ماریو کریستوبال، مربی جدید میامی هاریکنز، اولین اردوی پاییزی خود را از جمعه آغاز خواهد کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اکنون این یک سوال سالانه در میامی است، پیش‌گوی رسمی شروع فصل جدید فوتبال برای برنامه‌ای که زمانی مدعی همیشگی قهرمانی ملی بود و دو دهه است که در آن سطح نبوده است.

“آیا The U بازگشته است؟”

ماریو کریستوبال، مربی نیوهوریکنز، پاسخی دارد: “U به کار بازگشته است”، دانش آموخته میامی.

این روند بازگشت به کار از لحظه‌ای شروع شد که هواپیمای شخصی که دسامبر گذشته کریستوبال را از اورگان به خانه برد، در میامی فرود آمد، هنگامی که او یک عصا را جمع کرد و وارد توپ فنری شد و با اولین Hurricanes به سطح جدیدی رسید، شروع به افزایش سرعت کرد. اردوی پیش فصل تحت تیم بومی میامی از این هفته آغاز می شود.

ماریو کریستوبال از میامی به جشن «زنجیره گردش» پایان داد

اولین تمرین روز جمعه است. تعدادی از فعالیت های سازگاری در چند روز آینده اتفاق می افتد. انتظارات از طرفداران بی حوصله همیشه در میامی زیاد است، در حال حاضر به دلیل حضور کریستوبال بیشتر شده است و احتمالاً با نصب Hurricanes در هفته گذشته به عنوان بخش پیش فصل ساحلی کنفرانس ساحلی اقیانوس اطلس بیشتر شد.

ماریو کریستوبال، سرمربی تیم میامی، در کنفرانس روزهای رسانه ای کنفرانس فوتبال کالج NCAA در ساحل آتلانتیک در شارلوت، کارولینای شمالی، به سوالی پاسخ می دهد.  اولین اردوی کریستوبال به عنوان سرمربی میامی قرار است از جمعه آغاز شود.

ماریو کریستوبال، سرمربی تیم میامی، در کنفرانس روزهای رسانه ای کنفرانس فوتبال کالج NCAA در ساحل آتلانتیک در شارلوت، کارولینای شمالی، به سوالی پاسخ می دهد. اولین اردوی کریستوبال به عنوان سرمربی میامی قرار است از جمعه آغاز شود.
(AP Photo/ Nell Redmond)

کریستوبال گفت: «اوه، فکر می‌کنم با رویکردی که به تمرین می‌کنیم، آن را حل خواهیم کرد. “هیچ کس در این سازمان نیست که باید احساس کند که وارد شده است. اگر کسی چنین احساسی داشته باشد، به سرعت دیدگاه خود را با رویکردی که ما به تمرین داریم تغییر می دهد.”

کریستوبال وارث برنامه ای شد که فصل گذشته ۷-۵ پیش رفت، برنامه ای که یک بازی کوتاه شد زیرا مسائل مربوط به ویروس کرونا باعث شد تا میامی از برنامه برنامه ریزی شده اش در سان باول مقابل ایالت واشنگتن باز بماند. میامی در ۱۸ سال گذشته یک فصل ۱۰ بردی داشته است که از سال ۲۰۰۶ فقط یک کاسه برد داشته است و هنوز عنوان ACC را کسب نکرده است.

او آخرین مربی است که وظیفه تغییر آن را دارد. با داشتن امنیت شغلی باورنکردنی – یک قرارداد ۱۰ ساله به ارزش حدود ۸۰ میلیون دلار – کریستوبال به مدرسه بازگشت که در آن بازیکن خط حمله بود و برای تیم‌هایی بازی کرد که در سال‌های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۱ قهرمان‌های ملی شدند.

طوفان های میامی، آوانتای ویلیامز را پس از دستگیری خشونت خانگی شامل یک زن باردار اخراج کردند

اینها تنها بخشی از حلقه هایی هستند که او در اطراف دفترش پراکنده کرده است. حلقه‌های دوران سرمربیگری او در اورگان و دستیار نیک سابان در آلاباما نیز روی میز هستند، انبوهی از جواهرات که نشان می‌دهد او در مورد چه چیزی است.

ویل مالوری گفت: «وقتی همه چیز در حال تغییر بود، ما به نوعی در حال تقلا بودیم. “ما نمی دانستیم قرار است چه اتفاقی بیفتد. مربی کریستوبال وارد شد. ما خوش شانس بودیم که او را به دست آوردیم. سپس هفته به هفته به نوعی اضافه هایی را که او انجام می داد دیدید. این شما را بسیار هیجان زده تر می کند. من. من نمی خواهم در سال گذشته برای هیچ کس دیگری بازی کنم.”

کریستوبال با این تصور که بازگشت میامی به حالت قهرمانی چند ماه طول می کشد به خانه نیامد. اکنون فشار آشکاری برای برنده شدن وجود دارد – تایلر ون دایک، که به طور گسترده گمان می رود وارد درفت NFL 2023 می شود، می تواند یکی از بهترین های کشور در این فصل باشد. اما کریستوبال برای مدت طولانی نیز در حال ساخت است. استخدام از نظر تعهدات بسیار خوب پیش رفته است و برنامه هایی برای اینکه چه کسی در سال های آینده دنبال شود در حال انجام است.

دفتر او مجموعه‌ای از کاغذها، فایل‌ها و یادداشت‌ها دارد، همه چیز، از برنامه‌های بازی‌های گذشته در مدارس دیگر گرفته تا تفکیک لیست فعلی میامی تا برنامه‌های آینده – هم برای ساختن یک تیم و هم ساختن ساختمان‌های بیشتر، چیزی که اولویت اصلی Hurricanes است. .

گزارش شده است که مدیر ورزشی میامی جست و جو کرده است

او امیدوار است که کمپ کریستوبال که این هفته آغاز می شود، تنها یکی دیگر از گام های بسیار در راه بازگشت است.

کریستوبال در حالی که اطراف دفترش را نگاه می کرد، گفت: «وقتی مردم این را می بینند، مانند یک نارنجک است. “اما من عاشق آماده سازی هستم. من عاشق برنامه ریزی هستم. این کاری است که می توانم تمام روز انجام دهم.”