مت روزندیل، نماینده مجلس نمایندگان: ایالات متحده باید خود را در برابر فناوری چین “ایمن” نگه داردجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سارا کارتر، یکی از مشارکت کنندگان فاکس نیوز، با مت روزندیل، نماینده کنگره مونتانا، درباره نصب سیستم های مخابراتی چینی در نزدیکی پایگاه های نظامی ایالات متحده در “هانیتی” مصاحبه کرد.

مت روزندیل: من خیلی نگران هستم. باز هم به آن برمی گردد نظارت بر. اگر آنها بتوانند داده های کوچکی را در مورد اینکه چه زمانی حرکت داریم، به کجا می روند، چه زمانی انجام می شود، جمع آوری کنند، این به آنها برتری بسیار بزرگی نسبت به ارتش خودمان می دهد، زیرا ما در اینجا زرادخانه ای از ICBM ها داریم که باید آنها را انجام دهیم. محافظت کنید، به خصوص در حال حاضر که همه هرج و مرج را می بینیم که در سراسر جهان در حال وقوع است.

نانسی پلوسی همزمان با آغاز تور آسیایی وارد سنگاپور شد

خیلی سخت است. اینجا همان جایی بود که قبلاً گفتم که منع کردن این چیزها همیشه آسان تر از باز کردن آنها است. این قدیمی است که پس از بیرون آمدن نمی توانید خمیردندان را به داخل لوله برگردانید. و این خیلی سخت است. در نهایت می توانید این موارد را از طریق سیستم های امنیت سایبری ما و آن نوع کار پاکسازی کنید. اما بسیار گرانتر و بسیار دشوارتر است زیرا تا زمانی که سر زشت خود را بالا نبرد هرگز نمی دانید چه چیزی را از دست داده اید. ما یک مشکل داریم که خود را نشان می دهد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بنابراین من فکر می کنم که باید دوباره از ابتدا شروع کنیم. ما می دانیم که در حال حاضر کجا هستیم. بیایید جلو برویم و آن را در اولویت قرار دهیم. ظرف ۳۰ روز آینده آن تجهیزات را از برج های سلولی خارج کنید. اگر حزب کمونیست چین با آن مشکل دارد، یک اصطلاح لاتین وجود دارد که ما اغلب در اینجا از آن استفاده می‌کنیم، “پوند شن”. ما فقط به آنها می گوییم و مطمئن می شویم که کشورمان امن است.

مصاحبه کامل را در زیر مشاهده کنید: