مادر دیترویت پس از پیدا شدن جسد پسر ۳ ساله اش در فریزر به قتل و شکنجه متهم شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک مادر دیترویتی به دلیل قتل دستگیر شد که پلیس صبح جمعه پسر ۳ ساله او را در یک فریزر در جریان بازرسی رفاهی مرده پیدا کرد.

آزورادی فرانس، ۳۱ ساله، روز یکشنبه محاکمه شد و بدون وثیقه به اتهام قتل، شکنجه، کودک آزاری و کتمان مرگ یک فرد در بازداشت به سر می برد.

کیم ورثی، دادستان کانتی وین در یک گزارش گفت: “حقایق ادعا شده در این پرونده حتی افرادی را که به شدت خسته شده اند نیز شگفت زده کرده است. فرزندان ما همچنان در معرض خطر هستند – نه فقط از خشونت اسلحه، بلکه همچنین از قاتل ادعایی که با آنها در خانه زندگی می کند.” بیانیه.

آزورادی فرانس، 31 ساله، متهم به قتل پسر 3 ساله خود است.

آزورادی فرانس، ۳۱ ساله، متهم به قتل پسر ۳ ساله خود است.
(اداره پلیس دیترویت)

بستگان قربانی به فاکس ۲ دیترویت گفتند که پسر نابینا بود و امسال بیش از ده ها بار با خدمات حفاظت از کودکان تماس گرفته شده است.

فدرال رزرو می گوید: کیتلین آرمسترانگ: مظنون متهم به قتل مثلث عشق در تگزاس، قبل از فرار، ماشین خود را به قیمت ۱۲۲۰۰ دلار فروخت

یکی از بستگان به این خبرگزاری محلی گفت: «او (مادر) نتوانست با این موضوع کنار بیاید و همه ما گفتیم اگر نمی توانید با آن مقابله کنید، او را به ما بدهید. “او شیرین ترین بود. او بسیار شیرین بود.”

چیس، 3 ساله، توسط اعضای خانواده و همسایگان به عنوان پسر کوچکی که روز جمعه جسد و در حال تجزیه در داخل فریزر یک خانواده پیدا شد، شناسایی شد.

چیس، ۳ ساله، توسط اعضای خانواده و همسایگان به عنوان پسر کوچکی که روز جمعه جسد و در حال تجزیه در داخل فریزر یک خانواده پیدا شد، شناسایی شد.
(فاکس ۲ نیوز دیترویت)

پلیس در ساعت ۱۲:۴۵ بامداد روز جمعه به خانه فراخوانده شد و در ابتدا از خانه دور شد.

جیمز وایت، رئیس پلیس دیترویت در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “کشف بدون شهود افسران امکان پذیر نخواهد بود. آنها متوجه شدند که در نحوه برقراری ارتباط سرنشین با آنها مشکلی وجود دارد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس گفت که چندین کودک دیگر در داخل خانه پیدا شده و برای بررسی سلامت به یک بیمارستان محلی منتقل شدند.

اندرو مارک میلر از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.