ما دو زن طرفدار زندگی هستیم که به پیگرد قانونی زنان برای سقط جنین “نه” می گوییمجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تقلید نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز از دستبند زدن در اعتراضات اخیر، نوع جنون رسانه ای را که پس از تصمیم دابز به وجود آمده است، خلاصه می کند. اطلاعات نادرست و تئاتر سیاسی فراوان است و ادعاهای رد شده همچنان در مطبوعات و رسانه های اجتماعی منتشر می شود.

این یادآور دوران قبل از روئه است، زمانی که طرفداران سقط جنین ادعاهایی را مطرح می کردند که هزاران زن در سال در کوچه پس کوچه ها جان خود را از دست می دهند – ادعایی که باعث شد رئیس سازمان والدین چهار پینوکیو در سال ۲۰۱۹ به دست آورد – هنوز توسط افرادی که «باید بهتر بدانند» به آن اشاره می شود. ” اما تا جایی که این نادرستی ها ترس واقعی را ایجاد می کنند، نمی توانند توسط ما که به اتفاقاتی که برای زنان می افتد و احساس آنها نسبت به این لحظه در زمان اهمیت می دهیم، نادیده بگیریم.

به عنوان مثال، این دروغ را در نظر بگیرید که قوانین حامی زندگی مداخله پزشکی را برای حاملگی خارج از رحم یا سقط جنین ممنوع می کند. هیچ یک از قوانین ایالتی در عمل این کار را نمی کند – همه شامل معافیت هایی برای نجات جان مادر هستند، چیزی که جنبش حامی زندگی همیشه از آن حمایت کرده است. حاملگی خارج از رحم نمی تواند منجر به تولد زنده شود و در صورت عدم رسیدگی می تواند برای مادر کشنده باشد. حتی Planned Parenthood اذعان کرده است که حاملگی های خارج از رحم با سقط جنین خاتمه نمی یابد – آنها حتی یک روش مشابه نیستند. مراقبت از زنان در شرایط اضطراری باید همیشه ارائه شود. اما در حالی که گاهی اوقات نجات جان نوزاد غیرممکن است، هدف از سقط جنین انتخابی همیشه اطمینان از مرگ نوزاد است.

چیزهای کمی بیش از ایده محاکمه زنان به دلیل سقط جنین که جنبش حامی زندگی به طور مکرر آن را رد کرده است، هشدار می دهد.

مقاله نویس ام اس ان بی سی مدعی است مسیحیان آمریکایی زنان ما را “گروگان” نگه می دارند

پل بنجامین لینتون، وکیل دادگستری در تحلیل خود به نام Overruling Roe v. Wade: The Implications for Women and the Law توضیح می دهد، “بر خلاف آنچه که طرفداران سقط جنین قانونی ممکن است معتقد باشند، زنان قبل از تصمیم رو در برابر وید در سال ۱۹۷۳ برای سقط جنین مجازات نمی شدند. هیچ موردی از هیچ ایالتی، قبل از رو، گزارش نشده است که در آن زنی به دلیل القای سقط جنین خود یا رضایت به سقط جنین توسط شخص ثالث تحت تعقیب، محکومیت و محکومیت قرار گرفته باشد.»

فمینیست های طرفدار زندگی همیشه از پیشگیری و پاسخگویی مردان و جامعه حمایت کرده اند.

کلارک فورسایت، وکیل مدافع و نویسنده حامی زندگی می افزاید: «تحت تعقیب کیفری زنان برای اجرای مؤثر قانون علیه سقط جنین نتیجه معکوس دارد». خود زن شاهد جنایتی است که علیه او انجام شده است و همچنین فرزندی که حامل آن است.

به عنوان رهبران دو سازمان ملی که در هر ۵۰ ایالت فعالیت می‌کنند و برای تصویب قوانین تأییدکننده زندگی تلاش می‌کنند، مجدداً تاکید می‌کنیم که با پیگرد قانونی زنان به دلیل سقط جنین مخالفیم.

جنبش حامی زندگی شامل بسیاری از زنانی است که سقط جنین را تجربه کرده و به شدت آسیب دیده اند. ما می دانیم که زنان در ایالات متحده و در سراسر جهان هدف یک صنعت غارتگرانه و چند میلیارد دلاری قرار می گیرند که از پایان دادن به زندگی فرزندان و بدبختی آنها سود می برد. اول سقط جنین ها به زنان کوتاه می فروشند – باز بسته بندی همان زن ستیزی قدیمی که زنان نمی توانند شغل و خانواده را تحمل کنند – و سپس به آنها سقط جنین می فروشند.

صنعت سقط جنین به جای اجرای اصل باستانی «آسیب نزن» از دانش پزشکی برای پایان دادن به زندگی جوان استفاده می کند. به جای اینکه به زنان کمک کنند، پول و جان فرزندش را می گیرند و او را دقیقاً همان جایی که قبلا بود رها می کنند – شاید به کمک اقتصادی، آموزش، یا استراتژی خروج از یک رابطه بد.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

علاوه بر این، صنعت سقط جنین مانند “بارون های دزد” در طول تاریخ، دوستان سیاسی در جایگاه های بالایی دارد. بودجه مالیات دهندگان وارد درب گردان می شود و میلیون ها دلار از مخارج سیاسی خارج می شود. امروزه این متحدان تقریباً منحصراً در حزب دموکرات یافت می شوند، جایی که نامزدها اغلب نمی توانند هیچ محدودیتی برای سقط جنین در هر مقطعی از بارداری که از آن حمایت می کنند، نام ببرند. صرف نظر از این که مشکل چیست، اکثر آمریکایی ها معتقدند سقط جنین نامحدود به هر دلیلی راه حل نیست.

به عنوان رهبران طرفدار زندگی، ما مادران باردار را در آغوش می گیریم که به دنبال راهی رو به جلو هستند. ما می خواهیم شاهد محافظت از کودکان متولد نشده در قانون باشیم و می خواهیم به زنان نیازمند خدمات محبت آمیز ارائه دهیم. ما با هم چندین دهه کار طرفدار زندگی برای اثبات آن داریم. بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر، هزاران مرکز بارداری و کلینیک های بهداشتی مبتنی بر جامعه از امکانات والدین برنامه ریزی شده ۱۴ به یک در سراسر ایالات متحده بیشتر است. مراکز بارداری منابع حیاتی را در طول بارداری و پس از تولد فرزندشان، معمولاً بدون پرداخت هزینه، فراهم می کنند. در مواجهه با خرابکاری، بمب گذاری های آتشین و حملات ناآگاهانه سیاستمدارانی مانند سناتور الیزابت وارن که می خواهند آنها را تعطیل کنند، نیروی کار اکثریت داوطلب آنها قهرمانان واقعی هستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در Students for Life of America و Susan B. Anthony Pro-Life America، ما به تقویت شبکه خدمات برای زنان و خانواده ها از طریق طرح هایی مانند Standing with You و Her PLAN ادامه خواهیم داد. ما می دانیم که تصمیم دابز تنها آغاز یک دوره جدید در کار ما برای غیرقانونی و غیرقابل تصور کردن سقط جنین بود. ما هرگز از آن چالش کوتاه نیامده‌ایم، و قرار نیست کسانی را که اکنون به ما نیاز دارند، رها کنیم.

کریستن هاوکینز رئیس گروه Students for Life of America & Students for Life Action با بیش از ۱۳۰۰ گروه در مدارس راهنمایی و دبیرستان، کالج و دانشگاه، دانشکده پزشکی و دانشکده حقوق در تمامی ۵۰ ایالت است. @ KristanHawkins او را دنبال کنید یا در پادکست او، Explicitly Pro-Life مشترک شوید.

برای خواندن بیشتر توسط MARJORIE DANNENFELSER اینجا را کلیک کنید

برای خواندن اطلاعات بیشتر از کریستان هاوکینز اینجا را کلیک کنید