مادر نیویورکی پس از عکس پسر اوتیسمی که در حمام مدرسه گرفته شد، خواستار عدالت شد: “قربانیان محافظت نمی شوند”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک مادر نیویورکی پس از اطلاع از اینکه عکس های پسر اوتیسمی اش در حمام دبیرستان توسط دانش آموزانش گرفته شده است، برای عدالت و پاسخگویی می جنگد.

کارن کلوز، مادر مطلقه‌ای که پسرش در دبیرستان فاکس لین در بدفورد نیویورک تحصیل می‌کند، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که در تماس تلفنی در مورد یک جلسه برنامه آموزشی فردی برای پسر ۱۸ ساله‌اش در ۱۸ مارس صحبت می‌کرده است. گفت که یک “هدف ایمنی” باید مورد بحث قرار گیرد.

کلوز گیج شده پرسید که چرا پسرش به هدف ایمنی نیاز دارد. ظاهراً معلم بدون اطلاعات زیادی پاسخ داد و اظهار داشت که وقتی پسرش از حمام استفاده می کند باید یک “هدف ایمنی” وجود داشته باشد. صبح روز بعد، کلوز و خانواده دیگری با مدیر مدرسه و مدیر آموزش و پرورش استثنایی تماس گرفتند. آنها با هم متوجه شدند که دانش آموزان دیگری از پسر کلوز و فرزند خانواده دیگر عکس می گیرند.

کلوز گفت که مدیران مدرسه در توضیح اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده است، «بسیار مبهم» بودند، اما گفت که این حادثه در ۱۱ مارس به مسئولان مدرسه گزارش شده است، به این معنی که بیش از یک هفته فاصله بین زمانی وجود داشته است. مدرسه متوجه شد و زمانی که مادر از آن مطلع شد.

هیئت مدرسه سن دیگو با آوردن ماسک ها والدین را خشمگین می کند: “جسارت کاملا غیرقابل قبول است”

دبیرستان فاکس لین

دبیرستان فاکس لین
(دبیرستان فاکس لین/فیس بوک)

پس از اینکه مادر و خانواده‌های دیگر دانش‌آموزانی که احتمالاً قربانی شده‌اند، جستجوی خود را برای یافتن پاسخ آغاز کردند، متوجه شدند که این یک حادثه مجزا نیست و حتی ممکن است ماه‌ها ادامه داشته باشد. کلوز گفت همچنین در ۲۲ مارس توسط مدیران مدرسه به او گفته شد که تحقیقات رسمی پلیس انجام خواهد شد.

در ۳۱ مارس، منطقه مدرسه نامه ای به والدین ارسال کرد که در آن اظهار داشت که “حادثه بسیار نگران کننده” در دبیرستان فاکس لین رخ داده است “که حریم خصوصی برخی از دانش آموزان ما را نقض کرده است.” دبیرستان فاکس لین به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

به دلیل نارضایتی از سرعت تحقیقات، یک بروشور توسط Close و سایر خانواده‌ها با یک خط انعام و جایزه نقدی برای اطلاعاتی که منجر به شناسایی افرادی که عکس‌ها را گرفته‌اند، قرار دادند.

به دلیل نارضایتی از سرعت تحقیقات، یک بروشور توسط Close و سایر خانواده‌ها با یک انعام و جایزه نقدی برای اطلاعاتی که منجر به شناسایی افرادی که عکس‌ها را گرفته‌اند، قرار دادند.

به دلیل نارضایتی از سرعت تحقیقات، یک بروشور توسط Close و سایر خانواده‌ها با یک انعام و جایزه نقدی برای اطلاعاتی که منجر به شناسایی افرادی که عکس‌ها را گرفته‌اند، قرار دادند.
(کارن کلوز)

به گفته Close، تصاویر “در عرض چند ساعت” شروع به دریافت کردند و به نظر می رسید برخی از آنها مربوط به سپتامبر بوده اند و به نظر می رسد که با استفاده از اسنپ چت ارسال شده اند. کلوز همچنین گفت که سایر کودکان با نیازهای ویژه تحت تأثیر قرار گرفتند و از آنها عکس گرفتند.

او گفت که برخی از عکس‌ها سلفی‌هایی بودند که چهره عاملان آن را در بر می‌گرفت.

کلوز گفت: «آنها با پشت برهنه و پاهایشان صورتشان را در عکس با بچه‌های ما در ادرار نشان می‌دادند».

به مادر گفته شد که دانش‌آموزان مسئول این اعمال تا پاییز به حالت تعلیق درآمدند، اما او می‌خواهد اقدامات و پاسخ‌های بیشتری در مورد اینکه چرا اینقدر طول کشیده تا مدرسه به والدین درباره این حادثه اطلاع دهد، پاسخ دهد.

با افزایش کمبود معلم، برخی از مدارس قبل از سال نو درگیر می شوند

نامه ارسال شده توسط ناحیه مدرسه مرکزی بدفورد

نامه ارسال شده توسط ناحیه مدرسه مرکزی بدفورد
(کارن کلوز)

هیئت آموزشی ناحیه مدرسه مرکزی بدفورد در جلسه آوریل به استخدام یک بازپرس مستقل برای بررسی این حادثه رأی داد. در همان زمان، اداره پلیس محلی و دفتر دادستان ناحیه وستچستر نیز در حال انجام تحقیقات در مورد این حادثه بودند که هر دو اتهامی ارائه نکردند.

کلوز گفت که هنوز بازرس مستقل مدرسه با او تماسی نداشته است.

در بیانیه ای که به فاکس نیوز دیجیتال، سخنگوی دفتر دادستانی منطقه وستچستر ارائه شد، پس از بررسی حقایق و مشورت با خانواده قربانیان، اتهامی را مطرح نکرد.

«پس از بررسی حقایق و شرایط و با مشورت خانواده‌های قربانیان که دادستانی ناحیه وستچستر صلاحیت رسیدگی به آن را دارد، تحقیقات خود را بدون ارائه هیچ گونه اتهام جنایی علیه افرادی که دفتر ما بر آن‌ها رسیدگی کرده است، بسته است. صلاحیت قضایی،” سخنگوی سخنگوی.

به گزارش ABC7 News، اداره پلیس بدفورد نیز تصمیم گرفت که اتهامی را مطرح نکند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا کل حادثه و برخورد با مدرسه، اداره پلیس و دفتر دادستان منطقه باعث شده اعتماد او به سیستم قضایی که برای محافظت از افرادی مانند پسرش در نظر گرفته شده است را از دست بدهد، کلوز “کاملا” پاسخ داد.

کلوز گفت: “۱۰۰% قربانیان محافظت نمی شوند.”