متیو پری پس از این که در کتاب از او پرسید که چرا بازیگر بین ما راه می‌رود، توضیح می‌دهد که او از طرفداران بزرگ کیانو ریوز است.


متیو پری این هفته پس از اینکه گزیده‌هایی از کتاب جدید کیانو ریوز باعث شد برخی معتقد شوند که او این بازیگر را دوست ندارد، توضیح داد که در واقع یکی از طرفداران بزرگ کیانو ریوز است.

“رودخانه [Phoenix] پری در کتاب آینده‌اش «دوستان، عاشقان و چیز وحشتناک بزرگ» می‌نویسد: «به نظر می‌رسد همیشه این افراد واقعاً با استعداد هستند که از بین می‌روند، مرد زیبایی بود، درون و بیرون – برای این دنیا خیلی زیبا بود. . چرا متفکران اصلی مانند ریور فینیکس و هیث لجر می میرند، اما کیانو ریوز هنوز در میان ما قدم می زند؟

در بخش دیگری درباره کریس فارلی نوشت: “بیماری او سریعتر از بیماری من پیشرفت کرده بود. (به علاوه، من یک ترس سالم از کلمه “هوئین” داشتم، ترسی که ما در آن سهیم نبودیم. پانسمان جنیفر آنیستون را سوراخ کردم. دیوار اتاق وقتی فهمیدم کیانو ریوز در میان ما قدم می زند

روز سه شنبه، بازیگر “دوستان” به مجله People گفت: “من در واقع یکی از طرفداران پر و پا قرص کیانو هستم. من فقط یک نام تصادفی انتخاب کردم، اشتباه من. عذرخواهی می کنم. باید به جای آن از نام خودم استفاده می کردم.”

متیو پری در مورد چالش های یافتن عشق واقعی زمانی که شما ثروتمند کثیف هستید

متیو پری، سمت چپ، به دلیل استفاده از نام کیانو ریوز هنگام نوشتن در کتاب در مورد چگونگی "بچه های واقعا با استعداد" بمیر اما "سرعت" بازیگر "هنوز در میان ما قدم می زند"

متیو پری، سمت چپ، برای استفاده از نام کیانو ریوز در هنگام نوشتن در کتاب در مورد چگونگی مرگ «مردان واقعاً با استعداد» اما بازیگر «سرعت» «هنوز بین ما راه می‌رود» عذرخواهی کرد.
(چارلز سایکس/براوو/بانک عکس NBCU/NBCUniversal از طریق Getty Images/RB/Bauer-Griffin/GC Images)

پس از انتشار گزیده‌ها، چندین فرد مشهور در شبکه‌های اجتماعی از ریوز دفاع کردند. ریچل زگلر در توییتی نوشت: «شخصاً از اینکه کیانو ریوز در میان ما راه می‌رود هیجان‌زده هستم» و لیندا کارتر نوشت: «بیا… کیانو ریوز مانند یکی از آن کیک‌های یخ‌زده است. هیچ‌کس او را دوست ندارد!»

پری در کتاب خود در مورد غلبه بر اعتیاد و ترس های سلامتی – از جمله زمانی که قلبش به مدت پنج دقیقه متوقف شد – حرفه خود و زمانش در “دوستان” و روابطش، از جمله موضوعات دیگر صحبت می کند.

متیو پری، ستاره «دوستان»، «واقعاً سپاسگزار» از حمایت جنیفر آنیستون در بحبوحه سفر اعتیاد

متیو پری بازیگر شد "دوستان" زمانی که او 24 ساله بود.  از LR متیو پری در نقش چندلر بینگ، جنیفر آنیستون در نقش ریچل گرین، دیوید شویمر در نقش راس گلر، کورتنی کاکس در نقش مونیکا گلر، مت لو بلان در نقش جوی تریبیانی، لیزا کودرو در نقش فیبی بافی.

متیو پری در سن ۲۴ سالگی برای بازی در «دوستان» انتخاب شد. از LR متیو پری در نقش چندلر بینگ، جنیفر آنیستون در نقش ریچل گرین، دیوید شویمر در نقش راس گلر، کورتنی کاکس در نقش مونیکا گلر، مت لو بلان در نقش جوی تریبیانی، لیزا کودرو در نقش فیبی بافی.
(عکس NBCU)

او در خاطرات خود فاش کرد که بازیگران «دوستان» از طریق اعتیاد او – به ویژه جنیفر آنیستون – از او حمایت کردند و او در یک مقطع زمانی ۵۵ قرص ویکودین مصرف می‌کرد و یک لیتر ودکا در روز می‌نوشید.

دوستش می گوید کیانو ریوز از ثروتش خجالت زده است، پول می دهد

کیانو ریوز و الکساندرا گرانت در مراسم MOCA Gala 2022 در The Geffen Contemporary در MOCA در 04 ژوئن 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا شرکت کردند.

کیانو ریوز و الکساندرا گرانت در مراسم MOCA Gala 2022 در The Geffen Contemporary در MOCA در ۰۴ ژوئن ۲۰۲۲ در لس آنجلس، کالیفرنیا شرکت کردند.
((عکس از Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic))

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

“نه تنها من این بیماری را دارم، بلکه آن را بد هم دارم. در واقع تا جایی که شما می توانید آن را بد کنید، این بیماری را دارم. همیشه این بیماری را پشت سر می گذارد. این مرا خواهد کشت.” او در این کتاب می نویسد و می افزاید: «خیلی عجیب است که در دنیایی زندگی کنید که اگر بمیرید، مردم را شوکه می کنید اما هیچ کس را شگفت زده نمی کنید».

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نمایندگان پری بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ ندادند.