مالک خودرو در میشیگان پس از کشته شدن مکانیک جیپ در حین تعویض روغن شکایت کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مردی در میشیگان که ماشین خود را به دلیل تعویض روغن و چرخش لاستیک در یک نمایندگی رها کرده بود، پس از اینکه وسیله نقلیه خود در مرگ یکی از کارمندان این نمایندگی درگیر شد، تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

سرجیو انریکه دیاز-ناوارو رانگلر قرمز رنگ ۲۰۱۹ خود را در ۱۳ مارس ۲۰۲۰ به نمایندگی کرایسلر جیپ دوج برد و تکنسین روان کننده ۱۹ ساله دنیل تامپسون روی ماشین کار کرد. سوابق دادگاه نشان می دهد که پس از اتمام سرویس، هنگامی که کارمند جوان تلاش می کرد تا با آن کار کند، وسیله نقلیه “به جلو پرت شد” و جفری هاوکینز مکانیک ۴۲ ساله را بر روی کابینت له کرد.

ناپدید شدن کلورادو مادر، دختران سوزان مورفیو پس از اخراج از اتهامات قتل در کنار پدرشان ایستاده اند.

طبق سوابق دادگاه، تامپسون جیپ را از بالابر خودرو پایین آورده بود و سپس سعی کرد ماشین را روشن کند و آن را در حالت بیکار بگذارد تا اطمینان حاصل شود که روغن در اطراف فیلتر وجود ندارد.

در خلاصه شاکی آمده است: «تامپسون دستش را به داخل وسیله نقلیه برد و با پای راستش ترمز را فشار داد و پای دیگرش را روی زمین نگه داشت. او دکمه استارت را فشار داد. وقتی وسیله نقلیه روشن نشد، پایش را از روی ترمز برداشت و پدال کلاچ را فشار داد. دوباره دکمه استارت را زد. این بار جیپ استارت زد. او پایش را از روی کلاچ درآورد و همچنان ایستاده بود. خارج از خودرو. وسیله نقلیه به جلو پرت شد.”

به گزارش کانزاس سیتی استار، هاوکینز به بیمارستان منتقل شد و در آنجا بر اثر جراحات جان باخت.

دیاز-ناوارو و تامپسون هر دو در یک دادگاه میدانی میشیگان در مارس ۲۰۲۱ شکایت کردند.

خودروهای جدید جیپ خارج از نمایندگی کرایستلر، جیپ، دوج و رم در ادمونتون جنوبی پارک شده‌اند.  چهارشنبه، 24 آگوست 2021، در ادمونتون، آلبرتا، کانادا.  (عکس از آرتور ویداک/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

خودروهای جدید جیپ خارج از نمایندگی کرایستلر، جیپ، دوج و رم در ادمونتون جنوبی پارک شده‌اند. چهارشنبه، ۲۴ آگوست ۲۰۲۱، در ادمونتون، آلبرتا، کانادا. (عکس از آرتور ویداک/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

دوربین پلیس مینه‌سوتا مادر داونت رایت را در حال تبادل تنش با پلیس نشان می‌دهد: «از تو شکایت خواهم کرد»

وکیل دیوید فمینیئو، که نماینده املاک هاوکینز است، به FOX 2 گفت که تامپسون نمی‌دانست چگونه گیربکس دستی خودرو را رانندگی کند و گواهینامه ندارد. این وکیل همچنین گفت که نمایندگی نمی تواند شکایت کند زیرا یک استاندارد قانونی مانع از شکایت کارمند از رئیس خود به دلیل سهل انگاری می شود، که در این صورت، استخدام فردی است که نباید رانندگی می کرد.

FOX 2 خاطرنشان می کند، از آنجایی که این حادثه در محل کار اتفاق افتاده و شامل دو کارمند بوده است، نمی توان از رئیس شکایت کرد.

وکیل دیاز-ناوارو به FOX 2 گفت که او قصد دارد با این پرونده در دادگاهی در اواخر این ماه مبارزه کند.

وکیل دادگستری گفت: “وقتی ماشین خود را به کسی از جمله خدمتکار یا شخصی که در میز خدمات در نمایندگی محلی خود است، تحویل می دهید، بهتر است بتوانید به آن شخص اعتماد کنید.”

وانت‌های فیات کرایسلر خودروهای NV 2020 جیپ گلادیاتور در یک نمایندگی خودرو در تینلی پارک، ایلینوی، ایالات متحده، در روز دوشنبه، 30 سپتامبر 2019 به نمایش گذاشته می‌شوند. فروش خودرو در ایالات متحده احتمالاً در ماه سپتامبر یک گام بزرگ برداشته است و زمینه را برای هزینه‌های هنگفت خودروسازانی که برای پاک کردن مدل‌های قدیمی از موجودی فروشندگان تلاش می‌کنند.  عکاس: دانیل آکر/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

وانت‌های فیات کرایسلر خودروهای NV 2020 جیپ گلادیاتور در یک نمایندگی خودرو در تینلی پارک، ایلینوی، ایالات متحده، در روز دوشنبه، ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته می‌شوند. فروش خودرو در ایالات متحده احتمالاً در ماه سپتامبر یک گام بزرگ برداشته است و زمینه را برای هزینه‌های هنگفت خودروسازانی که برای پاک کردن مدل‌های قدیمی از موجودی فروشندگان تلاش می‌کنند. عکاس: دانیل آکر/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

قتل لیلی پیترز: شکایت مهر و موم نشده جزئیات جدیدی را در مورد مرگ دختر ویسکانسین فاش می کند

Femminineo به McClatchy News گفت که مالک خودرو مسئول مرگ هاوکینز است به همان صورتی که شخصی که وسیله نقلیه خود را به شخص دیگری قرض داده است مسئول هر گونه صدمات ناشی از راننده خواهد بود. وی گفت: شخصی که خودروی خود را به امانت می‌دهد، مسئول اعمال سهل‌آمیز است زیرا به شخص دیگر اجازه استفاده از وسیله نقلیه خود را داده است.

بر اساس خلاصه‌ای که در اول مارس در دادگاه ارائه شد، دادگاه به نمایندگی روچستر هیلز کرایسلر جیپ دوج، محل وقوع حادثه، دستور داده است تا در صورتی که دیاز-ناوارو مسئول سهل‌انگاری تشخیص داده شود، غرامت را جبران کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

Femminineo به McClatchy News گفت: “بنابراین در واقعیت، مالک مسئول خواهد بود، اما شرکت بیمه نمایندگی پرداخت می کند.” او گفت که امیدوار است حکمی بیش از ۱۵ میلیون دلار صادر شود.