مت آرایزا، تازه‌کار بیلز، در بازی پیش‌فصل مقابل کلت‌ها، توپ ۸۲ یاردی را شکست داد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مت آرایزا، بازیکن تازه کار بوفالو بیلز، با اولین فرصت خود برای حضور در زمین در یک بازی پیش فصل NFL مقابل ایندیاناپولیس کلتس در روز شنبه تحت تاثیر قرار گرفت.

برجسته سابق ایالت سن دیگو یک توپ ۸۲ یاردی در پشت منطقه انتهایی مقابل کلت ها به زمین زد. این نمایش یک تاچ بک نامیده می شد، اما بازیکن باز هم توانست ۶۲ یارد باورنکردنی را از یک نقطه از خط ۱۸ یاردی بیلز به ثمر برساند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مت آرایزا، بازیکن بوفالو بیلز، در سمت چپ، پس از اینکه باس در روز شنبه، 13 اوت 2022، در اورچارد پارک، نیویورک، دروازه زمین را در مقابل ایندیاناپولیس کلتس زد، با ضربه زننده مکان، تایلر باس جشن می گیرد.

مت آرایزا، بازیکن بوفالو بیلز، در سمت چپ، پس از اینکه باس در روز شنبه، ۱۳ اوت ۲۰۲۲، در اورچارد پارک، نیویورک، دروازه زمین را در مقابل ایندیاناپولیس کلتس زد، با ضربه زننده مکان، تایلر باس جشن می گیرد.
(AP Photo/Jeffrey T. Barnes)

او پس از آن به خبرنگاران گفت: “هیجان‌انگیز بود. قطعاً حضور در آنجا احساس جدیدی است. استادیوم بسیار بزرگ‌تر از ورزشگاهی است که قبلاً در آن بازی می‌کردم. چیزهای سپاسگزار به خوبی پیش رفتند و چه روش عالی برای پایان دادن به بازی اول.”

آرایزا همچنین توپ را برای ضربه زننده تایلر باس نگه داشت تا گل میدان برنده بازی را از طریق قائم ها عبور دهد. بوفالو ۲۷ بر ۲۴ پیروز شد.

تایلر باس، بازیکن مکان‌ساز بوفالو بیلز، شنبه، 13 اوت 2022، در اورچارد پارک، نیویورک، گل میدان پیروزی مقابل ایندیاناپولیس کلتس را به ثمر رساند.

تایلر باس، بازیکن مکان‌ساز بوفالو بیلز، شنبه، ۱۳ اوت ۲۰۲۲، در اورچارد پارک، نیویورک، گل میدان پیروزی مقابل ایندیاناپولیس کلتس را به ثمر رساند.
(AP Photo/Jeffrey T. Barnes)

جتز کیو بی زاک ویلسون از فاجعه اجتناب می کند، ۲ تا ۴ هفته با آسیب زانو از دست می دهد: گزارش ها

آرایزا افزود: “این عالی بود.” “هولدینگ اول بازی، برنده بازی. تایلر ضربه زننده فوق العاده ای است، بنابراین فکر می کنم او همه ما را خوب جلوه می دهد. نگه داشتن چنین ضربه زننده خوبی عالی است.”

آرایزا در تلاش است تا در برابر مت هاک کهنه کار، شغل ضربت زدن را تضمین کند. هر دو بازیکن در طول بازی هر کدام یک پوت داشتند. هاک در طول ظاهر تنهایی خود یک پونت ۳۸ یاردی داشت.

مت آرایزا از بوفالو بیلز در حین تمرین در 5 آگوست 2022 در پارک ارچارد نیویورک به میدان می‌رود.

مت آرایزا از بوفالو بیلز در حین تمرین در ۵ آگوست ۲۰۲۲ در پارک ارچارد نیویورک به میدان می‌رود.
(جاشوا بسکس/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لوایح آرایزا را در دور ششم پیش نویس انتخاب کردند. او یک آمریکایی و برنده جایزه ری گای در سال ۲۰۲۱ بود. جایزه ری گای به برجسته ترین بازیکن کشور اهدا می شود.