لورا اینگراهام حزب دموکرات را به دلیل تبدیل شدن به “متعصب سقط جنین” پاره می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام مجری برنامه «زاویه انگرهام» از ترس حزب دموکرات در مورد پیش نویس تصمیم دادگاه عالی که Roe v. Wade را لغو می کند، انتقاد کرد.

لورا اینگراهام: اکنون، در دهه هفتاد، هشتاد، حتی در دهه نود، بسیاری از لیبرال ها به طور قطع از سقط جنین حمایت کردند. اما اکنون لیبرالیسم با سقط جنین تعریف می شود. هیچ دموکرات واقعی طرفدار زندگی در کنگره وجود ندارد. و موفق باشید که یکی را در گروه دوستان خود پیدا کنید. لیبرال‌ها در سال ۲۰۲۲ در مورد چیزهایی مانند فروختن به چین، دیکتاتوری که زنان اویغری یا مسیحی یا زنانی را که می‌خواهند خانواده بزرگی داشته باشند، وحشیانه رفتار می‌کند، تردید ندارند.

دموکرات ها از نظرات افشا شده برای تصویب لایحه قانونی برخی از سقط جنین ها برای تمام ۹ ماه استفاده می کنند.

لیبرال ها در سال ۲۰۲۲ با مجتمع صنعتی نظامی که خواهان جنگ با روسیه است صف آرایی می کنند. لیبرال‌ها در سال ۲۰۲۲ با استناد به تغییرات آب و هوایی از محدودیت‌های حرکتی حمایت می‌کنند، به همین دلیل است که آنها تعطیلات را دوست دارند. لیبرال‌ها در سال ۲۰۲۲ از محدودیت‌های گفتار بر اساس منطق جعلی اطلاعات نادرست حمایت می‌کنند. و همان لیبرال‌هایی که قبلاً به مدارا می‌پرداختند، اکنون با استناد به سخنان تنفرآمیز، مردم را از سخنرانی در جمع برای مشارکت در زندگی عمومی منع می‌کنند.

آنها تکامل یافته اند و تغییر کرده اند و به ۱۸۰ رسیده اند، لیبرال ها در مورد بسیاری از مسائل، اما نه در این مورد. مهم نیست که داروی جنین چقدر بهبود یافته است، یا تصویربرداری، یا طیف گسترده ای از روش های پیشگیری از بارداری که در دسترس است یا تعداد زوج هایی که ناامید شده اند. دموکرات ها به طرفداران سقط جنین تبدیل شده اند. این مهمترین مسئله در میان تعداد انگشت شماری از مسائل است که جام مقدس آنها را تشکیل می دهد. این دنیایی دلخراش و تاریک است که آنها در حال ایجاد آن هستند و در آن زنان کسانی هستند که در نهایت بیشترین رنج را می کشند.

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده سه شنبه، 3 می 2022 در واشنگتن تظاهرات کردند.  (عکس آسوشیتدپرس/ خوزه لوئیس ماگانا)

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده سه شنبه، ۳ می ۲۰۲۲ در واشنگتن تظاهرات کردند. (عکس آسوشیتدپرس/ خوزه لوئیس ماگانا)
(عکس آسوشیتدپرس/ خوزه لوئیس ماگانا)

پاسخ چپ به همه چیز این است که، نمی‌دانم، به نوعی خلاصه می‌شود که بیشتر، پورن‌های بیشتر، سقط جنین‌های بیشتر، هویت جنسی بیشتر، تلقین در مدارس، اتهامات نژادی‌تر، سنت‌های آمریکایی‌تر از بین رفته، مجسمه‌های بیشتر شکسته شده است. ایده آنها از توانمندسازی شامل فعالیت های دوست داشتنی مانند راه رفتن شلخته از شادی است.

یکی از نویسندگان چپ در سالون اخیراً استدلال کرد که راه زنان به سوی خوشبختی به معنای کنار گذاشتن احتیاط و استقبال با افتخار از هرزگی است. اما من فکر می‌کنم زنان وارد این بازی شده‌اند و به بازی‌ای می‌روند که دموکرات‌ها مدتی است انجام می‌دهند، زیرا آن را احساس می‌کنند، می‌دانند، زندگی برای آنها و خانواده‌هایشان سخت‌تر می‌شود و می‌دانند که چه کسی مسئول است. . آنها باهوش هستند. و همانطور که The Who خواند، آنها دیگر فریب نخواهند خورد. و این زاویه است.