لاغری صورت – لاغری


رژیم گرفتن برای صورت
رژیم گرفتن برای صورت

چهره افراد همیشه اهمیت زیادی داشته است زیرا با ظاهر صورت ، حتی اگر اندام ها قابل مشاهده نباشند ، همه می توانند تا حدودی وضعیت کلی بدن شما را درک کنند. به عنوان مثال ، اگر صورت شما ضخیم و گرد است ، انتظار می رود که بدن شما ضخیم باشد ، یا اگر صورت شما بیش از حد پر است ، همچنین انتظار می رود که برای وضعیت بدن این فرد اضافه وزن و چاقی داشته باشید ، یا در صورت مشاهده صورت پا ، ممکن است فکر کنید بدن آن فرد در فرم است. یا نازک ، بنابراین نمی توان اهمیت این قسمت از بدن را نادیده گرفت.

رژیم گرفتن برای صورت

امروزه که معیارهای زیادی برای جذابیت و زیبایی تعریف شده است ، لاغری و صورت پا زیبایی و جذابیت برای یک فرد است. شاید شما کمابیش با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اید.

در این مقاله ، من دلایل چاقی در صورت و نحوه از بین بردن آن با رژیم های مختلف را بررسی می کنم تا برخی از نگرانی های مربوط به جذابیت و زیبایی عزیزان شما برطرف شود. بنابراین مراقب بقیه این مقاله باشید.

چاقی یا تورم صورت می تواند دلایل زیادی داشته باشد. برای درمان ، منبع مشکل خود را پیدا کنید.

این مشکل ممکن است به دلیل عوارض جانبی مصرف برخی داروها باشد ، به عنوان مثال گلوتن یکی از آن آلرژن هایی است که باعث چاقی در صورت می شود. یا گاهی اوقات صورت شما به دلیل مشکلات ژنتیکی یا ارثی ، مانند هورمون قبل از یائسگی ، که اغلب در زنان مسن یافت می شود ، پر تن می شود.

گاهی اوقات شما اضافه وزن دارید و صورت شما چاقتر از بدن شما به نظر می رسد ، یا گاهی اوقات اتفاق می افتد که پس از لاغری موضعی در اندام ها به دلیل رژیم های غذایی مختلف ، صورت شما یکسان یا نازک تر از بدن شما می شود. البته اینطور نیست ، گاهی اوقات در به همان نسبت ، اما با چین و چروک و افتادگی پوست و افتادگی گونه ها.

در برخی افراد ، استخوان بندی صورت باعث می شود صورت آنها گرد و تنومند به نظر برسد.

اما در نهایت برای غلبه بر این مشکل چه باید کرد؟ اول از همه ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما باید منبع این عارضه را مشخص کنید و اگر نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید ، این منبع را با بیان سابقه و رژیم غذایی و برنامه دارویی خود به یک متخصص پیدا کنید و دستورات لازم را از یک متخصص دریافت کنید. در اینجا چند روش موثر برای کاهش وزن آورده شده است.

چندین روش برای کاهش وزن وجود دارد ، به عنوان مثال: تغییر عادات غذایی ، استراحت کافی در زمان مناسب ، ورزش ، ماساژ صورت ، تمرینات صورت ، جراحی یا استفاده از داروهای خانگی برای استفاده خارجی. آنها راه میروند.

اکنون نگاهی دقیق تر به استراتژی های ارائه شده می اندازم.

– برنامه غذایی سالم: یکی از عوامل اصلی چاقی صورت ، عادات غذایی نامناسب است که متأسفانه در خانواده های ایرانی بیشتر مشهود است. این عادات بد آنقدر م effectiveثر است که حتی اگر زیاد ورزش کنید ، هنوز از تورم ناشی از تغذیه نامناسب در امان نیستید ، بنابراین سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر دهید. با این کار از جوش ها و آسیب های پوستی نیز در امان خواهید بود و تاثیر اولیه را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید تفاوت بین پوست صورت و رژیم غذایی سالم و ناسالم را مقایسه کنید و کاملاً درک کنید ، مردم کره جنوبی یا چین را با مردم کشور ما یا عربستان مقایسه کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند رژیم غذایی خود را به رژیم غذایی سالم تغییر دهید.

 • غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
 • استفاده از غذاهای تازه ، میوه ها و سبزیجات را به حداکثر برسانید.
 • از غذاهایی که باعث التهاب می شوند ، مانند سویا ، ذرت ، گلوتن و محصولات لبنی خودداری کنید.
 • سعی کنید از غذاهای ضد التهابی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر قند استفاده کنید.
 • هرگز زیاد غذا نخورید و وقتی احساس سیری کردید دست از غذا بکشید.
 • با کاهش میزان چربی سوزی بدن با افزایش سن ، سعی کنید غذاهایی بخورید که زیبایی و درخشندگی پوست را باز گردانند.

– آب کافی بنوشید: نقص بینایی در صورت معمولاً در اثر بیماری یا آسیب و سموم در سایر قسمت های بدن ایجاد می شود. به عنوان مثال ، اگر کبد چرب دارید ، صورت شما بیش از حد متورم می شود.

همانطور که می دانید ، بخش بزرگی از بدن ما از آب تشکیل شده است و یکی از راه های سم زدایی بدن نوشیدن مقدار زیاد آب است (البته همیشه سعی کنید آب جوشیده که ولرم است بنوشید) ، نوشیدن آب نیز در حین ورزش مزایا ، به عنوان مثال علل ، دچار سردرد نشوید و در بهترین شرایط خود بمانید. علاوه بر این ، هیدراته ماندن ، یعنی دریافت آب کافی برای بدن ، کنترل اشتها و از بین بردن نفخ کمک می کند. در نتیجه ، پوست شما خوب به نظر می رسد و بی جهت متورم نمی شود. همیشه سعی کنید هنگام ورزش یک بطری آب مخلوط با کمی آب لیمو را با خود ببرید.

– کاهش مصرف شکر و نمک: یکی از شایع ترین دلایل چاقی در صورت و بدن تجمع مایعات در زیر پوست است ، یکی از دلایل اصلی مصرف زیاد قند و نمک است. برای کاهش تورم و مایعات ذخیره شده در بدن ، باید مصرف نمک (سدیم) خود را افزایش دهید. 1500 میلی گرم در روز و قند را به 20 گرم در روز کاهش دهید خواب کافی و به موقع: همه ما این تجربه را داشته ایم که صبح هنگام صبح صورت ما به دلیل بی خوابی متورم می شود یا دیر می خوابد و استراحت کافی ندارد بنابراین شما اهمیت این موضوع را نمی دانید.

هنگام استراحت ، بدن ما خود و سیستم غدد درون ریز را ترمیم می کند ، که شامل همه سلول ها ، اندام های داخلی و عملکرد بدن است. علاوه بر این ، تعادل بین هورمون ها نیز در این دوره استراحت رخ می دهد. در نتیجه ، اگر شب ها که مهمترین زمان استراحت است ، به اندازه کافی استراحت نکنید ، اقدامات فوق اتفاق نمی افتد و منجر به مواردی مانند تورم صورت می شود. سعی کنید حداقل هفت ساعت بخوابید تا به بدن خود کمک کنید تا کار خود را انجام دهد و انرژی لازم برای عملکرد صحیح را بدست آورد.

– ورزش: یکی از راه های کاهش وزن ورزش است. در حین ورزش ، میزان از دست دادن هر فرد با دیگران متفاوت است ، اما کاهش 1 تا 2 کیلوگرم وزن ابتدا در صورت ظاهر می شود. در حین ورزش ، چربی تمام قسمت های بدن را می سوزاند و می سوزاند و چربی صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

– لاغری صورت با تمرینات هوازی: یکی از م effectiveثرترین روش ها برای از بین بردن چربی بدن ، افزایش شدت تمرینات هوازی است. می توانید هفته ای 5 بار و هر بار 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید و ورزش منظم را به ورزش ترکیبی تبدیل کنید. با تکمیل یک تمرین ترکیبی ، بدن شما همچنان به سوزاندن چربی و سوزاندن حدود 200 کالری بیشتر در روز ادامه می دهد که این امر نیز به کاهش وزن شما کمک می کند.

ماساژ صورت: تورم صورت در اثر تجمع مایع لنفاوی زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ صورت با فشردن مایع لنفاوی زیر پوست به طور موقت از تورم جلوگیری می کند. علاوه بر این ، ماساژ می تواند باریک تر از آنچه که هست به نظر برسد. با ماساژ منظم صورت ، می توانید مقدار قابل توجهی چربی صورت را از دست بدهید. یکی دیگر از تاثیرات ماساژ صورت تقویت اکسیژن و گردش خون و سفت شدن تدریجی پوست است. و از افتادن آن جلوگیری می کند. برای انجام این کار می توانید مطابق شکل زیر عمل کنید.

– ورزش صورت: یکی دیگر از روش های لاغری صورت حرکت ماهیچه ها و به عبارت دیگر ورزش صورت است. همانطور که اندام های دیگر را با ورزش لاغر می کنیم ، به عبارت دیگر ماهیچه های آنها را سفت می کنیم ، این عمل در مورد صورت نیز صادق است.

تمرینات فوق 40 عضله صورت را تقویت می کند تا ظاهری لاغرتر و لاغرتر به شما بدهد.

 • تقویت ماهیچه های اطراف دهان: برای تقویت این ماهیچه ها ، حروف X و O را یکی پس از دیگری گفته و تکرار کنید. این تمرین باعث انقباض و حرکت ماهیچه های صورت شما می شود. این تمرین را روزانه و تا جایی که می توانید تکرار کنید.
 • تقویت عضلات گونه: برای رهایی از گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادن آنها در قرون وسطی ، گونه ها را به صورت (مانند دهان ماهی) بکشید و این کار را 20 بار در روز تکرار کنید. برای داشتن نتایج مثبت.
 • تقویت تمام ماهیچه های صورت: دهان خود را کاملاً باز و گرده را باز کنید ، تمام ماهیچه های صورت خود را درگیر کنید. این حالت را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و این کار را 30 بار در طول روز تکرار کنید.

فعالیت دیگری که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر از هوا کنید تا صورت شما چاق تر و گردتر به نظر برسد ، سپس لب های خود را بسته نگه دارید و اکنون هوا را از یک طرف صورت خود به طرف دیگر منتقل کنید. این کار را به مدت 5 دقیقه ادامه دهید. سعی کنید این فعالیت را چندین بار در طول روز انجام دهید.

– استفاده از داروهای خانگی: برخی از افراد که سلامت و زیبایی شخصی و پوست بی عیب و نقص برای آنها بسیار مهم است ، در بیشتر موارد از مراقبت از پوست از ماسک های مختلف برای رسیدن به وضعیت ایده آل خود استفاده می کنند. برای این افراد ، علاوه بر مواردی که تا کنون ذکر شد ، یکی دیگر از راه های کاهش سایز و لاغری صورت استفاده از ماسک های خانگی و بخور طبیعی است. اینها ممکن است به خوبی قبل عمل نکنند ، اما با گذشت زمان بی تاثیر نخواهند بود. در اینجا برخی از آنها آمده است.

1- مخلوطی از دو سفیده تخم مرغ ، یک قاشق غذاخوری عسل ، یک قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق غذاخوری آب لیمو را آماده کرده و روزانه روی صورت ، چانه و گردن خود ماساژ دهید و ماساژ دهید. ترکیب دو سفیده تخم مرغ ، کمی نمک دریا و کمی سرکه سیب البته برای لاغری صورت شما نیز مفید است.

2- خربزه میوه ای است که می تواند در لاغری صورت شما بسیار مثر باشد. ابتدا این میوه را در مخلوط کن بریزید و آب آن را بگیرید ، سپس آب این میوه را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بمالید و ماساژ دهید.

علاوه بر از بین بردن چربی اضافی صورت در مدت 7 روز و باعث کاهش وزن می شود ، همچنین از پیری زودرس پوست به دلیل وجود ویتامین C در خربزه جلوگیری می کند.

3- ماسک دیگری که برای لاغر شدن صورت استفاده می شود استفاده از کره کاکائو است. ابتدا کره کاکائو را روی اجاق گاز گرم کنید و یکبار صبح و شب قبل از خواب روی صورت ، چانه و گردن خود بمالید.

4- به جرأت می توان گفت ویتامین E پرکاربردترین ویتامین برای زیبایی است. استفاده از ویتامین E ، چه به صورت خوراکی و چه غیر خوراکی ، بسیار مفید و مهم است. اول از همه توصیه می شود غذاهای حاوی این ویتامین مانند سبزیجات ، محصولات لبنی ، حبوبات و بادام زمینی را در رژیم غذایی خود قرار دهید. برای استفاده خارجی ، همچنین می توانید روغن ویتامین E را روی صورت ، گردن و چانه خود بمالید. این روغن چربی پوست را کاهش داده و باعث لاغری صورت می شود.

6- یکی دیگر از درمان های خانگی برای لاغری صورت استفاده از حوله گرم قبل از خواب است. روش این است که یک حوله را در آب گرم خیس کنید و آب آن را بگیرید و روی صورت بگذارید. این کار با تعریق به این شکل چربی صورت شما را کاهش می دهد.

7- می توانید خامه شیر را با چند قطره عسل مخلوط کرده و هر روز روی صورت ، گردن و چانه خود بمالید. این عمل علاوه بر لاغری صورت ، باعث درخشندگی و درخشندگی پوست شما نیز می شود.

افرادی که چانه دارند نیز باید شیر خام خالص را روی صورت و چانه ماساژ دهند تا از شر آن خلاص شوند.

– عمل جراحي: با مراجعه به متخصص زیبایی می توانید با کمک جراحی به کاهش وزن صورت خود نیز کمک کنید اما لی غافل از این نیست که جراحی زیبایی پوست باعث تخریب ساختار صورت و پیری زودرس آن می شود.

همانطور که می بینید ، روش های هیجان انگیز زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد که هریک از آنها تأثیر خاص خود را بر صورت شما دارد. فقط شما باید قبل از انتخاب روش لاغری علت اصلی چاقی صورت خود را بشناسید. در صورت لزوم ، می توانید درخواست خود را از قسمت رژیم آنلاین برای دریافت رژیم غذایی سالم و شخصی ارسال کنید تا در اسرع وقت شما را در این زمینه راهنمایی کنم.

به امید بهترینها برای شما.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/