مایکل بالتیمور نامزد ۹۰ روز در لیست افراد تحت تعقیب پس از متهم شدن به قتل


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سرویس مارشال‌های ایالات متحده، مایکل بالتیمور، آرایشگری را که در سریال واقعیت TLC «نامزد ۹۰ روزه» ظاهر می‌شود، در فهرست ۱۵ مورد تحت تعقیب قرار داده است، پس از اینکه سال گذشته مردی را در پنسیلوانیا تیراندازی کرد و او را کشت.

بالتیمور متهم است که در ۲۲ می ۲۰۲۱ وارد آرایشگاهی در کارلایل شده و به دو نفر تیراندازی کرده است. صاحب مغازه کندل جروم کوک در تیراندازی کشته شد.

رونالد دیویس، مدیر خدمات مارشال‌های ایالات متحده در بیانیه‌ای گفت: “مایکل بالتیمور یک تهدید جدی برای جامعه است. با قرار دادن او در فهرست ۱۵ تحت تعقیب، ما دستگیری او را در اولویت اصلی خدمات مارشال‌های ایالات متحده قرار داده‌ایم.”

بالتیمور که همچنین یک آرایشگر بود، تا سال ۲۰۱۹ برای کوک کار کرده بود.

پلیس فیلادلفیا در خونین‌ترین سال ثبت شده در سیتی، داده‌های جنایت را به FBI کمتر گزارش کرده است.

مایکل بالتیمور متهم است که در می 2021 وارد آرایشگاهی در کارلایل پنسیلوانیا شده و به یک نفر تیراندازی کرده و دیگری را مجروح کرده است.

مایکل بالتیمور متهم است که در می ۲۰۲۱ وارد آرایشگاهی در کارلایل پنسیلوانیا شده و به یک نفر تیراندازی کرده و دیگری را مجروح کرده است.

مارشال ها هشدار دادند که بالتیمور را باید مسلح و خطرناک دانست.

در این بیانیه آمده است: “بالتیمور سابقه جنایی گسترده ای دارد و به خشونت شناخته شده است.” او را باید مسلح و خطرناک دانست و نباید به او نزدیک شد».

این نشریه افزوده است که آژانس برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری وی شود تا ۲۵۰۰۰ دلار پیشنهاد می دهد. اداره الکل، تنباکو، اسلحه گرم و مواد منفجره نیز یک جایزه نقدی تا ۱۰۰۰۰ دلار و سازمان جرم و جنایت کانبرلند ۲۰۰۰ دلار پیشنهاد کرده است.

JASON HITCH ستاره ۹۰ DAY FIANCÉ در ۴۵ سالگی درگذشت

مایکل بالتیمور پس از اینکه در سال 2021 مردی را در آرایشگاهی در پنسیلوانیا به قتل رساند، اکنون در فهرست 15 مورد تحت تعقیب مارشال‌های آمریکا قرار دارد.

مایکل بالتیمور پس از اینکه در سال ۲۰۲۱ مردی را در آرایشگاهی در پنسیلوانیا به قتل رساند، اکنون در فهرست ۱۵ مورد تحت تعقیب مارشال‌های آمریکا قرار دارد.
(بیانیه مطبوعاتی مارشال های ایالات متحده)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بالتیمور و کوک هر دو در فصل ۴ سریال “۹۰ Day Fiancé: Happily Ever After?” در سال ۲۰۱۹ زمانی که به شرکت کننده مسابقه اشلی مارتسون اطلاع دادند که همسرش جی اسمیت با زنی در حمام آرایشگاه به او خیانت کرده است.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد بالتیمور یا محل اختفای او دارد تشویق می شود با خدمات مارشال های ایالات متحده به شماره ۱-۸۷۷-WANTED2 (926-8332) تماس بگیرد.

نکات ناشناس ممکن است از طریق برنامه راهنمایی مارشال های ایالات متحده ارسال شود. نکات همچنین ممکن است به کامبرلند کانتی Crime Stoppers در [email protected] یا با تماس (۸۵۵)-۶۲۸-۸۴۷۷ ارسال شود.