مادر دوقلوهای نابالغ با ادامه کمبود شیر خشک برای بایدن پیام می دهد: «کجایی؟ بیدار شو!


والدین در سرتاسر کشور ماه‌ها پس از شروع وحشت هنوز در تلاش برای یافتن شیر خشک هستند و یک مادر پیام خود را برای دولت بایدن در مورد بحران به اشتراک می‌گذارد.

امبر برگرون، مادر لوئیزیانایی روز چهارشنبه به “Fox & Friends First” پیوست تا در مورد تلاش خود برای یافتن شیر خشک برای دوقلوهای نارس خود و شکست دولت بایدن در مدیریت کمبود صحبت کند.

برگرون به مجری برنامه تاد پیرو گفت: «نتیجه ای که من به آن رسیده ام این است که مردم آمریکا باید این را به خاطر بسپارند. “یادتان باشد که بچه ها، آینده ما برای این دولت مهم نبود. من می خواهم از رئیس جمهور بپرسم شما برای آینده ما کجا هستید؟ کجا هستید؟ شما باید بیدار شوید.”

لوئیزیانا مادر دوقلو پریمیس از طریق فیس بوک شیر خشک دریافت می کند، مردم می گوید کمبود کمبود را فراموش کرده اند

طبق آمار اداره سرشماری ایالات متحده، حدود ۳۳ درصد از خانواده های آمریکایی هنوز برای یافتن شیر خشک در ماه سپتامبر در تلاش بودند.

قفسه‌هایی که معمولاً با شیر خشک برای نوزادان ذخیره می‌شوند، در فروشگاهی در سن آنتونیو، سه‌شنبه، 10 مه 2022، عمدتاً خالی می‌مانند. FDA سه‌شنبه، 20 سپتامبر تأیید کرد که پاسخ آن به کمبود ملی شیرخشک نوزاد به دلیل تأخیر در پردازش یک افشاگر کند شده است. نمونه های شکایت و آزمایش از بزرگترین کارخانه تولیدی کشور.

قفسه‌هایی که معمولاً با شیر خشک برای نوزادان ذخیره می‌شوند، در فروشگاهی در سن آنتونیو، سه‌شنبه، ۱۰ مه ۲۰۲۲، عمدتاً خالی می‌مانند. FDA سه‌شنبه، ۲۰ سپتامبر تأیید کرد که پاسخ آن به کمبود ملی شیرخشک نوزاد به دلیل تأخیر در پردازش یک افشاگر کند شده است. نمونه های شکایت و آزمایش از بزرگترین کارخانه تولیدی کشور.
(AP Photo/Eric Gay، فایل)

قانون‌گذاران از سازمان غذا و دارو (FDA) خواسته‌اند تا پاسخ‌هایی را در مورد اینکه چرا این آژانس در انطباق با کمبود در حالی که قیمت‌ها همچنان در حال افزایش است، با تأخیر واکنش نشان داده است.

برگرون گفت: «من تقریباً مطمئن هستم که طبقه متوسط ​​در شرف خروج است. هیچ طبقه متوسطی وجود ندارد. در حال حاضر هیچ کمکی برای هیچ کس وجود ندارد. فقط چیزی در آنجا وجود ندارد.

او ادامه داد: “ما سخت کار می کنیم. ما به مدرسه می رویم تا زندگی بهتری برای خانواده و فرزندانمان فراهم کنیم و این سیلی است که به صورت ما خورده است.”

پالت های شیر خشک پس از ورود با هواپیمای نیروی هوایی C-17 در فرودگاه بین المللی ایندیاناپولیس در ایندیاناپولیس، یکشنبه، 22 می 2022، به یک کامیون منتقل می شود. پایگاه در آلمان.

پالت های شیر خشک پس از ورود با هواپیمای نیروی هوایی C-17 در فرودگاه بین المللی ایندیاناپولیس در ایندیاناپولیس، یکشنبه، ۲۲ می ۲۰۲۲، به یک کامیون منتقل می شود. پایگاه در آلمان.
(AP Photo/Michael Conroy)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برگرون اشاره کرد که با توجه به تورم بالای ۴۰ سال و تلاش برای یافتن شیر خشک مناسب، تعطیلات احتمالاً در ماه های آینده بسیار متفاوت به نظر می رسد.

برگرون در پاسخ به سوالی درباره این موضوع گفت: «متاسفانه، این چیزی نبوده است که بتوانم برنامه‌های مشخصی برای آن داشته باشم، زیرا سعی می‌کنم تا فردا برای دیدن نوزادانم، خانواده‌ام و بقیه فرزندانم وقت بگذارم.» برنامه های تعطیلات او “من سه تا دارم، دو نفر دیگر به جز دوقلوها دارم، و بنابراین وقتی به آنجا برسیم… مطمئنم که خیلی متفاوت خواهد بود.”

او ادامه داد: “همه چیزهای اضافی که ما داشتیم اتفاق نمی افتد.”