لورا اینگراهام: آنها خواهان کنترل شدید دولت بر نحوه عملکرد تجارت و در نهایت نحوه زندگی ما هستند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام درباره اینکه چگونه با وجود پارانویای هشداردهنده آب و هوا و “احساس” گرمتر شدن اطراف زمین، این گرم ترین دوره در تاریخ اخیر در “زاویه اینگراهام” نیست، بحث می کند.

لورا اینگراهام: همه روشنفکران می دانید که چه کسانی هستند. آنها اکنون اصرار دارند که تابستان دیگر قرار نیست گرم باشد. بنابراین، هر موج گرمایی، در هر جایی که باشد وجود شواهدی از تغییرات آب و هوایی است. بنابراین همه آنها از یک کتاب بازی می خوانند که پایان بازی روز به روز آشکارتر می شود: تبلیغات آب و هوا. این امواج را اشباع می کند.

لورا اینگراهام: جهانی گرایان ترس آفرین نگران هستند که رویای جهانی خنثی از کربن در حال محو شدن است

آنها هرگز مجبور نیستند حقایق واقعی را ثابت کنند. این همه نوعی است، نمی دانم، فقط یک احساس است. البته حقیقت در مورد گرمایش زمین هرگز به این سادگی نیست که آنها ادعا می کنند. بنابراین نشان دادن این نقشه دمایی واقعاً ترسناک با یک دسته رنگ قرمز روی آن، تحلیل متخصص دیگری را نادیده می گیرد. بدترین موج گرما در سیاره ما اکنون رخ نمی دهد. طبق بررسی محققان دانشگاه بریستول در بریتانیا، آنها در واقع ۴۰ سال پیش رخ داده اند.

الکساندریا اوکاسیو کورتز (M)، نماینده دموکرات کنگره ایالات متحده و نماینده ایالت نیویورک، برای یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس مجلس نمایندگان پلوسی در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد COP26 در گلاسکو وارد می شود.  (عکس از کریستوف سودر/ اتحاد تصویر از طریق گتی ایماژ)

الکساندریا اوکاسیو کورتز (M)، نماینده دموکرات کنگره ایالات متحده و نماینده ایالت نیویورک، برای یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس مجلس نمایندگان پلوسی در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد COP26 در گلاسکو وارد می شود. (عکس از کریستوف سودر/ اتحاد تصویر از طریق گتی ایماژ)

ویکی تامپسون، دانشمند آب و هوا در دانشگاه بریستول و نویسنده اصلی این مقاله جدید، گفت: ما نشان می‌دهیم که در چند دهه اخیر افراط‌های شدیدتری وجود داشته است. و به هر حال، توجه داشته باشید که کنترل آب و هوا در مورد این که چگونه این بدترین موج گرمایی است که تاکنون ناله می‌کنند، آنچه را که تقریباً دو دهه پیش در اروپا رخ داده است را تصدیق نمی‌کنند: ۳۵۰۰۰ نفر به دلیل چه، گرمای شدید جان خود را از دست دادند؟ با این حال، چپ و متحدان رسانه ای آن، آنها خواهان کنترل شدید دولت بر نحوه عملکرد تجارت هستند و در نهایت به چگونگی زندگی ما به عنوان شهروندان آزاد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: