مامور امنیتی کرانه باختری به ضرب گلوله مهاجمان فلسطینی کشته شد


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به مشاوره پزشکان پزشکی اسرائیلی، مهاجمان فلسطینی عصر روز جمعه منصفانه نگهبان امنیتی را در درگاه منصفانه شهرک یهودی نشین در کرانه باختری اشغالی به ضرب گلوله کشتند.

نظامی اسرائیل اوایل روز شنبه ذکر شد کدام ممکن است مهاجمان به درگاه شهرک آریل رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگهبان پست شخصی را به ضرب گلوله کشتند. نظامی سپس مهاجمان را در کرانه باختری تعقیب کرد.

حمله روز جمعه تنها فینال مورد اجتناب کرده اند چندین قتل فلسطینی در اسرائیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرانه باختری در ۲ ماه قبلی است کدام ممکن است ۱۴ اسرائیلی را کشته است.

فعالان جهاد اسلامی در حالی که پرچم‌های ملی خود را در طول راهپیمایی به مناسبت روز قدس یا بیت‌المقدس در جاده اصلی شهر غزه، جمعه، 29 آوریل 2022 به اهتزاز در می‌آورند، راهپیمایی می‌کنند. (عکس آسوشیتدپرس/عادل حنا)

فعالان جهاد اسلامی در حالی کدام ممکن است پرچم‌های سراسری شخصی را در کل راهپیمایی به رویداد روز قدس هر دو بیت‌المقدس در خیابان بی نظیر شهر غزه، جمعه، ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ به اهتزاز در می‌آورند، راهپیمایی می‌کنند. (عکس آسوشیتدپرس/عادل حنا)
(AP Photo/عادل حنا)

اسرائیل پس اجتناب کرده اند شلیک راکت به کارمندان غزه حرکت می تنبل

فلسطینی ها برای نماز جمعه در ماه مبارک رمضان، ساعاتی پس از درگیری پلیس اسرائیل با معترضان در محوطه مسجد الاقصی، در شهر قدیمی اورشلیم، جمعه، 22 آوریل 2022، گرد هم می آیند.

فلسطینی ها برای نماز جمعه در ماه مبارک رمضان، ساعاتی پس اجتناب کرده اند نبرد پلیس اسرائیل همراه خود معترضان در محوطه مسجد الاقصی، در شهر عجیب و غریب اورشلیم، جمعه، ۲۲ آوریل ۲۰۲۲، کروی هم می آیند.
(AP Photo/محمود ایلیان)

گروه تروریستی حماس این گرفتن مرگبار را ستود اما وظیفه آن را بر عهده نگرفت.

حازم قاسم سخنگوی این گروه ذکر شد: «این عملیات ملایم می تنبل کدام ممکن است انقلاب {در سراسر} کرانه باختری بیداد می تنبل. این اجرای ممکن اعلامیه افراد ما مبنی بر اینکه اورشلیم جاده صورتی است است.»

وزارت بهداشت فلسطین گفتن کرد، در حادثه عکس، نیروهای اسرائیلی بامداد روز شنبه منصفانه شخص فلسطینی را در جریان نبرد در روستای ازون در نزدیکی شهر قلقیلیه به ضرب گلوله کشتند.

فشار‌ها بین اسرائیلی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی‌ها در ماه جاری در یک واحد وضعیت عبادی در اورشلیم، جایی کدام ممکن است نمازگزاران فلسطینی حاوی {هر روز} همراه خود پلیس اسرائیل شدند، به وجود به اینجا رسید.

اوایل روز جمعه {در این} وضعیت مقدس، فلسطینی ها سنگ پرتاب کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیس اسرائیل گلوله های لاستیکی شلیک کرد.

به مشاوره پلیس، فلسطینیان موجود در محوطه مسجد الاقصی آغاز به پرتاب سنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه ورزشی {به سمت} دروازه ای کدام ممکن است از نزدیک دفاع کردن تبدیل می شود منتهی به دیوار غربی، وضعیت مقدسی کدام ممکن است یهودیان می توانند در آن نماز بخوانند، کردند. پلیس سپس وارد محوطه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوله های لاستیکی را شلیک کرد.

برای اکتسابی این سیستم FOX NEWS همین جا را فشار کنید

نبرد حدود منصفانه ساعت بعد روزی نوک کشف شد کدام ممکن است سایر فلسطینیان حاضر در محوطه هر ۲ طرف را راضی کردند کدام ممکن است حمله ها شخصی را متوقف کنند. به مشاوره اورژانس هلال احمر فلسطین بیش اجتناب کرده اند ۴۰ نفر مجروح شدند. پلیس اسرائیل گفتن کرد کدام ممکن است سه نفر دستگیر شدند.

آسوشیتدپرس {در این} گزارش مشارکت داشته است