لوری لایت فوت، شهردار شیکاگو، برای تبلیغات کمپین جدید کباب شد: “فقط با شرمندگی استعفا دهید”لوری لایت‌فوت، شهردار شیکاگو، پس از اینکه در آگهی جدیدی که او را «باحال» به تصویر می‌کشد، با وجود اینکه شهر درگیر بحران جرم و جنایت است، مورد انتقاد قرار گرفته است.

جیانو کالدول، مشارکت‌کننده فاکس نیوز برای گفتگو به «فاکس و دوستان» پیوست و گفت که لایت‌فوت یک «ننگ» است که باید «استعفا» دهد.

کالدول استدلال کرد: “اگر فکر نمی کنید که زمان آن فرا رسیده است که شهردار بهتری بیاورید، پس از دست داده اید. و او باید با شرمندگی استعفا دهد.”

ده ها نفر در خشونت آخر هفته شیکاگو مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، از جمله ضربه زدن به گردن دختر ۱۲ ساله در هنگام رانندگی صبحگاهی

تبلیغات کمپین جدید برای دموکرات می گوید که او در طول کووید “باحال” بود و مشاغل بیشتری را “ارائه” کرد.

کالدول گفت مردم شیکاگو از اشتباهات انجام شده توسط لایت فوت خسته شده اند.

“ما بالاترین نرخ قتل را در سال گذشته در ۲۵ سال گذشته در شیکاگو داشتیم. شما به میزان فقری که کودکان خردسال در شیکاگو با آن مواجه هستند فکر کنید، میانگین ملی ۱۶٪ است، در شیکاگو ۲۳٪ است.”

کالدول به اشتراک گذاشت که چگونه خانواده هایی مانند او بهایی را در نتیجه سیاست های لایت فوت پرداخت کرده اند.

“برادرم در ۲۴ ژوئن در خیابان وینسنت جنوبی ۱۱۴ به قتل رسید. او بهای آن را پرداخته است، اما بسیاری از خانواده های دیگر هستند که بهای آن را پرداخته اند. من دوستانی دارم، به ویژه یکی که دو برادر را در مدت سه سال از دست داده است. ساعت او، لوری لایت فوت. من با دوست دیگری صحبت کردم که مادرش چهار پسرش را جداگانه از دست داد.”

کالدول گفت: شنیدن این که جمهوری خواهان اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده را به دست آوردند، بهترین خبر بود تا امیدوارانه مداخله فدرال در بحران جنایت را انجام دهند.

“نیاز به نظارت بر دلارهای فدرال که به شیکاگو می‌رود و به دادستان کوک کانتی می‌رسد وجود دارد. و ما باید اطمینان حاصل کنیم که FBI در برخی از این پرونده‌ها دخالت می‌کند، زیرا این امر برای بسیاری از خانواده‌ها غیرقابل عبور شده است.” “

جیمی فایلا، مجری رادیو فاکس نیوز، شیکاگو را به دلیل «خارج از کنترل بودن» مورد انتقاد قرار داد و به شوخی گفت که این شهر جایی است که تیم SEAL Six باید به دلیل بحران جرم و جنایت برای تمرین بروند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او به “فاکس و” گفت: “او هرگز به کسی جز لوری لایت‌فوت توجهی نمی‌کرد. آیا به یاد دارید در طول همه‌گیری زمانی که او گرفتار شد و گریمش را تمام کرد، و او مثل این بود که من باید فیلم‌های تلویزیونی بسازم.” اول دوستان.”

در واکنش به “فاکس و دوستان”، کلی تراویس، بنیانگذار OutKick، این ویدئوی “پوچ” را به سخره گرفت و لایت فوت را “بدترین شهردار آمریکا” در میان بسیاری از شهرداران بد نامید.

او همچنین در طول کووید باحال نبود. او دائماً مدارس را تعطیل می‌کرد و همه را مجبور می‌کرد تا ماسک بزنند. … من این ویدیو را تماشا می‌کنم و فکر می‌کنم هیچ‌کس با مغزی کارآمد احتمالاً نمی‌تواند به انتخاب مجدد لوری لایت‌فوت رأی دهد. اما بعد من به یاد داشته باشید که آنها فقط جان فترمن را در پنسیلوانیا وارد کردند، و به نظر می رسد واقعاً مهم نیست که چه شرایطی دارید، از جمله اینکه آیا می توانید صحبت کنید یا حتی به اندازه کافی سالم هستید که این کار را انجام دهید.”

“در واقع کاملاً منعکس کننده این است که او چقدر وحشتناک بوده است.”