لورا اینگراهام: آیا این به نظر سابقه شخصی با نفوذ سیاسی رو به کاهش است؟


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام در رسانه‌های چپ به صدا در آمد که تلاش می‌کرد این روایت را ایجاد کند که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا علی‌رغم موفقیت نامزدهای مورد تاییدش در «زاویه اینگراهام»، نفوذ سیاسی رو به کاهش دارد.

لورا اینگراهام: این چیزی است که به آن می‌گویند واهی فکر می‌کنند، مردم، زیرا آنها به شدت می‌خواستند ترامپ برود، آنها این نفوذ را رها کردند – هر ذره‌ای از قضاوت سیاسی که تا به حال داشتند، اگر برای شروع داشتند. اکنون، این نقشه ایالت ها را بررسی کنید مورد تایید ترامپ نامزدها تاکنون در رقابت های سنا پیروز شده اند.

لورا اینگراهام: می‌توانید ایجاد اضطراب در میان دموکرات‌ها را احساس کنید

اکنون، برای کسانی از شما که در خانه امتیاز خود را حفظ می کنید، ۸-۰ است، یک رکورد در انتخابات مقدماتی سنا. و در انتخابات مقدماتی مجلس، رکورد او ۱۴ برد و پنج باخت است. بنابراین، این میزان موفقیت کلی برای همه نژادها، مجلس سنا، مجلس نمایندگان و فرمانداران ۹۵ درصد برای مدیران فعلی و ۷۹ درصد برای افراد غیرمقرر است. این درصد برد باید با پیروزی مورد انتظار بزرگتر شود دریاچه کاری در آریزونا پس از دسته جدید آرای شمارش شده امشب. حالا، هر چه در مورد سیاست‌های ترامپ، شخصیت او فکر کنید، آیا همه اینها به کارنامه فردی با نفوذ سیاسی رو به کاهش می‌ماند؟ دیدگاه حاکمیت دوباره در مورد بسیاری از مسائل اشتباه است و این بود که ترامپ برای جمهوری‌خواهان بد بود.

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ.

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ.
(گتی ایماژ)

آنها بارها و بارها گفتند که او مردم را خاموش کرد. من هرگز به او رای نمی دهم، اقلیت ها از او فرار می کنند.» خب، این هم متحرک نیست. در واقع، وقتی صحبت از اقلیت ها می شود، قضیه برعکس است. اسپانیایی ها بیش از هر زمان دیگری به جمهوری خواهان تمایل دارند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: