لوری لایت‌فوت، شهردار شیکاگو، می‌گوید که خوشحال می‌شود تگزاس را از تمام ساکنانش تخلیه کند: «اتوبوس‌ها را اجاره می‌کنیم».


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لوری لایت فوت، شهردار دموکرات شیکاگو، گفت که “خوشحال خواهد بود که تگزاس را از تمام ساکنانش خالی کند” و پس از فرستادن دو اتوبوس با مهاجران به ایستگاه اتحادیه شیکاگو، فرماندار جمهوری خواه تگزاس، گرگ ابوت، از آنها به شیکاگو استقبال خواهد کرد.

لایت فوت این اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی پنجشنبه پس از ورود مهاجران بیان کرد.

لایت فوت گفت: «خوشحالم که تگزاس را از همه ساکنانش گرفته و تخلیه می کنم. من نمی خواهم در ایالتی با چنین فرمانداری زندگی کنم. مطمئناً نمی خواهم در ایالتی زندگی کنم که آنها هر کاری می کنند تا مردم را از حقوق اولیه خود محروم کنند. به زنان و دیگرانی که به دنبال مراقبت های بهداشتی باروری بودند، این کار را انجام دادم.”

لایت فوت افزود که از “تگزاسی‌ها به شیکاگو” استقبال می‌کند و گفت که “دفعه بعد اتوبوس‌ها را اجاره می‌کنیم تا آنها را به اینجا بیاوریم.”

شهردار شیکاگو، لوری لایت فوت، دولت تگزاس را به باد انتقاد گرفت. ABBOTT به عنوان یک “مرد بدون هیچ گونه اخلاقی” پس از ارسال اتوبوس مهاجران

شهردار لوری لایت فوت جازمین سالیوان را در روز اول لولاپالوزا در سال 2022 در پارک گرانت در 28 ژوئیه 2022 در شیکاگو، ایلینوی معرفی می کند.

شهردار لوری لایت فوت جازمین سالیوان را در روز اول لولاپالوزا در سال ۲۰۲۲ در پارک گرانت در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینوی معرفی می کند.
(تیم موزنفلدر/گتی ایماژ)

با این حال، داده ها نشان می دهد که مردم ساکن در ایلینوی به سمت ایالت هایی مانند تگزاس دور می شوند.

بر اساس گزارش فوربس، با استناد به داده‌های تغییر آدرس USPS، ایلینویز برای ایالت‌هایی که ساکنان آن‌ها را ترک می‌کنند، رتبه ۳ را به خود اختصاص داده و تگزاس رتبه اول را برای جایی که مردم به آنجا نقل مکان می‌کنند، دارد.

ابوت روز چهارشنبه دو اتوبوس از تگزاس به شیکاگو فرستاد که در ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به ایستگاه یونیون رسید و حامل مهاجرانی بود که به طور غیرقانونی از مرز جنوبی عبور کرده بودند.

شهردار می گوید که ۷۵ مهاجر در این دو اتوبوس بودند و افزود که بسیاری از آنها اهل ونزوئلا بودند.

ابوت در بیانیه‌ای پس از ورود اتوبوس‌ها در روز چهارشنبه، گفت که شیکاگو در پاسخ به «سیاست‌های مرزی باز پرزیدنت بایدن بر جوامع مرزی تگزاس» که به مکان‌های موجود می‌پیوندد، به عنوان «محل خروج» برای اتوبوس‌های مهاجران آینده اضافه می‌شود. شهر نیویورک و واشنگتن دی سی

لایت فوت روز پنجشنبه به شدت از ابوت انتقاد کرد و گفت که او “مردی بدون هیچ اخلاقی” است.

تگزاس اتوبوس های مهاجران را برای اولین بار به شیکاگو فرستاد که در ایستگاه قطار پیاده شدند

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت در یک کنفرانس خبری در آستین، تگزاس صحبت می کند.

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت در یک کنفرانس خبری در آستین، تگزاس صحبت می کند.
(AP Photo/Eric Gay، فایل)

لایت فوت: “اجازه دهید من با صدای بلند و واضح به گرگ ابوت و توانمندسازانش در تگزاس با این شیرین کاری های سیاسی مداوم بگویم، فرماندار ابوت آنچه را که متاسفانه بسیاری از ما قبلاً می دانستیم تایید کرده است، که او مردی بدون هیچ گونه اخلاق، انسانیت و شرمندگی است.” گفت.

او همچنین گفت که “دعای من” است که ابوت “قدری انسانیت پیدا کند” و به فرستادن اتوبوس های مهاجران به شیکاگو ادامه ندهد، اما گفت اگر بخواهد، “ما آماده ایم.”

دفتر ابوت به ادعاهای او پاسخ داد و اعلام کرد که لایت فوت یک “منافق مطلق” است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مهاجران از تگزاس وارد شیکاگو می شوند

مهاجران از تگزاس وارد شیکاگو می شوند
(اخبار فاکس)

“کجا خشم و محکومیت پرزیدنت بایدن به او بود، زیرا او با هواپیماهایی از مهاجران را در سراسر کشور پرواز می‌کرد و آنها را در پوشش شب در جوامع رها می‌کرد؟ شهردار لایت‌فوت از استراتژی اتوبوس‌رانی تگزاس چیزی نمی‌داند و باید با دروغ‌های بی‌اساس و ترس‌آفرینی دست بردارد. رنه آ ایز، سخنگوی ابوت، به افزایش و واکنش به بحران مرزی ساخته شده توسط بایدن ادامه می‌دهد و اقدامات بی‌سابقه‌ای برای رسیدگی به سطوح تاریخی مهاجران غیرقانونی، تروریست‌ها و مواد مخدر مرگبار مانند فنتانیل انجام می‌دهد. گفت.

ایز افزود: «اگر شهردار خواهان راه‌حلی برای این بحران انسانی است، باید از شکایت دست بردارد و از رئیس جمهور بایدن بخواهد تا برای تامین امنیت مرزها اقدام فوری انجام دهد – کاری که رئیس جمهور همچنان در انجام آن کوتاهی می‌کند.»

تیموتی نروزی، اما کولتون، لیز فریدن، گریدی تریمبل، پل بست و بیل ملوگین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.