لیگ تشویق فوتبال جوانان در کارولینای شمالی به دلیل ارائه تفنگ در قرعه کشی رد شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک سازمان غیرانتفاعی در کارولینای شمالی که برای ورزشکاران جوان و تشویق‌کننده‌ها پول جمع‌آوری می‌کرد، پس از ارائه یک تفنگ به عنوان جایزه در یک قرعه‌کشی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی، واکنش‌ها را برانگیخت.

طبق گزارش WLOS وابسته به ABC، قرعه کشی که توسط لیگ فوتبال و تشویق جوانان شرق هندرسون (EHYFCL) در ایست فلت راک، کارولینای شمالی برگزار شد، با انتقاد برخی از مردم محلی به دلیل ارائه یک FN15 Patrol Carbine به برنده مواجه شد.

سخنگوی EHYFCL به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «ما یک تفنگ تهاجمی ارائه نمی‌دهیم، ما یک FN15 Patrol Carbine را ارائه می‌دهیم. “این یک تفنگ آرمالیت ۱۵ است، نه کاملا اتوماتیک، که طبق تعریف آن را از طبقه بندی به عنوان تفنگ تهاجمی مستثنی می کند. ما تمام دستورالعمل های ATF را دنبال می کنیم؛ کالا در یک FFL نگهداری می شود، گیرنده باید فرم ATF 4473 را تکمیل کند. و قبل از تصاحب آن، یک بررسی پیشینه NICS را پاس کنید.”

برخی از منتقدان با انتخاب جایزه مخالفت کردند و معتقد بودند که این جایزه برای لیگ کودکان نامناسب است. به گفته این سازمان، بازیکنان فوتبال در لیگ هندرسون شرقی ۵ تا ۱۳ سال سن دارند و اعضای تیم تشویق بین ۴ تا ۱۳ سال سن دارند.

یکی از والدین نگران ناشناس به WLOS گفت: «وقتی پیامی مبنی بر اینکه بچه‌ها به خاطر اتفاقاتی که در مدارس سراسر کشور می‌گذرد، قرار است یک تفنگ تهاجمی بفروشند، واقعاً شوکه شدم. یکی دیگر از والدین محلی که خواست نامش فاش نشود، گفت: “من فکر می کردم که انتخاب سلاحی که علیه کودکان استفاده می شود برای آنها بسیار بد سلیقه است.”

پس از پیشنهاد AR-15 برای جمع آوری پول برای کشتی گیران دبیرستانی، قرعه کشی کارولینای شمالی به حالت تعلیق درآمد

پارک راک فلت شرقی در ایست فلت راک، کارولینای شمالی

پارک راک فلت شرقی در ایست فلت راک، کارولینای شمالی
(اعتبار: نقشه های گوگل)

این گروه همچنین از کاربران در فیس بوک انتقاد کرد و گفتند که قرعه کشی همه چیز از “غم انگیز” و “بد” تا “منزجر کننده” و “اسفناک” بود.

رهبران EHYFCL همچنین در پستی در فیس بوک روز پنجشنبه به این انتقاد پاسخ دادند و نوشتند “در پاسخ به شکایاتی که به صورت علنی و “ناشناس” در مورد قرعه کشی ما ارائه شده است.

این گروه با توضیح اینکه در حال حاضر در حال دریافت درخواست‌ها برای یک جمع‌آوری کمک مالی رسمی هستند، نوشت: «اگر راه مطمئنی برای جمع‌آوری سریع پول کافی برای پشت سر گذاشتن بقیه فصل دارید و هنوز به اندازه کافی برای شروع فصل آینده دارید، به شما نیاز داریم. از این انرژی در جهت مثبت استفاده کنیم.”

پس از تیراندازی در مدرسه تگزاس، معلمان در مورد چگونگی توقف خشونت بحث می کنند

این گروه با توضیح اینکه سازمان آنها به منطقه مدرسه یا شهرستان وابسته نیست، گفت: “داوران داوطلب نیستند، [law enforcement officers] و اولین پاسخ دهندگان برای ایمنی کودکان، داوطلب نیستند.”

این گروه ادامه داد: استفاده از زمین، استادیوم و امکانات رایگان نیست، لباس های گم شده، دهان بند، بند چانه، بالشتک، پاپیون و جوراب رایگان نیست. تجهیزات رایگان نیست، بیمه رایگان نیست و تمام هزینه‌هایی که لیگ باید بپردازد، خیالی نیست.»

رهبران سازمان افزودند: “اگر به اندازه کافی پول جمع آوری نکنیم، مجبور به افزایش هزینه ها هستیم.”

EHYFCL به WLOS گفت که آنها “در حال حاضر در حال جمع آوری بودجه برای خرید تجهیزات جدید و داشتن توانایی حمایت از کودکان در جامعه ما هستند که قادر به پرداخت هزینه های ثبت نام نیستند.”

سخنگوی لیگ همچنین توضیح داد که برنده قرعه کشی باید حداقل ۲۱ سال سن داشته باشد و یک بررسی سوابق را پشت سر بگذارد و افزود که “قرعه کشی AR سه سال متوالی انجام شده است و بیشترین حمایتی را که تا به حال داشته ایم را به همراه داشته است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این قرعه کشی بحث برانگیز در شهرستان هندرسون، کارولینای شمالی، ماه ها پس از آن برگزار می شود که قرعه کشی AR-15 به نفع کشتی گیران دبیرستانی در دبیرستان چیس در همسایگی شهرستان رادرفورد به دلیل نگرانی ها در مورد افزایش خشونت با اسلحه در سراسر کشور به حالت تعلیق درآمد.