مادران می گویند که بنیاد جورج سوروس با استفاده از اصطلاح «افراد متولد شده»، «بسیار غیرانسانی» است: «دیوانگی مهیج را بیدار کرد»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برخی از مادران فعال در سراسر شهرستان از این که اصطلاح “مردم متولد شده” توسط نهادهای چپ گرا مانند بنیادهای جامعه باز جورج سوروس استفاده می شود، عصبانی هستند.

یکی از مادران رود آیلند به نام نیکول سولاس می‌گوید: «همه اینها بخشی از ایدئولوژی است که ماهیت آن واقعاً توتالیتر و استبدادی است. و این دقیقاً همان چیزی است که ما با این فرقه‌گرایان رادیکال هویت جنسیتی می‌بینیم.»

سازمان سوروس با انتشار پیامی در توییتر و لینکدین از سقط جنین حمایت کرد. جامعه باز گفت: “برای زنان سیاه پوست و متولدین، مبارزه برای حقوق باروری بیشتر از حقوق سقط جنین است.” اصطلاح خنثی جنسیتی توسط برخی در سمت چپ استفاده می‌شود تا جامعه LGBTQIA+ را در بر بگیرد و در حال رایج‌تر شدن است. یک گزارش فاکس نیوز نشان داد که “لیبرال های بیدار” به طور فزاینده ای از این اصطلاح استفاده می کنند.

بنیاد جامعه باز از اصطلاح استفاده می کند "افراد متولد شده" در پستی در لینکدین

بنیاد جامعه باز در پستی در لینکدین از اصطلاح “افراد متولد شده” استفاده می کند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

به عنوان مثال، انجمن ملی آموزش و پرورش قطعنامه ای را پیشنهاد کرد که در آن به دنبال تغییر کلمه “مادر” و “پدر” به “والد متولد شده” و “والد غیرمتولد” بود. و نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز نیز از اصطلاح “والد متولد شده” و همچنین “فرد قاعدگی” استفاده کرده است.

النا فیشبین از No Left Turn in Education می گوید: «فرد متولد شدن» یک اصطلاح پوچ و رک و پوست کنده توهین آمیز است که چپ رادیکال برای قطع رابطه مادر… با فرزندش استفاده می کند.

Elana Fishbein از No Left Turn in Education می گوید که چپ خانواده هسته ای را هدف قرار داده است.

Elana Fishbein از No Left Turn in Education می گوید که چپ خانواده هسته ای را هدف قرار داده است.
(فاکس نیوز دیجیتال)

شکری عبدرحمن، مهاجر سومالیایی و رقیب سابق ایلهان عمر، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “من متولد کننده نیستم، من یک مادر هستم.” او همچنین این عبارت را “دیوانگی” نامید.

Wenyuan Wu، مدیر اجرایی بنیاد کالیفرنیایی ها برای حقوق برابر، گفت که اصطلاح “افراد متولد شده” برای زنان “غیرانسانی” است.

"من اهل تولد نیستم، من یک مادر هستم،" شکری عبدرحمن، یک پناهنده سومالیایی و رقیب سابق ایلهان عمر، نماینده سابق مجلس، می گوید.

شکری عبدرحمن، یک پناهنده سومالیایی و رقیب نماینده سابق ایلهان عمر، می گوید: «من یک فرد زایمان نیستم، من یک مادر هستم.
(فاکس نیوز دیجیتال)

علیرغم استفاده از عبارت “افراد متولد شده” هیچ اطلاعاتی در مورد چند مرد ترنس زایمان نشده است

وو گفت: “این غیرانسانی است. این هویت مرکزی من به عنوان یک مادر را به نام برابری، به نام کنار زدن ذهنیت شکننده ای که به کسی توهین نمی کند، از مرکز می کاهد. اما برای من به عنوان یک مادر توهین آمیز است.” این واقعاً یک مفهوم بسیار دیستوپیایی و اورولی است که اساساً جنون مهیج ایدئولوژی بیداری را آشکار می کند.

نیکول نیلی از والدین مدافع آموزش و پرورش گفت: «کودکان به «افراد متولد شده» فکر نمی کنند. آنها به مامان و بابا فکر می کنند. [this] جنگ بر علیه معصومیت دوران کودکی است.”

نیکول نیلی از والدین مدافع آموزش این اصطلاح را گفت "افراد متولد شده" بخشی از یک بود "جنگ" در برابر "معصومیت دوران کودکی"

نیکول نیلی از والدین مدافع آموزش گفت که اصطلاح “مردم متولد شده” بخشی از “جنگ” علیه “بی گناهی دوران کودکی” است.
(فاکس نیوز دیجیتال)

سولاس گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد که به زنان به عنوان متولدین اشاره کنیم، مگر اینکه بخواهید آنها را از انسانیت خارج کنید و حیثیت آنها را سلب کنید. و این دقیقاً همان کاری است که آن برچسب انجام می دهد. وقتی شما یک زن را … فرد زایمان می نامید، مردم را مجبور می کنید. این دقیقاً عینیت جنسیتی است که جنبش حقوق زنان با آن مبارزه می‌کرد.»

مهاجر چینی، شاهد پاکسازی سیاسی مائو، هشدار در مورد تلقین در مدارس دولتی

بنیاد جورج سوروس همچنین ویدئویی از یکی از جوایز دریافت‌کننده‌شان در مورد بحث «تقاطع» در پست‌های خود گنجانده است.

مارسلا هاول گفت: «وقتی به ایالت‌هایی نگاه می‌کنید که ممنوعیت سقط جنین را تصویب کرده‌اند، آنها همان ایالت‌هایی هستند که… تلاش می‌کنند کتاب‌ها را ممنوع کنند، تلاش می‌کنند بفهمند چه چیزی باید در تاریخ آمریکا آموزش داده شود و همچنین چه کسانی به افراد توسعه‌یافته جنسیتی حمله می‌کنند». ، دریافت کننده کمک هزینه از بنیاد جامعه باز.

مارسلا هاول، یکی از برگزیدگان بنیاد جامعه باز جورج سوروس، به بحث می پردازد "تقاطع" و از این اصطلاح استفاده کرد "افراد متولد شده" در ویدئویی درباره سقط جنین

مارسلا هاول، یکی از دریافت کنندگان کمک هزینه بنیاد جامعه باز جورج سوروس، در مورد “تقاطع پذیری” بحث می کند و در ویدئویی درباره سقط جنین از اصطلاح “افراد متولد شده” استفاده می کند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

وو می‌گوید: «وقتی من این لفاظی‌ها را در مورد افراد متولد شده می‌بینم، واقعاً فکر می‌کنم آنچه در اینجا تبلیغ می‌شود، روایتی بسیار تفرقه‌انگیز و غیرانسانی است، و نمونه‌ای از این طعمه‌بازی و فضیلت سیگنال‌دهی در بیداری است. «و وقتی به زمینه‌ای نگاه می‌کنیم که چگونه این مفهوم «تولد افراد» به بزرگترین سازمان اعطای کمک مالی خصوصی در جهان در بنیاد جامعه باز متصل می‌شود، بسیار نگران‌کننده است زیرا… آنها بستری برای ایدئولوژی حاشیه‌ای از چپ‌های افراطی فراهم کرده‌اند. گروه.”

فراری کره شمالی: من از “تلقین عظیمی که از سمت چپ” در مدارس دولتی می آید وحشت دارم

نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز از زبان چپ استفاده کرده است که شامل جنسیت می شود، مانند "فرد پریود"

الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده پارلمان از زبانی که چپ‌ها می‌دانند که شامل جنسیت می‌شود، استفاده کرده است، مانند “فرد قاعدگی”.
(تام ویلیامز/CQ Roll Call/Bloomberg از طریق گتی ایماژ)

این مادران به فاکس نیوز دیجیتال گفتند که این اصطلاح با تعریف یک زن در توانایی او برای بچه دار شدن، واپسگرا است.

فیشبین گفت: «فردی که به دنیا می‌آید تنها عمل زایمان یک نوزاد را تأیید می‌کند.

اصطلاحات دیگری که چپ استفاده کرده است شامل «افراد دارای رحم» و «شیر دادن به سینه» به جای شیر دادن است.

“این منزجر کننده است. برای مادر شدن لازم نیست رحم داشته باشید. افرادی هستند که فرزندخواندگی می کنند. افرادی هستند که فرزندان را پرورش می دهند. افرادی هستند که مانند مادر به فرزندان هستند. بنابراین دوباره، ما در حال کاهش همه موارد هستیم. معنی زن بودن.. [to] پایین آوردن مادر به ویژگی های جنسی و این هرگز و هرگز ما را در مکان خوبی قرار نخواهد داد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سولاس ادامه داد: «این یک شیب لغزنده است که انسان‌ها را به اساسی‌ترین ویژگی‌هایشان تقسیم می‌کند و مردم را مجبور می‌کند که به یکدیگر نه به‌عنوان انسان، بلکه به‌عنوان ویژگی‌ها نگاه کنند».

مادران سراسر کشور به این اصطلاح واکنش نشان می دهند "افراد متولد شده" که توسط بنیاد جامعه باز جورج سوروس استفاده شد.

مادران در سراسر کشور به اصطلاح “مردم متولد شده” که توسط بنیاد جامعه باز جورج سوروس استفاده می شود واکنش نشان می دهند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

فاکس نیوز دیجیتال با بنیاد جامعه باز تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.