لورا اینگراهام: آمریکایی ها باید چین را به همان شکلی که واقعاً هست ببینند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام تهدید چین در مورد سفر احتمالی نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان و اینکه چگونه دولت بایدن در «زاویه اینگراهام» «ضعیف و رقت‌انگیز» است، بیان کرد.

لورا اینگراهام: به عنوان رئیس مجلس و سومین در ردیف ریاست جمهوری، [Speaker Nancy Pelosi] یک فرصت طلایی برای حرکت فراتر از شعار و در واقع ضربه زدن به آزادی است. اکنون، از زمانی که یک هفته پیش از قصد او برای سفر به تایوان مطلع شدیم، نیروهای قدرتمند اینجا و در چین سعی کرده اند با تهدیدهای نه چندان ظریف او را کنار بگذارند.

لورا اینگراهام: چگونه مشکلی مانند کامالا را حل می کنید؟

چه خسیس [John Kirby is]. بی فایده در واقع، من فکر می‌کنم این بسیار مفید است، زیرا وقتی مردم آمریکا می‌توانند چین را به همان شکلی که واقعاً هست ببینند، همیشه مفید است: یک دیکتاتوری بی‌رحم که آنقدر قدرتمند شده که فکر می‌کند می‌تواند بر ما مسلط شود. و این برای ما مفید است که ببینیم دولت خودمان چقدر ضعیف و رقت انگیز است.

جو بایدن معاون وقت رئیس جمهور و شی جین پینگ رئیس جمهور چین.  (عکس از لینتائو ژانگ/گتی ایماژ)

جو بایدن معاون وقت رئیس جمهور و شی جین پینگ رئیس جمهور چین. (عکس از لینتائو ژانگ/گتی ایماژ)

البته، در واکنش به تجاوزات خود چین، رقت انگیز – و حتی بدتر از پاسخ ضعیف کربی این واقعیت است که ما در واقع به حزب کمونیست چین پس از تهدید رئیس مجلس، پاداش می دهیم. اکنون انتظار می رود بایدن روز پنجشنبه با شی تلفنی صحبت کند. این یک شرمندگی مطلق است. این هرگز اتفاق نمی افتاد تحت ریاست جمهوری ترامپ من به شما می گویم که دستور کار قرار است چیست: شی به آنچه می خواهد می رسد، او هیچ قولی نمی دهد، و تیم ارتباطی بایدن اعلام می کند که پیشرفت حاصل شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: