محققان نیویورکی به امید روزی نجات جان انسان ها، آزمایش های پیوند قلب خوک را انجام می دهند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

محققان نیویورکی طی ماه گذشته قلب خوک را به دو فرد مرگ مغزی پیوند زدند که آخرین مورد از یک رشته پیشرفت در تلاش طولانی برای نجات جان انسان ها با اندام های حیوانی است.

آزمایش‌هایی که روز سه‌شنبه اعلام شد، پس از یک تلاش تاریخی اما ناموفق در اوایل سال جاری برای استفاده از قلب خوک برای نجات مردی در حال مرگ مریلند انجام شد – نوعی تمرین قبل از اینکه دانشمندان دوباره در زنده‌ها تلاش کنند.

از جمله درس ها: تمرین با متوفی مهم است.

دکتر نادر معظمی، که رهبری عملیات در NYU Langone Health را بر عهده داشت، گفت: «ما آنقدر از اولی یاد گرفتیم که دومی خیلی بهتر است. وقتی قلب خوک در بدن انسان شروع به تپیدن می کند، “شما در هیبت ایستاده اید”.

مطالعه می گوید پیوند رحم اجازه می دهد تا بارداری موفق در زنان آمریکایی باشد.

دکتر نادر معظمی، سمت راست، و آماندا مریفیلد، دستیار پزشک قلب و قفسه سینه، مرکز و سایر اعضای یک تیم جراحی برای پیوند یک قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی به اهداکننده‌ای که اخیراً فوت کرده است در روز چهارشنبه، 6 ژوئیه، در NYU Langone Health در نیو آماده می‌شوند. یورک.

دکتر نادر معظمی، سمت راست، و آماندا مریفیلد، دستیار پزشک قلب و قفسه سینه، مرکز و سایر اعضای یک تیم جراحی برای پیوند یک قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی به اهداکننده‌ای که اخیراً فوت کرده است در روز چهارشنبه، ۶ ژوئیه، در NYU Langone Health در نیو آماده می‌شوند. یورک.
(Joe Carrotta/NYU Langone Health از طریق AP)

این بار، تیم معظمی از نحوه انجام معمول پیوند قلب تقلید کردند. یک بار در ماه گذشته و یک بار در هفته گذشته، محققان به مرکز نگهداری خوک‌های اصلاح‌شده ژنتیکی سفر کردند، قلب‌های مورد نیاز را برداشتند، روی یخ گذاشتند و صدها مایل به نیویورک پرواز کردند.

آنها از روش های جدید ویژه ای برای بررسی ویروس های حیوانی نگران کننده قبل از دوختن قلب به قفسه سینه هر دریافت کننده متوفی استفاده کردند – یک کهنه سرباز ویتنام اهل پنسیلوانیا با سابقه طولانی بیماری قلبی و یک زن نیویورکی که قبلاً از پیوند بهره برده بود. زندگی

سپس سه روز آزمایش شدیدتر از آنچه که بیماران زنده تحمل می‌کردند – از جمله نمونه‌برداری‌های مکرر از اندام – قبل از قطع ارتباط حمایتی توسط پزشکان انجام شد.

در حال حاضر سازمان غذا و دارو در حال بررسی این موضوع است که آیا به تعداد کمی از آمریکایی‌هایی که به اندام جدیدی نیاز دارند اجازه می‌دهد تا برای مطالعات دقیق قلب یا کلیه خوک داوطلب شوند یا خیر. NYU Langone یکی از سه مرکز پیوند است که در حال برنامه‌ریزی آزمایش‌ها هستند – و در ماه آگوست جلسه‌ای با FDA برای بحث در مورد الزامات دارد.

جراحان در NYU Langone Health در 6 ژوئیه در نیویورک، قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی را برای پیوند به یک اهداکننده که به تازگی فوت کرده است، آماده می کنند.

جراحان در NYU Langone Health در ۶ ژوئیه در نیویورک، قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی را برای پیوند به یک اهداکننده که به تازگی فوت کرده است، آماده می کنند.
(Joe Carrotta/NYU Langone Health از طریق AP)

دکتر دیوید کلاسن از شبکه متحد برای به اشتراک گذاری اعضا، که بر سیستم پیوند کشور نظارت دارد، گفت: آزمایش بر روی فرد متوفی می تواند به تنظیم دقیق نحوه طراحی اولین آزمایشات در افراد زنده کمک کند.

کلاسن گفت: «آنها به عنوان یک نوع مهم پله عمل می کنند.

مدل جدید کبد انسان MIT نحوه بازسازی آن را آشکار می کند و برای بیماران امیدوار است که از پیوند جلوگیری کنند.

پیوند حیوان به انسان، چیزی که دانشمندان آن را پیوند بیگانه می‌نامند، برای دهه‌ها بدون موفقیت آزمایش شده است، زیرا سیستم ایمنی افراد تقریباً بلافاصله به بافت خارجی حمله می‌کند. در حال حاضر، خوک‌ها از نظر ژنتیکی اصلاح می‌شوند تا اندام‌های آن‌ها شبیه‌تر به انسان شود و این امیدواری را افزایش می‌دهد که روزی بتواند کمبود اعضای اهدایی را جبران کند. بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر در لیست انتظار ملی برای پیوند هستند که بیشتر آنها بیماران کلیوی هستند و هزاران نفر هر ساله قبل از رسیدن نوبت جان خود را از دست می دهند.

جاه طلبانه ترین تلاش تاکنون در ژانویه انجام شد، زمانی که پزشکان در مرکز پزشکی دانشگاه مریلند قلب خوک را به یک مرد ۵۷ ساله در حال مرگ پیوند زدند. دیوید بنت به مدت دو ماه زنده ماند، شواهدی مبنی بر اینکه پیوند خارجی حداقل امکان پذیر بود. اما آزمایش اولیه نشان داد که این اندام دارای ویروس حیوانی است. محققان مریلند اخیراً در مجله پزشکی نیوانگلند گزارش دادند که چه چیزی باعث از کار افتادن قلب جدید بنت شد و اینکه آیا این ویروس نقشی داشته است یا خیر، هنوز مشخص نیست.

ماه‌ها قبل، تیم دانشگاه نیویورک و محققان دانشگاه آلاباما در بیرمنگام به طور جداگانه پیوند کلیه خوک را در افراد متوفی آزمایش کردند، افرادی که بدن خود را برای علم اهدا کرده بودند.

آزمایش‌های قلبی اخیر دانشگاه نیویورک به شواهد اضافه می‌شود، زیرا FDA تصمیم می‌گیرد که آیا مطالعات رسمی در بیماران زنده را مجاز کند یا خیر.

یک قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی در 6 ژوئیه در نیویورک به یک اهدا کننده به تازگی فوت شده در NYU Langone Health پیوند زده شد.  آزمایش‌ها امید جدیدی را ایجاد می‌کند که خوک‌ها ممکن است روزی به جبران کمبود اعضای اهدایی کمک کنند - حداقل برای افرادی که به قلب یا کلیه جدید نیاز دارند.

یک قلب خوک اصلاح شده ژنتیکی در ۶ ژوئیه در نیویورک به یک اهدا کننده به تازگی فوت شده در NYU Langone Health پیوند زده شد. آزمایش‌ها امید جدیدی را ایجاد می‌کند که خوک‌ها ممکن است روزی به جبران کمبود اعضای اهدایی کمک کنند – حداقل برای افرادی که به قلب یا کلیه جدید نیاز دارند.
(Joe Carrotta/NYU Langone Health از طریق AP)

اما دکتر رابرت مونتگومری، جراح پیوند کلیه از دانشگاه نیویورک، دکتر رابرت مونتگومری، که پیوند قلب خود را دریافت کرد، گفت: ادامه آزمایش‌های دقیق روی فرد متوفی برای کشف بهترین روش‌ها «در شرایطی که جان افراد در خطر نیست» ضروری است.

مونتگومری، که فهرستی متشکل از ۵۰ نفر را دارد که از ناامیدی برای داوطلب شدن دعوت کرده‌اند، می‌گوید: “این یک موقعیت یک‌سری نیست. این سال‌ها برای یادگیری چه چیزی مهم است و چه چیزهایی مهم نیست.” برای پیوند کلیه خوک

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

FDA نشان نداده است که چقدر زود ممکن است تصمیم بگیرد که آیا چنین مطالعاتی را مجاز کند یا خیر. در یک نشست عمومی دو روزه اخیر، مشاوران علمی آژانس گفتند که علیرغم فهرست طولانی سوالات، زمان تلاش فرا رسیده است. آنها شامل بهترین روش برای اصلاح خوک ها می شوند، زیرا چندین شرکت بیوتکنولوژی – از جمله Revivicor که اندام های NYU را تامین می کند – گزینه های مختلفی را دنبال می کنند.

حتی مشخص نیست در یک کارآزمایی بالینی ابتدا کدام اندام را امتحان کنید. اگر کلیه خوک از کار بیفتد، بیمار همیشه می تواند با دیالیز زنده بماند. با این حال، برخی از مشاوران FDA گفتند که شروع با قلب ممکن است بهتر باشد. آزمایش‌ها با کلیه‌های خوک در انسان‌های مرده نشان داد که اندام‌ها ادرار تولید می‌کنند. اما هنوز مشخص نیست که آیا کلیه خوک کار مهم دیگری را انجام می دهد – پردازش داروها – به همان روشی که کلیه انسان انجام می دهد.