لوئیزویل: ۵ نوجوان در نزدیکی پل بزرگ چهار ساعت پس از تجمع ضد خشونت با اسلحه تیراندازی کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات به یک حادثه تیراندازی در لوئیزویل، کنتاکی واکنش نشان دادند که بر اساس گزارش‌های متعدد، پنج قربانی با شلیک گلوله مجروح شدند، از جمله یکی از آنها در “وضعیت بحرانی” است.

پلیس متروی لوئیزویل گفت که همه قربانیان نوجوان بودند.

سرگرد LMPD برایان کوریگر گفت که پلیس حوالی ساعت ۹:۰۵ بعد از ظهر به پارکی در نزدیکی پل بزرگ چهار فراخوانده شد که سه نوجوان را با شلیک گلوله دیدند.

یک نوجوان در “وضعیت بحرانی” بود

LOUISVILLE، KY - 05 ژوئن: مردم در زیر پل چهار بزرگ ایستاده اند "ستایش در پارک" رویداد در Big Four Lawn در 5 ژوئن 2021 در لوئیزویل، کنتاکی.

LOUISVILLE، KY – 05 ژوئن: مردم در طول رویداد “ستایش در پارک” در Big Four Lawn در ۵ ژوئن ۲۰۲۱ در لوئیزویل، کنتاکی، زیر پل چهار بزرگ ایستاده اند.
((عکس از جان چری/گتی ایماژ))

پلیس گفت که پس از آن آنها به بیمارستان دانشگاه لوئیزویل منتقل شدند. کوریگر افزود که دو قربانی دیگر با جراحات غیرقابل تهدید خود را به بیمارستان رساندند.

تجمعات راهپیمایی برای زندگی ما فشار برای کنترل اسلحه پس از تیراندازی دسته جمعی

کروگر به گروهی از خبرنگاران در نزدیکی پارک گفت: «ما می‌دانیم که پارک پر از جمعیت بود. “والدین لطفا، آخر هفته ها، ما از این واقعیت لذت می بریم که نوجوانان اینجا پایین می آیند و از پارک لذت می برند. اما آنها نیاز به نظارت دارند. ما باید نظارت داشته باشیم.”

وی افزود: “این منطقه خانوادگی است، ما می خواهیم که یک منطقه خانوادگی باقی بماند. اما در حال حاضر شاهد تعداد زیادی از نوجوانان هستیم که بدون نظارت هستند و همه چیز در حال رخ دادن است.” “اگر یکی از والدین اینجا بود، احتمالاً می توانست از آن جلوگیری کند.”

LMPD همچنین گفت که حضور پلیس خود را در پارک افزایش خواهد داد.

گزارش ها حاکی از آن است که در تیراندازی شامگاه شنبه در لوئیزویل کنتاکی، پنج نوجوان زخمی شدند.

گزارش ها حاکی از آن است که در تیراندازی عصر شنبه در لوئیزویل، کنتاکی، پنج نوجوان زخمی شدند.
(اخبار فاکس)

در ابتدا گزارش شد که یکی از قربانیان با حضور پلیس در صحنه مرده پیدا شد اما LMPD بعداً اصلاح کرد و گفت که هیچ یک از قربانیان فوت نکرده اند.

تحقیقات پلیس در مورد این حادثه ادامه دارد و هیچ فردی دستگیر نشده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

حادثه تیراندازی در همان روزی رخ داد که تظاهرات مارس برای زندگی ما در مرکز شهر لوئیزویل و در سراسر کشور در اعتراض به خشونت مسلحانه رخ داد.