مامان CO می‌گوید مدرسه راهنمایی دخترش را به باشگاه مخفی دگرباشان جنسی دعوت کرد و به دانش‌آموزان گفت که اطلاعات والدین را نگه دارند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مادر یک دانش آموز سابق در یک ویدیوی ویروسی ادعا می کند که یک مدرسه راهنمایی کلرادو میزبان یک باشگاه اتحاد جنسیت ها و جنسیت ها (GSA) بود که در آن به دانش آموزان در مورد مسائل مربوط به LGBTQ آموزش داده شد و به آنها گفته شد که مکالمه را محرمانه نگه دارند.

ارین لی که دخترش در مدرسه راهنمایی ولینگتون در ولینگتون درس می‌خواند، طی مصاحبه‌ای با رسانه‌های محافظه‌کار گفت که دخترش در ماه مه گذشته توسط معلم هنرش به باشگاه دعوت شده بود و یک سخنران بیرونی به دانش‌آموزان باشگاه گفته بود که “آنچه شما اینجا بشنو، اینجا بمونه.”

مدرسه پنسیلوانیا به دلیل پنهان کردن تغییر جنسیت کودکان از والدین مورد انتقاد قرار گرفت

 پرچم رنگین کمان در خیابان در طول یک جشن غرور همجنس‌گرایان به اهتزاز در می‌آید که در پس‌زمینه افراد ناشناخته در پیاده‌رو صف کشیده‌اند.  سفارتخانه های ایالات متحده اکنون می توانند پرچم را در همان میله پرچم آمریکا در ماه ژوئن در ماه پراید به نمایش بگذارند.

پرچم رنگین کمان در خیابان در طول یک جشن غرور همجنس‌گرایان به اهتزاز در می‌آید که در پس‌زمینه افراد ناشناخته در پیاده‌رو صف کشیده‌اند. سفارتخانه های ایالات متحده اکنون می توانند پرچم را در همان میله پرچم آمریکا در ماه ژوئن در ماه پراید به نمایش بگذارند.
(iStock)

لی گفت: «او به دخترم توضیح داد که اگر صددرصد در بدن زنانه‌اش راحت نیست، ترنسجندر است. او سپس به بچه‌ها گفت که والدین در امنیت نیستند و اینکه برای شرکت در این جلسه به آنها دروغ بگوییم که کجا هستند، اشکالی ندارد.»

او دوچندان کرد که والدین در امنیت نیستند [and] مادر ادعا کرد که دگرجنس گرایی و تک همسری عادی نیست.

ناحیه مدرسه پودر وجود این باشگاه و اینکه مکالمات در آن “ممکن است محرمانه” باشد را تایید کرد، اما از پرداختن به اتهامات خاص توسط لی “برای محافظت از حریم خصوصی دانش آموز و خانواده آنها” خودداری کرد.

منطقه در بیانیه ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “در PSD، ما قول می دهیم فرصت ها، نتایج و تجربیات آموزشی عادلانه، فراگیر و دقیق را برای همه دانش آموزان ایجاد کنیم و از آنها حمایت کنیم.” “به عنوان یک منطقه، ما متعهد هستیم که مدارس خود را به فضاهایی امن تبدیل کنیم که همه دانش آموزان بتوانند در آن بیاموزند.

«اتحاد جنسیت‌ها و جنسیت‌ها یا GSA به‌عنوان فضاهای امن برای اعضای جامعه LGBTQIA+، متحدان و هر فردی ایجاد شد تا با هدف تضمین فراگیری، ایمنی و پشتیبانی گرد هم آیند. بحث‌ها در GSA‌ها ممکن است محرمانه باشد، با توجه به اینکه آنها ممکن است محرمانه باشند. گاهی اوقات می تواند ماهیت حساسی داشته باشد (یعنی یک دانش آموز ممکن است با دوستان خاصی “بیرون” باشد، اما با جامعه در کل نباشد.” “در PSD، یک باشگاه GSA می‌تواند توسط دانش‌آموزان حمایت شود، که توسط یک دانش‌آموز راه‌اندازی/اجرای/رهبری می‌شود و یک بزرگسال در جلسات حضور دارد؛ یا با حمایت مدرسه، که توسط یک بزرگسال راه‌اندازی/اجرا/ اداره می‌شود. GSA در مدرسه راهنمایی ولینگتون توسط مدرسه حمایت می شود.”

منطقه گفت که این موضوع را با لی “در چندین نوبت در سال گذشته” بررسی کرده است و دخترش دیگر در منطقه ثبت نام نکرده است.

لی در مصاحبه خود با مجله آمریکایی نیو گفت که دخترش اکنون در یک مدرسه خصوصی مسیحی تحصیل می کند و “خیلی بهتر عمل می کند.”

به گفته گروه حقوق والدین والدین مدافع آموزش (PDE)، نام سخنران باشگاه کیمبرلی چمبرز است که مدیر SPLASH Youth شمال کلرادو و هماهنگ کننده طرح بهبود سلامت جامعه برای شهرستان لاریمر است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس مکاتبات ایمیلی که توسط PDE بین چمبرز و معلم هنر این دختر به دست آمده است، چمبرز به دلیل مخالفت های مادرش با باشگاه، نگرانی خود را در مورد رفاه دختر ابراز کرده است. پس از اینکه معلم گفت که این دختر از زمان بروز اختلاف در مدرسه نرفته است، چمبرز پیشنهاد کرد که با مدیریت مدرسه “در مورد بررسی وضعیت کودک خوب یا هر چیزی که در چارچوب سیاست های مدرسه است” صحبت شود.

چمبرز بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.