لری کراسنر از استیضاح احتمالی فیلادلفیا ناامید شده است، می گوید این به دلیل «نکات سیاسی» است.


لری کراسنر، دادستان منطقه فیلادلفیا، روز جمعه به درخواست کمیته منتخب مجلس نمایندگان پنسیلوانیا در مورد بازگرداندن قانون و نظم برای بیانیه ای کتبی پاسخ داد و گفت که از رویکرد استیضاح وی “کاملا ناامید” است و گفت که این کار فقط برای کسب امتیاز “سیاسی” انجام می شود. نکته ها.”

کراسنر در نامه خود به کمیته منتخب گفت که این کمیته «مکرراً» از صحبت با او، چه در جلسه عمومی یا خصوصی، خودداری کرده است و گفت که کمیته در عوض از او خواسته است که بیانیه ای کتبی بنویسد.

شما به جای ملاقات حضوری، علنی یا خصوصی با من، از من خواستید تا زمانی که در یک مهلت بسیار کوتاه ارائه شده است، یک بیانیه کتبی ارائه کنم، که قرار است امروز ساعت ۵ بعد از ظهر باشد. کراسنر در پاسخ گفت: شما فقط گفتید که باید “مرتبط با کار کمیته منتخب باشد”.

او افزود که “هیچ رازی” وجود ندارد که چرا مهلت جمعه برای کمیته مهم است.

فیلادلفیا دا کراسنر مدعی است تمرکز جمهوری‌خواهان بر جنایت شهر «پیام‌های نژادپرستانه» است

لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی نامرتبط به تیراندازی دسته جمعی در خیابان جنوبی پرداخت.

لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی نامرتبط به تیراندازی دسته جمعی در خیابان جنوبی پرداخت.
(FOX 29 Philadelphia)

“امروز آخرین روز کاری قبل از تشکیل مجلس در روز دوشنبه (برای آخرین جلسات قبل از انتخابات میان دوره ای) است و شما می خواهید ظاهر کراسنر افزود: قبل از اینکه استیضاح من را به عنوان دادستان فیلادلفیا توصیه کنید، از من شنیده اید.

دادستان منطقه فیلادلفیا کمیته منتخب را متهم کرد که هرگز مشخص نکرده است که “مبنای استیضاح چیست” و ادعا کرد که “هیچ گونه پیشنهادی برای رفتار مجرمانه یا فساد از هر نوع وجود نداشته است.”

“هر تصمیمی که من به عنوان دادستان منطقه می گیرم با هدف عدالت خواهی و ارتقای امنیت عمومی است. این سوگند من است. امنیت عمومی همیشه هدف اصلی من بوده است و من هرگز از تمرکز شدیدتر بر جدی ترین و خشن ترین تخلفات منحرف نشده ام. کراسنر در نامه نوشت و افزود که “پیشرفت” در حال انجام است.

کراسنر گفت: “سالها بعد، ما شاهد پیشرفت در این مسیر هستیم تا حدی به لطف اعطای فرصت های موجود و سرمایه گذاری دولتی اضافی از سوی شهر فیلادلفیا و کشورهای مشترک المنافع. علیرغم تاخیر، من از دیدن این پیشرفت هیجان زده هستم.”

پلیس فیلادلفیا به دنبال مظنون قتلی است که قبلاً از محکومیت به قتل در سال ۲۰۱۲ تبرئه شده بود

لری کراسنر، دادستان منطقه فیلادلفیا پس از کنفرانس مطبوعاتی که دانیل اوتلاو را به عنوان کمیسر پلیس جدید معرفی کرد، در جمع رسانه ها سخنرانی کرد.

لری کراسنر، دادستان منطقه فیلادلفیا پس از کنفرانس مطبوعاتی که دانیل اوتلاو را به عنوان کمیسر پلیس جدید معرفی کرد، در جمع رسانه ها سخنرانی کرد.
(مارک ماکلا/گتی ایماژ)

او در پایان نامه به کمیته منتخب نوشت که می‌خواهد درباره «پیگرد جرم و امنیت عمومی» گفت‌وگو کند، اما نه زمانی که «به دنبال امتیازات سیاسی درست قبل از انتخابات نیستید».

برایان کاتلر، رئیس مجلس نمایندگان جمهوریخواه پنسیلوانیا در پاسخ به نامه کراسنر گفت:[Krasner] بار دیگر طاعون خشونت در شهر خود را نادیده می گیرد.”

“من از پاسخ آقای کراسنر به کمیته منتخب مجلس در مورد احیای قانون و نظم ناامید شدم، اما تعجب نکردم. در بهترین حالت، اظهارات وی نتیجه اطلاعات نادرست است، در بدترین حالت او عمداً تلاش می کند اهداف کمیته را منحرف کند. کاتلر گفت، در تلاشی مداوم برای منحرف کردن افکار عمومی از کاستی‌های دفترش. بدتر از همه و واضح‌تر، عدم درک واضح او از فرآیندهای قانونی و اختیارات مجلس نمایندگان است.

کاتلر در پاسخ به ادعای کراسنر مبنی بر اینکه هدف کمیته منتخب استیضاح وی است، گفت که هدف این کمیته ارتقای امنیت عمومی است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا در حالی که دانیل اوتلاو در یک کنفرانس مطبوعاتی از او به عنوان کمیسر پلیس جدید در 30 دسامبر 2019 در فیلادلفیا، پنسیلوانیا نام برد، واکنش نشان داد.

لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا در حالی که دانیل اوتلاو در یک کنفرانس مطبوعاتی از او به عنوان کمیسر پلیس جدید در ۳۰ دسامبر ۲۰۱۹ در فیلادلفیا، پنسیلوانیا نام برد، واکنش نشان داد.
(عکس از مارک ماکلا/گتی ایماژ)

“علاوه بر این، آقای کراسنر می گوید هدف اعلام شده کمیته استیضاح دادستان منطقه است. او یک بار دیگر طاعون خشونت در شهر خود را نادیده می گیرد. هدف اعلام شده کمیته بازگرداندن نظم و قانون، یافتن راه حل های ممکن برای نجات جان ها است. کاتلر گفت و به فرهنگ خشونتی که بر زندگی روزانه میلیون‌ها ساکن و بازدیدکنندگان یکی از مشهورترین شهرهای کشورمان تأثیر می‌گذارد پایان دهیم.»

نامه کراسنر به قانونگذاران پس از آن منتشر شد که او صبح جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی با ادعای اینکه فشار انتخاباتی جمهوری‌خواهان به جنایت «پیام‌های نژادپرستانه» است و مدعی شد که کتاب بازی حزب این است که «انگشتان را به سمت شهرهای بزرگ و متنوع بگیریم و بگوییم شهرهای بزرگ و متنوع هستند». بی قانون.”

کراسنر گفت: «آنچه در اینجا می بینیم همان کتاب بازی قدیمی است که درباره پیام های کدگذاری شده و نژادپرستانه است. “مسئله مقصر دانستن بزرگترین شهر پنسیلوانیا با متنوع ترین جمعیت برای مبارزه ملی است که ما با خشونت اسلحه در همه جا داریم و حتی افزایش هایی که کمتر مربوط به شهرستان های کمیته است.”