید، سخنگوی وزارت آموزش میشیگان خاطرنشان کرد که دستورالعمل پیشنهادی هرگز تأیید نشد. دستورالعملی که در نهایت توسط شورای آموزش و پرورش ایالتی تصویب شد به مناطق توصیه می کند که چنین موضوعاتی را «مورد به مورد» ارزیابی کنند.

در دستورالعمل تایید شده آمده است: «زمانی که دانش‌آموزان به والدین خود مراجعه نکرده‌اند، افشای اطلاعات به والدین باید به‌صورت موردی به دقت مورد بررسی قرار گیرد». “مناطق مدرسه باید سلامت، ایمنی و رفاه دانش آموز و همچنین مسئولیت اطلاع رسانی والدین را در نظر بگیرند. ملاحظات حریم خصوصی ممکن است با سن دانش آموزان متفاوت باشد.”

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش همچنین به پاراگراف اول این دستورالعمل به فاکس نیوز اشاره کرد که یادآوری می کند که پیروی از این دستورالعمل برای هر منطقه مدرسه “اختیاری” است.

در دستورالعمل مصوب آمده است: «این دستورالعمل‌ها داوطلبانه هستند و نباید به عنوان الزام یا الزام تلقی شوند. “تصمیمات مناطق برای استفاده از این راهنما باید در سطح محلی با استفاده از فرآیند ورودی عادی جامعه اتخاذ شود.”

نمایندگان فرماندار فعلی میشیگان، گرچن ویتمر، فوراً به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر در مورد این راهنمایی پاسخ ندادند.