لایتنینگ رایان مک‌دونا را به پردیترز در حرکت کلاهک‌سازی مبادله کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جولین بریزبویس می‌خواست برنامه‌اش را شخصاً برای رایان مک‌دونا توضیح دهد و دقیقاً توضیح دهد که چرا از مدافع کهنه‌کار می‌خواهد از بند عدم تجارت خود چشم پوشی کند.

پس از یکی از دشوارترین گفتگوها در دوران تصدی خود به عنوان مدیر کل، BriseBois شاید سخت ترین حرکت خود را در طول موفقیت تیم تامپا بی لایتنینگ با معامله با یکی از اعضای برجسته دو تیم قهرمان جام استنلی در تلاش برای بردن دوباره آن در آینده انجام داد. سال ها.

لایتنینگ مک‌دونا را روز یکشنبه برای فیلیپ مایرز مدافع جوان‌تر و بازیکن آینده‌دار گرنت میسمش به نشویل پرداتورز فرستاد، و فضای سقف حقوقی قابل توجهی را برای انجام حرکات بیشتر در خارج از فصل خالی کرد و تامپا بی را راه‌اندازی کرد تا بازیکنان اصلی جوان‌تر را برای درازمدت نگه دارد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مدافع تامپا بی لایتنینگ، رایان مک‌دونا، در طول وقت اضافه بازی 4 فینال جام استنلی هاکی NHL در برابر کلرادو آوالانچ، 22 ژوئن 2022، در تامپا، فلوریدا، روی یخ اسکیت می‌کند.

مدافع تامپا بی لایتنینگ، رایان مک‌دونا، در طول وقت اضافه بازی ۴ فینال جام استنلی هاکی NHL در برابر کلرادو آوالانچ، ۲۲ ژوئن ۲۰۲۲، در تامپا، فلوریدا، روی یخ اسکیت می‌کند.
(AP Photo/Phelan M. Ebenhack)

پس از اینکه قبلاً پیش‌بینی می‌کرد که پنجره جام تیمش فقط تا فصل آینده ادامه داشته باشد، بریس‌بویس مک‌دوناگ را جابه‌جا می‌کند، بازی را برای موفق‌ترین فرنچایز NHL در پنج سال گذشته تغییر داده است.

BriseBois گفت: “این به ما امکان می دهد مطمئن شویم که می توانیم مطمئن شویم که آن را بیش از یک فصل تمدید می کنیم.” “ما برای امسال، ۲۰۲۲-۲۰۲۳ فضای سقفی آزاد کرده ایم، اما مهمتر از آن، مقداری فضای سقفی برای ۲۰۲۳-۲۴ و بعد از آن آزاد کردیم، که امیدوارم به ما اجازه دهد حقوق آنتونی سیرلی، میخائیل سرگچف و اریک سرناک برای سالهای آینده.”

عواقب فوری مبادله بازی ۶.۷۵ میلیون دلاری مک‌دونا با ۲.۵۵ میلیون دلار مایرز می‌تواند به قهرمانان کنفرانس شرق اجازه دهد تا اوندری پالات وینگر چپ و ستاره پلی‌آف و/یا یان روتا مدافع قابل اعتماد را که هر کدام یک بازیکن آزاد باشند، بازگردانند. زمانی که بازار در ۱۳ جولای باز می شود.

BriseBois هیچ به روز رسانی در مورد هر یک از موقعیت ها نداشت، اما اذعان کرد که جابجایی McDonagh در را به روی احتمالات بیشتری باز می کند. او قصد دارد در روزهای آینده با عوامل پالات و روتا صحبت کند.

اینها باید بهتر از صحبت با مک دونا در مورد اینکه چرا او نیاز داشت بازیکنان دیگر را برای آینده در اولویت قرار دهد و امیدوار بود یک شریک تجاری برای این بازیکن ۳۳ ساله پیدا کند که پلی آف را به پایان رساند و به تامپا بی با بازی کردن برای سومین فینال متوالی کمک کرد، باشد. با انگشت درهم ریخته مهمتر از همه، مک دونا به خاطر فدا کردن بدنش برای جلوگیری از ضربات در حالی که ستاره های برتر حریف را قفل می کرد، مشهور بود.

BriseBois گفت: “او یکی از بهترین مدافعان NHL است – او یک بازیکن فداکار و یک رهبر بزرگ است.” رایان مک‌دونا یک انسان فوق‌العاده و یک بازیکن هاکی عالی است و بردهای زیادی انجام داده است و به ما کمک کرده است که برنده شویم.»

جام استنلی ۲۰۲۲: ناظم کادری از بهمن پس از عنوان قهرمانی، به منتقدان حمله کرد

BriseBois گفت اگر انتظار می رفت سقف دستمزد بیشتر شود، او هرگز به این فکر نمی کرد که از مک دونا بخواهد از بند عدم تجارت خود چشم پوشی کند و خوشحال می شد که او را برای چهار فصل دیگر تحت قرارداد داشته باشد.

Predators اکنون آن سال ها و یک بازیکن باتجربه دیگر را در خط آبی دریافت می کنند که در هر ۱۲ فصل NHL خود به پلی آف رسیده است. در بیانیه ای که توسط تیم منتشر شد، مدیر کل دیوید پویل، مک دونا را “بازیکن تیمی نهایی که تجربه و رهبری را به ارمغان می آورد” و کسی که می تواند در همه شرایط بازی کند، خواند.

بایگانی - فیلیپ مایرز از نشویل پرداتورز در یک بازی هاکی NHL، در نشویل، تن، در مقابل پنگوئن پیتسبورگ بازی می‌کند.

بایگانی – فیلیپ مایرز از نشویل پرداتورز در یک بازی هاکی NHL، در نشویل، تن، در مقابل پنگوئن پیتسبورگ بازی می‌کند.
(عکس AP/مارک همفری، فایل)

مک دونا درباره دوران حضورش در تامپا بی گفت: «پنج سال باورنکردنی گذشت. مشتاقانه منتظر استفاده از تمام تجربیاتی هستم که در تیم بازنده و برنده داشته ام تا بتوانم کاری خاص با گروه نشویل انجام دهم.

مایرز پس از رفتن از فیلادلفیا به نشویل در تابستان گذشته در قراردادی که مدافع رایان الیس را به فلایرز فرستاد، اکنون در خارج از فصل متوالی معامله شده است. این بازیکن ۲۵ ساله پس از آن که فصل گذشته با مشکلات زیادی روبرو شد، تبدیل به آخرین پروژه توانبخشی تامپا بی می‌شود که شکارچیان او را معاف کردند و او را به شعبه برتر لیگ کوچک تورنتو قرض دادند.

BriseBois گفت که برنامه این بود که با مایرز کار کند نه اینکه سال آخر قراردادش را بخرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: “به هر دلیلی، در فصل گذشته در فیلی و نشویل همه چیز برای او خوب نشد.” ما تصور می کنیم که ابزارهای کافی در آنجا وجود دارد که ما را به اندازه کافی مجذوب می کند تا با او کار کنیم و به او کمک می کند تا به پتانسیل هایی که چندی پیش دیدیم دست یابد.