مانیفست اوهایو اینسل می خواست زنانی را که از آنها محروم شده بود و در مورد داشتن آنها خیال پردازی کرده بود بکشد.


فردی که خود را “اینسل” یا “تجرد غیرارادی” از اوهایو توصیف می کند، که روز سه شنبه به جرم خود اعتراف کرد. طراحی یک تیراندازی دسته جمعی، در مانیفست سال ۲۰۱۹ نوشت که تحت تعقیب “مرگ” زنانی بود که او از آنها “محروم” شده بود، در عین حال او را گرامی داشت و نسبت به “داشتن” تعصب داشت.

Tres Genco، ۲۲ ساله، از هیلزبورو اعتراف کرد که قصد دارد یک جنایت نفرت انگیز را برای تیراندازی به ۳۰۰۰ نفر، از جمله دختران همسایه، در یک محله انجام دهد. دانشگاه اوهایو در سال ۲۰۲۱

در مانیفستی با عنوان “یک سمفونی وحشتناک، مانیفست نوشته شده توسط Tres Genco، تبعیدی اجتماعی” به تاریخ ۳ اوت ۲۰۱۹، این جوان ۱۹ ساله نوشت که “قرار است به ارتش ایالات متحده برود. طبق یک کیفرخواست، برای «دستیابی به یک واقعیت» آموزش ببینند.

جنکو آن «واقعیت» را «مرگ چیزی» توصیف کرد که او «بیش از همه از آن محروم شده بود، اما در فرصتی که داشت و از آن غفلت می‌شد، دوست داشت و خیال‌پردازی می‌کرد؛ زنان».

«اینسل» اوهایو در توطئه «سلاخی» هزاران دختر سوریتی اعتراف کرد

Tres Genco به جرم داشتن توطئه برای «قتل عام» 3000 دختر خانواده اعتراف کرد.

Tres Genco به جرم داشتن توطئه برای «قتل عام» ۳۰۰۰ دختر خانواده اعتراف کرد.
(شهرستان باتلر)

او نوشت: از روی نفرت، حسادت و انتقام سلاخی خواهم کرد. “من قدرت زندگی را که آنها از من دریغ کرده اند، خواهم گرفت، با نشان دادن اینکه چیزی فراتر از خوشبختی و رضایت وجود دارد، مرگ فراگیر وجود دارد، تساوی کننده بزرگی که همه ما را در مخمل آرامش فریبنده سکوت و آرامش خود خواهد برد. “

در یادداشت دیگری که توسط مجریان قانون به دست آمده، جنکو گفته است که می‌خواهد «هدف بزرگی» برای تعداد کشته شدن ۳۰۰۰ نفر داشته باشد.

«اینسل» اوهایو به توطئه برای «قتل عام» زنان در دانشگاه اوهیو متهم شد

روزی که جنکو مانیفست خود را نوشت، در اینترنت به دنبال انجمن‌ها و اطلاعات مربوط به دانشگاه اوهایو بود که قصد انجام حمله را داشت. در سال ۲۰۱۹، او دستکش، یک جلیقه ضد گلوله، یک هودی با کلمه “انتقام”، یک چاقوی بووی، یک ماسک صورت جمجمه، دو مجله Glock 17 و یک جلیقه خرید.

جنبش incel یک جامعه آنلاین است که بیشتر از مردان تشکیل شده است که زنان را به خاطر عدم فعالیت جنسی خود سرزنش می کنند.

ماموران فدرال ترس جنکو را به دلیل توطئه او برای ارتکاب جنایت نفرت در جولای 2021 دستگیر کردند.

ماموران فدرال ترس جنکو را به دلیل توطئه او برای ارتکاب جنایت نفرت در جولای ۲۰۲۱ دستگیر کردند.
(اینستاگرام/ ردیابی جنکو)

Genco تعدادی نمایه را در یک وب سایت محبوب اینسل حداقل از ژوئیه ۲۰۱۹ تا اواسط مارس ۲۰۲۰ حفظ کرد و صدها پست را در طول آن دوره منتشر کرد. در یکی از پست‌ها، او به تفصیل درباره اسپری کردن آب پرتقال به زنان و زوج‌ها از تفنگ آب توضیح داد. اینسل معروف الیوت راجر، که شش نفر را کشت و ۱۴ نفر دیگر را در تیراندازی در خارج از دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا در سال ۲۰۱۴ مجروح کردند و همچنین از یک تفنگ آب به دانشجویان آب پرتقال پاشیدند.

“من مقداری آب پرتقال در یک تفنگ آبی ریختم، قصد داشتم مقداری فوید اسپری کنم [sic] و زوج هایی مانند ER این کار را انجام دادند، وقتی بالاخره این کار را انجام دادم، تولد ER بود و من حتی این را نمی دانستم. احساس می‌کردم در آن روز از لحاظ روحی با قدیس مرتبط شده‌ام… آن روز به سمت آنها رفتم و سلام کردم و آنها حتی به بالا نگاه نکردند، فقط زمانی که ‘اوهو’ به آنها اسپری می‌شود. طبق کیفرخواست، جنکو در پستی در وب سایت نوشت.

“Foids” یک اصطلاح عامیانه برای “femoids” است – یک اصطلاح تحقیرآمیز برای زنان که توسط اینسل ها استفاده می شود.

در کیفرخواست آمده است که جنکو در ژانویه ۲۰۲۰ سندی با عنوان “منزوی” از دیدگاه آینده شخصی که به تازگی مرتکب جنایت “وحشتناک” شده بود نوشت.

Tres Genco قبل از اینکه برای عملکرد و رفتار در سطح ابتدایی مرخص شود، تا دسامبر 2019 در آموزش اولیه ارتش در گرجستان شرکت کرد.

Tres Genco قبل از اینکه برای عملکرد و رفتار در سطح ابتدایی مرخص شود، تا دسامبر ۲۰۱۹ در آموزش اولیه ارتش در گرجستان شرکت کرد.
(اینستاگرام Tres Genco)

“اگر شما این را می خوانید، من کار وحشتناکی انجام داده ام. به نوعی با نوشته های افراد متوهم و آدمکش مواجه شده اید، کار آسانی نیست، و به همین دلیل به شما به خاطر کنجکاوی و تمایل شما برای کنجکاوی در چنین موضوعی تبریک می گویم. او نوشت: موضوع تاریک، “دوست و قاتل امیدوار تو.”

ماموران فدرال این جوان ۲۲ ساله را در ژوئیه ۲۰۲۱ پس از پاسخ به یک حادثه خانگی در خانه متحرک او در هیلزبورو دستگیر کردند و او از آن زمان در کانتی باتلر در بازداشت به سر می برد.

تیرانداز دسته جمعی بریتانیا، ویرجین «اینسل» بود که به او هشدار داد «نابودگر» است

به گفته پلیسی که در دادگاه جنکو شهادت داد، مادر متهم با ۹۱۱ تماس گرفته و گفته بود پسرش اسلحه دارد و او را تهدید به قتل کرده است.

هنگامی که کارآگاهان به محل رسیدند و از جنکو بازجویی کردند، اسلحه، زره بدن و مهمات را در داخل یک وسیله نقلیه در ملک پیدا کردند. آنها همچنین یک اسلحه گرم را در اتاق او کشف کردند که در آن زمان پلیس متوجه شد که بر اساس اسناد دادگاه فقط به یک رفتار زننده خانگی پاسخ نمی دهند.

Tres Genco

Tres Genco “اینسل” اوهایو گفت که او می خواست زنانی را که در مورد “داشتن” خیال پردازی می کرد، بکشد.
(Tres Genco/ Instagram)

گروهبان اداره کلانتری شهرستان هایلند وینسنت انتیور در شهادت خود به یاد آورد که مادر جنکو گفت که پسرش اخیراً از کالیفرنیا به اوهایو نقل مکان کرده است تا از شهر خارج شود، اما به نظر می‌رسد هیچ کدام از این مکان‌ها برای او «کار نمی‌کنند» و او در نهایت در ارتش ثبت نام کرد.

جنکو تا دسامبر ۲۰۱۹ در آموزش های اولیه ارتش در گرجستان شرکت کرد و قبل از اینکه برای عملکرد و رفتار در سطح ابتدایی مرخص شود.

آنتینور به یاد می آورد: «بعد از این، او اظهار داشت که دیگر احساس نمی کند او را می شناسد، او بسیار عصبانی و پرخاشگر بود. “مادر از نامه ای صحبت کرد که خوانده بود و به عقیده او نقشه ای برای ترس برای آسیب رساندن به مردم بود.”

دسامبر شهرستان هایلند اریکا انگل شهادت می دهد که مادر جنکو علاقه او به ارتش را اینگونه تعبیر می کند که می خواهد “به مسیر اصلی بازگردد… تنها زمانی که او از ارتش خارج شد، به فردی کاملا متفاوت تبدیل شد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کارآگاه به یاد می آورد که مادرش گفته بود: “او بسیار آشفته بود. او فقط کارهایی انجام می داد که از شخصیت خارج بودند.” او به مدت ده روز به یونان سفر کرده بود بدون اینکه کسی را بداند یا هیچ قافیه یا دلیلی برای رفتنش نداشته باشد، هرگز درباره دلیل رفتنش صحبت نکرد، هرگز با او صحبت نکرد که قرار است در زمانی که آنجا بود چه کند.»

این جوان ۲۲ ساله به یکی از اتهامات تلاش برای ارتکاب جنایت ناشی از نفرت اعتراف کرده است و به دلیل اینکه توطئه شامل تلاش برای قتل بود، با محکومیت تا حبس ابد روبرو است.