لیگ های راگبی بریتانیا بازیکنان تراجنسیتی را از بازی های زنان منع می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بازیکنان ترنسجندر از رقابت در اتحادیه زنان و لیگ راگبی در انگلیس منع شده اند. اتحادیه فوتبال راگبی (RFU) و لیگ فوتبال راگبی (RFL) مقررات خود را اصلاح کردند تا فقط به بازیکنانی که در بدو تولد به عنوان زن در نظر گرفته شده اند اجازه دهند در مسابقات زنان شرکت کنند.

دستورالعمل جدید برای شش زن تراجنسیتی که برای بازی در انگلیس ثبت نام کرده اند اعمال می شود.

شورای RFU به به روز رسانی سیاست مشارکت جنسیتی خود برای فصل ۲۰۲۲/۲۰۲۳ با ۳۳ رای موافق، ۲۶ مخالف و دو رای ممتنع رای مثبت داد.

این یک تصمیم پیچیده و دشوار بود و تغییر سیاست به سادگی یا بدون تحقیق و مشورت کامل و کامل اتخاذ نشد. این شورا روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد.

مایکلا بلاید از تیم نیوزلند، کریسی اسکورفیلد از تیم کانادا را مهار می کند تا دومین تلاش تیمش را در جریان استخر راگبی سون زنان، مسابقه ای بین تیم نیوزلند و تیم کانادا در روز اول بازی های کشورهای مشترک المنافع بیرمنگام 2022 در استادیوم کاونتری به ثمر برساند.

مایکلا بلاید از تیم نیوزلند، کریسی اسکورفیلد از تیم کانادا را مهار می کند تا دومین تلاش تیمش را در جریان استخر راگبی سون زنان، مسابقه ای بین تیم نیوزلند و تیم کانادا در روز اول بازی های کشورهای مشترک المنافع بیرمنگام ۲۰۲۲ در استادیوم کاونتری به ثمر برساند.
(متیو لوئیس/گتی ایماژ)

پس از بررسی دو ساله، هیئت حاکمه به ممنوعیت کامل زنان تراجنسیتی از راگبی زنان در انگلستان رای داد که تغییری نسبت به سیاست قبلی خود بود. در سال ۲۰۱۹، RFU به زنان تراجنسیتی اطمینان داد که شامل آن‌ها می‌شوند و دستورالعمل‌هایی صادر کرد که باید قبل از بازی راگبی توسط همه بازیکنان تراجنسیتی رعایت شود.

در این بیانیه آمده است: «شورای RFU تشخیص داده است که تا زمانی که علوم جدید با بررسی همتایان در دسترس باشد، یک رویکرد احتیاطی برای تضمین رقابت منصفانه و ایمنی همه رقبا مناسب است».

محافظه کاران از سیاست تگزاس در مورد بررسی “درمان های” فراجنسیتی به عنوان کودک آزاری در میان نبرد دادگاه دفاع می کنند

قبل از رای گیری در مورد این سیاست در میان نگرانی های ایمنی و انصاف، مشاوره های گسترده ای انجام داد، شواهد علمی را مطالعه کرد و از سایر نهادهای ورزشی راهنمایی خواست.

تفاوت‌های فیزیکی بین آن دسته از افرادی که جنسیت آنها در ابتدا به عنوان مرد و آنهایی که به عنوان ماده در هنگام تولد ثبت شده بود وجود دارد، و مزایایی در قدرت، استقامت و هیکل ناشی از تستوسترون و بلوغ مردانه قابل توجه است و حتی پس از سرکوب تستوسترون نیز حفظ می‌شود. RFU گفت.

تیم استرالیا در جریان مسابقه راگبی سون پوول B زنان بین تیم استرالیا و تیم آفریقای جنوبی در روز اول بازی‌های کشورهای مشترک المنافع بیرمنگام 2022 در استادیوم کاونتری، جمع می‌شوند.

تیم استرالیا در جریان مسابقه راگبی سون پوول B زنان بین تیم استرالیا و تیم آفریقای جنوبی در روز اول بازی‌های کشورهای مشترک المنافع بیرمنگام ۲۰۲۲ در استادیوم کاونتری، جمع می‌شوند.
(متیو لوئیس/گتی ایماژ)

هیئت مدیره RFL همچنین سیاست جدید مشارکت جنسیتی خود را تصویب کرد که از ماه آینده اجرایی خواهد شد و تا نوامبر ۲۰۲۴ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

RFL گفت: “برای همه تماس های لیگ راگبی از زیر ۱۲ سال و بالاتر، یک رده فقط برای زنان وجود خواهد داشت، که در آن بازیکنان فقط مجاز به بازی در رده جنسیتی از جنس هستند که در ابتدا در هنگام تولد ثبت شده است.” “لیگ راگبی غیر تماسی… و لیگ راگبی با ویلچر همچنان با جنسیت مختلط و بدون هیچ گونه معیار واجد شرایط بودن بر اساس جنسیت برای همه در دسترس است.”

فرمان سلامت فراجنسیتی بایدن توسط دادگاه فدرال در درخواست تجدید نظر اتحاد مسیحیان مسدود شد

پاولینا کوپرووا در حال عمل در جریان بازی مقدماتی جام جهانی راگبی زنان 7S بین انگلستان و جمهوری چک، استادیوم آرکول دی تریومف، بخارست، رومانی.

پاولینا کوپرووا در حال عمل در جریان بازی مقدماتی جام جهانی راگبی زنان ۷S بین انگلستان و جمهوری چک، استادیوم آرکول دی تریومف، بخارست، رومانی.
(Alex Nicodim/NurPhoto از طریق Getty Images)

راگبی جهانی سال گذشته بازیکنان تراجنسیتی را از رقابت در سطح نخبگان بازی زنان به دلیل نگرانی های ایمنی منع کرد.

فدراسیون جهانی دو و میدانی و فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، از جمله تعدادی از فدراسیون‌های ورزشی هستند که دستورالعمل‌های خود را در مورد مشارکت ورزشکاران ترنسجندر به دنبال حکم فدراسیون جهانی شنا فینا مبنی بر محرومیت هر فردی که در سن بلوغ مرد بوده‌اند از رقابت‌های نخبگان زنان بررسی می‌کنند.

جف بلکت، رئیس RFU گفت که بسیاری از مردم از این تصمیم ناامید خواهند شد، اما این تصمیم “بر اساس تمام شواهد علمی موجود است”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

RFU اضافه کرد که شایستگی یک فرآیند ارزیابی موردی را نیز در نظر گرفته است، اما به دلیل “مشکلات در شناسایی یک آزمایش معتبر برای ارزیابی متغیرهای فیزیولوژیکی”، دیگر گزینه مناسبی نیست.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بازیکنان تراجنسیتی که جنسیت آنها در بدو تولد زن است، در صورت رضایت کتبی و انجام ارزیابی ریسک، همچنان می توانند در رده مرد بازی کنند.

RFU اعلام کرد که آنها با بازیکنان زن ترنس ثبت نام شده تماس گرفتند “تا حمایت خود را برای ادامه تشویق آنها به شرکت در ورزش ارائه دهند.”

رویترز در این گزارش مشارکت داشته است.