مدرسه ای در میشیگان که «قطعنامه ضد نژادپرستی» را تصویب کرد، معلم را به دلیل برگه مقایسه اوباما با میمون ها تعلیق کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک مدرسه معتبر در منطقه دیترویت که در سال ۲۰۲۱ یک «قطعنامه ضد نژادپرستی» را تصویب کرد، یکی از معلمان خود را به دلیل اینکه برگه‌ای را در اختیار دانش‌آموزان قرار داد که باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا را با میمون‌ها مقایسه می‌کرد، از کار تعلیق کرد.

طبق گزارش‌ها، این اسناد که به حدود ۳۰ دانش‌آموز در مدرسه روپر در بلومفیلد هیلز، میشیگان داده شد، از دانش‌آموزان خواسته شد تا نخستی‌ها را از گالری عکس‌هایی با برچسب میمون، میمون و لمور شناسایی کنند. در این گالری تصویری از رئیس جمهور سابق وجود داشت.

پس از انتشار اخبار مربوط به برگه، مدرسه کلاس های آموزشی را در روز پنجشنبه به دلیل تهدیدات ادعایی لغو کرد. آنها همچنین مشاوره ارائه کردند و در بیانیه‌ای گفتند: “از طرف رهبری مدرسه روپر، ما می‌خواهیم تخلف نژادی آزاردهنده موجود در یک تکلیف با کلاس بالای مدرسه را در هفته گذشته بپذیریم.”

مدرسه ادامه داد: «انتخاب استفاده از این بخش از برنامه درسی کاملاً با فلسفه و مأموریت مدرسه ما مغایرت داشت و ما صمیمانه از استفاده از آن و آسیب هایی که به بار آورده است عذرخواهی می کنیم.

مدرسه دانشگاه DC به کودکان ۴ ساله “ضد نژادپرستی” “کتاب فیست” داد و از آنها خواست تا اعضای خانواده نژادپرست را شناسایی کنند.

کار مدرسه ای به دانش آموزان مدرسه روپر در میشیگان در مقایسه با رئیس جمهور سابق باراک اوباما با میمون ها اختصاص داده شد.

کار مدرسه ای به دانش آموزان مدرسه روپر در میشیگان در مقایسه با رئیس جمهور سابق باراک اوباما با میمون ها اختصاص داده شد.
(فاکس ۲ دیترویت)

در حالی که معلم مسئولیت را بر عهده گرفته و اشتباه خود را در بررسی نکردن صحیح منبع اعتراف کرده است، می دانیم که این کافی نیست و او تا اطلاع ثانوی در مرخصی اداری قرار گرفته است.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در یک گردهمایی برای حمایت از نامزدهای دموکرات میشیگان در دبیرستان فناوری دیترویت کاس در 26 اکتبر 2018 در دیترویت، میشیگان سخنرانی می کند.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در یک گردهمایی برای حمایت از نامزدهای دموکرات میشیگان در دبیرستان فناوری دیترویت کاس در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ در دیترویت، میشیگان سخنرانی می کند.
(بیل پولیانو/گتی ایماژ)

کارولین لت، که به عنوان مدیر تنوع در مدرسه ۳۰۰۰۰ دلاری در سال خدمت می کند، به شبکه خبری محلی WJBK-TV گفت که برگه کاری باعث شده او احساس “انزجار” کند و “او نمی تواند آن را باور کند.”

او گفت: “وقتی برای اولین بار آن را دیدم، سعی می کنم خودم آن را درک کنم.”

لت گفت که معلم مدعی است که از این برگه “وحشت زده” شده است و متوجه پرتره اوباما در میان حیوانات نشده است.

کالیفرنیا، نیویورک، ایلینویز از وجوه امدادی COVID-19 برای فشار دادن CRT در مدارس استفاده کردند

به گزارش فاکس ۲ محلی، کلی توماس، رئیس هیئت امنای روپر، گفت: «این برای ما چالش‌برانگیزتر می‌شود، زیرا در تضاد با آنچه ما به عنوان یک مدرسه هستیم، است.

در ماه مه ۲۰۲۱، هیئت امنای مدرسه قطعنامه‌ای را علیه نژادپرستی تصویب کرد که مدعی شد: «مسائل عدالت اجتماعی در سراسر کشور ما، از جمله قتل سیاه‌پوستان، بومیان و رنگین پوستان (BIPOC)، تأثیر عمیقی بر گذشته ما داشته است. و دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیران، معتمدین و خانواده‌ها را در مدرسه روپر حاضر کنید.”

مدرسه روپر در بلومفیلد هیلز، میشیگان

مدرسه روپر در بلومفیلد هیلز، میشیگان
(اعتبار: Google Maps)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یکی از قطعنامه‌هایی که در آن زمان توسط هیئت مدیره اتخاذ شد، «این است که ما معتقدیم زندگی سیاه‌پوستان مهم است» و «هر گونه قلدری، تجاوزات خرد، سخنان نفرت‌انگیز و خشونت را محکوم می‌کنیم».

مدرسه روپر قدیمی‌ترین مدرسه برای بچه‌های با استعداد در ایالات متحده است، طبق وب‌سایت آن، و به آموزش دانش‌آموزان از قومیت‌ها، نژادها و زمینه‌های اجتماعی-اقتصادی مختلف می‌بالد. جورج و آنماری روپر که در سال ۱۹۴۱ به عنوان پناهنده مذهبی از آلمان نازی به میشیگان نقل مکان کردند، تأسیس شد.