لورا اینگراهام: بایدن در بحبوحه رکود تحت نظارت خود «تنها می داند چگونه ببازد».جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام، مجری فاکس نیوز، در مونولوگ افتتاحیه «زاویه اینگراهام» در روز پنجشنبه اعلام کرد که بایدن «فقط بلد است چگونه ببازد»، زیرا دولتش مقصر رکود اقتصادی را کنار می‌زند.

در حالی که آمریکا وارد رکود شده است، پولتیکو اعلام کرد بایدن به بازی بازگردد

اینگراهام: بایدن و دموکرات ها در اینجا آمریکا را پشت توپ هشت قرار داده اند. این یک وضعیت اضطراری است که مستلزم تغییر اساسی در رهبری در کنگره است – البته بعداً در کاخ سفید. اگر روزی می خواهید این کشور دوباره قوی شود – … خانواده های ما دوباره مرفه شوند، خیابان های شما دوباره امن شود – ما باید از شر این مردم خلاص شویم. و این به معنای پس گرفتن سنا است. هر صندلی حیاتی است. بنابراین رای در گرجستان به رافائل وارنوک، رای به زوال است. رای به جان فترمن در پنسیلوانیا رای به قیمت بالای انرژی است. رای به تیم رایان در اوهایو رای به قیمت بالای مواد غذایی است. رای به مارک کلی در آریزونا، رای به ارسال مشاغل بیشتر آمریکایی به خارج از کشور است. هیچ کدام از این افراد – هیچ کدام – معتدل نیستند. آنها با بایدن و شومر همگام هستند – همه عوامل فعلی یا آینده این تراژدی آشکار آمریکایی. بنابراین آنها می توانند سعی کنند افول را به عنوان موفقیتی که می خواهند دوباره تعریف کنند. اما این کار نمی کند. آمریکایی ها برد بیش از حد را دوست دارند. و امروز این موضوع واضح تر از همیشه شد فقط بایدن می داند چگونه از دست دادن

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نظرات کامل او را در زیر تماشا کنید: