لورا اینگراهام: می توانید تشویش را در میان دموکرات ها احساس کنید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام به رهبر «اردک لنگ» دموکرات‌ها تبریک گفت زیرا گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که حزب خود بایدن باور ندارد که او در «زاویه اینگراهام» دوباره در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۴ شرکت کند.

لورا اینگراهام: تبریک می گویم، دموکرات ها، زیرا در نوزدهمین ماه ریاست جمهوری بایدن، او معادل یک اردک لنگ است. در حال حاضر، در اینجا تعریف، با توجه به زبان های آکسفورد است. این “یک مقام (به ویژه رئیس جمهور) در آخرین دوره مسئولیت، پس از انتخاب جانشین” یا “یک شخص یا چیز بی اثر یا ناموفق” است. باشه. ممکن است تعریف اولیه صدق نکند، اما تعریف ثانویه قطعاً صدق می کند. در مورد بی اثر بودن صحبت کنید این جو بایدن است و همه آن را می دانند. حالا آن فیلم «قطار فراری» را به خاطر دارید، درست است؟ خوب، با دموکرات های فراری ملاقات کنید.

لورا اینگراهام: پلوسی زمانی که چین اساساً تهدید به شلیک به هواپیمایش کرد، عقب نشینی نکرد.

خوب، فیلیپس نماینده کنگره در اینجا در مینه سوتا تنها نیست. می توانید اضطراب را احساس کنید ساختمان در میان دموکرات ها نه فقط در شهرهای دوقلو، بلکه در حومه شهرها نیز. اکنون، انجی کریگ، یکی دیگر از دموکرات‌ها در مینه‌سوتا نیز نمی‌خواهد بایدن دوباره نامزد شود و می‌گوید ما به رهبران جدید در واشنگتن نیاز داریم. و پس از آن، در تبادلی که زبان‌ها در آن تکان می‌خورد، دو لیبرال نیویورک در یک انتخابات مقدماتی داغ نیز نشان می‌دهند که پایان برای بایدن نزدیک است.

رئیس جمهور بایدن

رئیس جمهور بایدن
(عکس AP/ سوزان والش)

خوب، این فقط بازی بدی است. آنها ناامید نیستند. اکنون، مالونی در تمام طول روز توسط رهبری حزب مورد کلاهبرداری قرار گرفت. بنابراین او امروز تلاش کرد تا آن را کنار بگذارد و توییت کرد: “من کاملاً از رئیس جمهور بایدن حمایت می کنم، اگر او تصمیم بگیرد برای انتخاب مجدد نامزد شود. رهبری بایدن که سرمایه گذاری های تاریخی برای مراقبت های بهداشتی، آب و هوا و عدالت اقتصادی را تضمین می کند یک بار دیگر ثابت می کند که چرا او قوی و قوی است. رهبر مؤثری که در حال حاضر به آن نیاز داریم.” بیا دیگه. اما همه ما می دانیم که آسیب از قبل وارد شده است، درست است؟ و سپس فروش تغییرات آب و هوایی از کشور زغال‌سنگ – او سوخت به آتش خاکسپاری بایدن نیز اضافه کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: