مادلین مک کان دختر بریتانیایی پس از ۱۵ سال همچنان ناپدید شده است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

والدین مادلین مک کان، یک کودک خردسال بریتانیایی که در یک سفر خانوادگی به پرتغال ناپدید شد، ۱۵ سال از آخرین باری که او در ۳ می ۲۰۰۷ دیده شد، جشن می گیرند.

کیت و گری مک کان در بیانیه ای گفتند: “این احساس سخت تر از هر چیز دیگری نیست، اما آسان تر هم نیست. زمان بسیار طولانی است.”

مادلین مککان: دادستان های پرتغالی مظنون را در تحقیقات دختر گمشده شناسایی کردند

McCanns که در حال حاضر هر دو پزشک مقیم انگلیس هستند، از مجریان قانون بریتانیا، پرتغال و آلمان به خاطر تلاش هایشان در تحقیقات در حال انجام تشکر کردند. والدین مادلین اظهار داشتند که امیدوارند به زودی پاسخ‌ها مشخص شود.

مادلین و خانواده اش در حال گذراندن تعطیلات خانوادگی در منطقه آلگاروه پرتغال بودند که ناپدید شد. پدر و مادرش یک شب برای صرف شام در رستورانی در آن نزدیکی بیرون رفته بودند و مادلین را با برادر و خواهر دوقلوی ۲ ساله‌اش در همان اتاق خواب در آپارتمان تعطیلات خانواده رها کردند.

تصویری از مادلین مک کان، که از استراحتگاه ساحلی پرایا دا لوز در آلگاروه ناپدید شد، در حرم بانوی ما فاطمه، یکشنبه، 13 مه 2007، در فاطیما، پرتغال نمایش داده شده است.

تصویری از مادلین مک کان، که از استراحتگاه ساحلی پرایا دا لوز در آلگاروه ناپدید شد، در حرم بانوی ما فاطمه، یکشنبه، ۱۳ مه ۲۰۰۷، در فاطیما، پرتغال نمایش داده شده است.
(AP Photo/Steven Governo, File)

اواخر ماه گذشته، پلیس پرتغال به طور رسمی یک مرد آلمانی را در ارتباط با ناپدید شدن مادلین متهم کرد. نیروی انتظامی هیچ اطلاعات هویتی در مورد مظنون منتشر نکرده است و وی هنوز به جرمی متهم نشده است.

پلیس آلمان اعلام کرد که در حال تحقیق از شهروند آلمانی، کریستین بروکنر، ۴۵ ساله، به عنوان مظنون اصلی این پرونده در سال ۲۰۲۰ است. بروکنر هرگونه ارتباط با ناپدید شدن کودک را رد می کند. به گزارش بی بی سی، او ماه گذشته مظنون رسمی اعلام شد.

MADELEINE MCCANN SUSPECT سکوت را در برابر تحقیقات slam شکست

مک کان در بیانیه خود گفت: صرف نظر از نتیجه، مادلین همیشه دختر ما خواهد بود و جنایت واقعا وحشتناکی مرتکب شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ناپدید شدن این کودک نوپا باعث جلب توجه جهانی شد و ادعاها درباره مشاهده او در سراسر جهان گسترش یافت. چندین کتاب و مستند تلویزیونی منتشر شد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.