ماوریکس با ۳۵ امتیاز لوکا دونچیچ سانز را شکست داد و آماده بازی با واریرز در فینال غرب است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دالاس ماوریکس هیچ ترسی از حضور در بازی هفتم مقابل فونیکس سانز در یکشنبه شب نداشت و به طور کامل دروازه مدافع عنوان قهرمانی کنفرانس غرب را با نتیجه ۱۲۳-۹۰ منفجر کرد.

لوکا دونچیچ، تیرانداز تیزبین ماوریکس، ۳۵ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۴ پاس منجر به گل در این برد به دست آورد. دالاس برای اولین بار از سال ۲۰۱۱ به فینال کنفرانس بازگشته است، زمانی که در نهایت توانست میامی هیت را برای قهرمانی NBA شکست دهد. اما ابتدا آنها باید گلدن استیت وریرز را شکست دهند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

لوکا دانچیچ شماره 77 از دالاس ماوریکس پس از سبد سه امتیازی در کوارتر سوم مقابل فونیکس سانز در بازی هفتم نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف NBA 2022 در Footprint Center در 15 می 2022 در فینیکس، آریزونا واکنش نشان داد.

لوکا دانچیچ شماره ۷۷ از دالاس ماوریکس پس از سبد سه امتیازی در کوارتر سوم مقابل فونیکس سانز در بازی هفتم نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف NBA 2022 در Footprint Center در ۱۵ می ۲۰۲۲ در فینیکس، آریزونا واکنش نشان داد.
(کریستین پترسن/گتی ایماژ)

اسپنسر دینویدی ۳۰ امتیاز از روی نیمکت در تیراندازی ۱۱ از ۱۵ به دست آورد. جالن برانسون ۲۴ امتیاز و ۶ ریباند داشت. دانچیچ، دینویدی و برانسون تنها بازیکنان ماوریکس بودند که دو رقمی بودند. ۱۲ بازیکن از ۱۴ بازیکنی که به زمین آمدند یک گل از زمین داشتند.

دانسیچ و دینویدی اولین زوجی بودند که از زمانی که شکیل اونیل و کوبی برایانت در بازی هفتم فینال کنفرانس غرب مقابل ساکرامنتو کینگز این کار را برای لس آنجلس لیکرز در سال ۲۰۰۲ انجام دادند، هر کدام ۳۰ امتیاز کسب کردند. آمار و اطلاعات ESPN.

CELTICS به تعقیب باکس برای قهرمانی پشت سر هم با ضربات بازی ۷ پایان داد

دیرک نویتزکی، اسپنسر دینویدی شماره 26 از دالاس ماوریکس، پس از بازی 7 نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف NBA 2022، در 15 مه 2022 در فوت پرینت سنتر در فینیکس، آریزونا.

دیرک نویتزکی، اسپنسر دینویدی شماره ۲۶ از دالاس ماوریکس، پس از بازی ۷ نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف NBA 2022، در ۱۵ مه ۲۰۲۲ در فوت پرینت سنتر در فینیکس، آریزونا.
(بری گوسیج/NBAE از طریق گتی ایماژ)

دالاس کریس پل و دوین بوکر را در مجموع ۲۱ امتیاز نگه داشت.

پل، گارد امتیاز ستاره که هرگز قهرمان NBA نشده است، ۴ بر ۸ از زمین مسابقه با ۱۰ امتیاز و ۴ پاس منجر به گل بود. بوکر ۳ بر ۱۴ با سه ریباند بود. بوکر -۴۱ بود.

کم جانسون و ایش وینرایت دو سان دیگر دو رقمی بودند. جانسون ۱۲ امتیاز و ۵ ریباند داشت. وینرایت ۱۰ امتیاز و ۴ ریباند داشت.

فینیکس با فاصله کمتر از ۴۰ درصد از زمین و دالاس با فاصله سه امتیازی ۵۶.۸ درصد از زمین در حالی که ۳۸.۷ و از فاصله دور شوت می کرد.

 کریس پل شماره 3 از فونیکس سانز در کوارتر سوم مقابل دالاس ماوریکس در بازی هفتم نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف NBA 2022 در Footprint Center در 15 می 2022 در فینیکس، آریزونا واکنش نشان داد.

کریس پل شماره ۳ از فونیکس سانز در کوارتر سوم مقابل دالاس ماوریکس در بازی هفتم نیمه نهایی کنفرانس غرب پلی آف ۲۰۲۲ NBA در Footprint Center در ۱۵ می ۲۰۲۲ در فینیکس، آریزونا واکنش نشان داد.
(کریستین پترسن/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دالاس اکنون برای رسیدن به فینال NBA به مصاف گلدن استیت خواهد رفت. دالاس در آخرین بازی خود با نتیجه ۱۰۷ بر ۱۰۱ گلدن استیت را شکست داد. دونچیچ در این برد ۳۴ امتیاز کسب کرد.