مایک گریر اولین GM سیاه پوست NHL با استخدام کوسه ها می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مایک گریر روز سه‌شنبه به عنوان مدیر کل سن خوزه شارکز انتخاب شد و اولین سیاه‌پوست تاریخ NHL شد که این سمت را به دست آورد.

پس از استعفای داگ ویلسون در اوایل سال، این اعلامیه به جستجوی سه ماهه برای پر کردن این شغل پایان داد. گریر قبلاً مشاور عملیات هاکی تیم نیویورک رنجرز بود.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مایک گریر، وسط، در حالی که به عنوان مدیر کل جدید San Jose Sharks بین جو ویل، دستیار مدیر کل، در سمت چپ و جاناتان بچر رئیس جمهور در یک کنفرانس خبری در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، 5 ژوئیه معرفی می شود، برای عکس گرفتن ژست می گیرد. ، 2022.

مایک گریر، وسط، در حالی که به عنوان مدیر کل جدید San Jose Sharks بین جو ویل، دستیار مدیر کل، در سمت چپ و جاناتان بچر رئیس جمهور در یک کنفرانس خبری در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، ۵ ژوئیه معرفی می شود، برای عکس گرفتن ژست می گیرد. ، ۲۰۲۲.
(AP Photo/Jeff Chiu)

گریر در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «این برای من بسیار مهم است. “این چیزی نیست که من آن را ساده نگیرم. من متوجه می شوم که مسئولیتی در قلمرو وجود دارد. اما من از عهده آن برمی آیم. اینکه چگونه خودم را تحمل می کنم و این سازمان چگونه خود را تحمل می کند، فکر می کنم خوب عمل خواهیم کرد و امیدوارم که ما” ردپایی از خود به جا می‌گذارم و درهایی را به روی مردم باز می‌کنم تا دنبال کنند.»

گریر از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۱ در NHL بازی کرد. او یکی از اعضای ادمونتون اویلرز، واشنگتن کپیتالز، بوفالو سابرز و شارکز بود. او در ۴۴۸ بازی به میدان رفت و ۸۱ گل با ۱۰۲ پاس گل به ثمر رساند.

جاناتان بچر، رئیس تیم کوسه‌ها، گفت که گریر به عنوان کاندیدای برتر از یک استخر عمیق ظاهر شد و تجربه گریر به عنوان بازیکن، پیشاهنگ، مربی و اجرایی به او برتری داد.

بچر به گریر گفت: “امیدوارم الهام بخش افراد زیادی باشید و امیدوارم اولین نفر باشید و مطمئنا آخرین نفر نباشید.”

پیش از این، گریر پیشاهنگ شیکاگو بلک هاوکس، کمک مربی در نیوجرسی دیویلز بود و در دفتر اصلی رنجرز کار می کرد.

مایک گریر هنگام معرفی به عنوان مدیر کل جدید San Jose Sharks در یک کنفرانس خبری در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، 5 ژوئیه 2022، به سوالات گوش می دهد.

مایک گریر هنگام معرفی به عنوان مدیر کل جدید San Jose Sharks در یک کنفرانس خبری در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، ۵ ژوئیه ۲۰۲۲، به سوالات گوش می دهد.
(AP Photo/Jeff Chiu)

کیم پگولا، مالک تیم BILLS و SABRES، پس از برخورد با موضوع نامشخص بهداشت، “به خوبی پیشرفت می کند”

جو ویل در دوره موقت به عنوان مدیر کل خدمت می کرد. سن خوزه اعلام کرد که باب بوگنر سرمربی و سه دستیارش فصل آینده برنمی گردند. گریر اکنون این فرصت را خواهد داشت که کادر مربیگری خود را با پیش نویس NHL و آژانس آزاد بعدی نصب کند.

“این قطعاً یک تعادل است. من نمی‌خواهم از خودم جلو بزنم و بچه‌ی یک شیرینی‌فروشی باشم و اینگونه باشم که “می‌توانم بروم این را بگیرم. می‌توانم آن را بگیرم.” ما باید صبور باشیم و به چشم‌اندازی که به آن اعتقاد داریم پایبند باشیم و در کارها عجله نکنیم. من فکر می‌کنم مسیری را تعیین می‌کنیم و مسیر را ادامه می‌دهیم و هیچ چیزی را عجله نمی‌کنیم و از خودمان جلوتر می‌رویم و در نهایت چاله‌ای را حفر می‌کنیم. در آینده نمی توان از آن خارج شد.”

گریر از خانواده ای از مدیران موفق ورزشی است. بابی گریر، پدرش، در دفاتر پیشخوان نیوانگلند پاتریوتز و هیوستون تگزاس کار می کرد. کریس گریر، برادرش، به عنوان مدیر کل دلفین های میامی خدمت می کند.

کریس گریر بیانیه ای درباره شکستن موانع برادرش در NHL منتشر کرد.

بایگانی - مایک گریر از سن خوزه شارکز، در بالای صفحه، با پاتریک مارلو، شماره 12، پس از گل دوره سوم مارلو در برابر کلمبوس بلو کت ها در طی یک بازی هاکی NHL در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، 14 اکتبر 2008 جشن می گیرد.

بایگانی – مایک گریر از سن خوزه شارکز، در بالای صفحه، با پاتریک مارلو، شماره ۱۲، پس از گل دوره سوم مارلو در برابر کلمبوس بلو کت ها در طی یک بازی هاکی NHL در سن خوزه، کالیفرنیا، سه شنبه، ۱۴ اکتبر ۲۰۰۸ جشن می گیرد.
(AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)

کریس گفت: “من بسیار خوشحالم و به مایک افتخار می کنم. سازمان San Jose Sharks مردی با شخصیت و درستکاری پیدا می کند. او همیشه در داخل و خارج از یخ و همسالانش مورد احترام بوده است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“مایک اخلاق کاری و اشتیاق خود را هر روز به کار می‌آورد. مایک بازی را می‌فهمد، با هوش، تجربه و دانش برای موفقیت به عنوان یک GM. والدین ما سزاوار این همه اعتبار هستند که چگونه ما را بزرگ کرده‌اند. ما بسیار خوش شانس بودیم که این کار را انجام دادیم. قادر به مشاهده و آموختن از پدرمان، بابی، در حین بزرگ شدن هستیم. به مایک و سان خوزه شارک ها برای استخدام عالی تبریک می گویم!

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.