مایک ایوانز از تیم Buccaneers بازی تاچ داون مسخره ای با یک دست مقابل کابوی ها انجام می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تام بردی اولین تاچ داون خود در فصل جدید را انجام داد و مایک ایوانز از تیم تامپا بی باکانیرز آن را به یک بازی ارزشمند تبدیل کرد.

بردی در نیمه اول بازی فرصت های متعددی داشت تا ۶۲۵مین تاچ داون دوران حرفه ای خود را انجام دهد، اما پایان دفاعی دالاس کابوی، مایکا پارسونز، با اخراج در موقعیت های سوم پایین، چیزهای دیگری در ذهن داشت. گل های میدانی تمام نکاتی بود که بردی دید.

اما او در کوارتر سوم وقت خود را روی گل اول و گل تلف نکرد، و اوانز را برای اوانز به ارمغان آورد که مجبور شد تمام بدنش را بچرخاند و از دستان قابل اعتماد خود برای بالا بردن امتیاز استفاده کند.

مایک ایوانز شماره 13 از تیم تامپا بی باکانیرز در نیمه دوم در ورزشگاه AT&T در 11 سپتامبر برابر آنتونی براون شماره 3 از دالاس کابوی ها پاس می دهد.

مایک ایوانز شماره ۱۳ از تیم تامپا بی باکانیرز در نیمه دوم در ورزشگاه AT&T در ۱۱ سپتامبر برابر آنتونی براون شماره ۳ از دالاس کابوی ها پاس می دهد.
(تام پنینگتون/گتی ایماژ)

در حالی که تراوون دیگز از کرنر کابوی ها خارج شده بود، ایوانز دست های دراز خود را دراز کرد و توپ را گرفت، آن را روی زمین محکم کرد و شش امتیاز را در جدول امتیازات باکس به دست آورد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ایوانز یک بار دیگر هدف اصلی تامپا بی در این فصل است، زیرا او در سال نهم با باکس بازی می کند. او در تمام فصول خود در NFL چیزی کمتر از ۱۰۰۰ یارد نداشته است و بردی در دو فصل گذشته به زنده نگه داشتن این خط کمک کرده است.

صدای خشن کریس کالینزورث باعث نگرانی طرفداران NFL در رسانه های اجتماعی شده است

تام بردی شماره 12 از تیم تامپا بی باکانیرز پس از پرتاب پاس تاچ داون به مایک ایوانز شماره 13 در نیمه دوم مقابل دالاس کابوی ها در استادیوم AT&T در 11 سپتامبر 2022، در آرلینگتون، تگزاس جشن می گیرد.

تام بردی شماره ۱۲ از تیم تامپا بی باکانیرز پس از پرتاب پاس تاچ داون به مایک ایوانز شماره ۱۳ در نیمه دوم مقابل دالاس کابوی ها در استادیوم AT&T در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲، در آرلینگتون، تگزاس جشن می گیرد.
(تام پنینگتون/گتی ایماژ)

بردی همچنین دوست دارد ایوانز را در منطقه انتهایی پیدا کند، زیرا پهنای ۶ فوتی ۵ به ترتیب ۱۳ و ۱۴ تاچ داون در دو فصل گذشته داشته است.

داک پرسکات کابوی توضیح می دهد که چه چیزی باعث آسیب مچ پا در عمل می شود

آن تاچ داون بازی را ۱۹-۳ کرد، زیرا دیگر کوارتر مدافع مسابقه، داک پرسکات، نتوانست هیچ ریتمی در استادیوم خودش پیدا کند.

مایک ایوانز شماره 13 از تیم تامپا بی باکانیرز در نیمه دوم در استادیوم AT&T در 11 سپتامبر 2022 در آرلینگتون، تگزاس، پیش از تروون دیگز شماره 7 از دالاس کابوی ها یک تاچ داون به ثمر رساند.

مایک ایوانز شماره ۱۳ از تیم تامپا بی باکانیرز در نیمه دوم در استادیوم AT&T در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ در آرلینگتون، تگزاس، پیش از تروون دیگز شماره ۷ از دالاس کابوی ها یک تاچ داون به ثمر رساند.
(ریچارد رودریگز/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این احتمالاً اولین مورد از بین بردی و ایوانز در این فصل است، اما مطمئناً این یکی از تماشاهای مجدد این دو در هنگام مطالعه بازی خواهد بود.

در نهایت باکس با نتیجه ۱۹ بر ۳ پیروز شد.