لاغری صورت | قرص های رژیمی صورت


برخی از افراد با وجود بدن نازک چاق می شوند. این باعث می شود بدن آنها چاقتر از آنچه که هست به نظر برسد. چاقی صورت نیز باعث می شود فرد بیش از سن خود را نشان دهد. در این مقاله به راه های لاغری صورت می پردازیم.

بهترین روش ها برای لاغری صورت

بهترین روش ها برای لاغری صورت

قبل از تلاش برای کاهش وزن ، بهتر است علت چاقی صورت خود را بیابید و چاقی صورت علل مختلفی دارد. گاهی اوقات این امر به دلیل بیماری یا دارویی که مصرف می کنید اتفاق می افتد. در این وضعیت ، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و تغییرات ایجاد شده در شیوه زندگی یا دارویی که مصرف می کنید را برای پزشک توضیح دهید. پزشک شما می تواند بر اساس سابقه شما علت چاقی صورت شما را حدس بزند. در اینجا نکاتی برای لاغری صورت وجود دارد.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً پس از کاهش وزن به میزان یک تا دو کیلو لاغری صورت او را نشان می دهد. ورزش به معنای کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه تمام نقاط بدن وزن خود را کاهش می دهند. در همین حال ، صورت نازک تر می شود.

مصرف قند و نمک را کاهش دهید: مصرف زیاد قند و نمک باعث می شود مایعات در بدن محبوس شوند. برای کاهش نفخ و احتباس مایعات در بدن ، مصرف نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز کاهش یابد. مصرف روزانه و گلوکز تا 20 گرم در هر روز. روز هنگامی که این داروها را به مقدار تجویز شده مصرف می کنید ، احساس می کنید صورت شما باریک شده و کاملاً لاغر شده است.

تغییر فعالیت هوازی: برای کاهش وزن و لاغری صورت ، باید تمرینات هوازی انجام دهید. برنامه تمرینات هوازی باید به گونه ای باشد که شما پنج روز در هفته حدود 60 دقیقه در روز ورزش کنید.

برای مطالعه: قرص های رژیمی Venostat

تغییر رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم را رعایت نمی کنید ، تغییری در چهره خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذاهایی که می خوریم می تواند به صورت جوش و تورم روی صورت تاثیر بگذارد و غذا می تواند عامل تورم در صورت باشد. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از التهاب صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. وقتی احساس سیری می کنید نباید غذا بخورید.
آب آشامیدنی: نوشیدن آب بدن شما را هیدراته نگه می دارد و هنگام ورزش سردرد ندارید. همچنین به رفع نفخ و کنترل اشتها کمک می کند. نوشیدن آب کافی به طراوت پوست شما کمک می کند.

به اندازه کافی بخوابید: اگر به اندازه کافی نخوابید ، صورت شما متورم می شود. در هنگام خواب ، بدن خود را ترمیم می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را کنترل می کنند. در صورت عدم استراحت کافی ، این ترمیم ها در بدن انجام نمی شود. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مایع لنفاوی همانند سایر قسمت های بدن در زیر پوست تجمع می یابد و باعث تورم صورت می شود. ماساژ باعث می شود که مایع لنفاوی به طور موقت فشرده شود و صورت متورم به خواب برود. ماساژ صورت می تواند چربی زیادی را از بین ببرد. ماساژ اکسیژن رسانی و جریان خون به بافت ها را افزایش می دهد و پوست صورت را سفت می کند. شما باید از بدن خود مراقبت کنید تا ماساژ موثر واقع شود.

از مصرف الکل اجتناب کنید: مشروبات الکلی باعث تورم در صورت می شوند ، بنابراین برای کاهش تورم و نازک شدن صورت ، باید از خوردن این نوشیدنی ها خودداری کنید.

انواع رژیم: رژیم شیر و موز

درمان خانگی لاغری صورت

درمان خانگی لاغری صورت

راه های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. با رعایت چند نکته و انجام چند کار می توانید صورت خود را لاغرتر کرده و تورم را برطرف کنید. در قسمت قبلی مقاله ، ما به نکاتی اشاره کردیم که می توانید برای لاغر شدن صورت خود رعایت کنید.

همچنین می توان از این روش ها در خانه پیروی کرد و نیازی به مراجعه به کلینیک نیست. همچنین تعدادی ماسک وجود دارد که می توانید از آنها برای شادابی و لاغری صورت خود استفاده کنید.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی مهمترین نکاتی است که برای لاغری صورت باید رعایت شود. اما علاوه بر این آثار ، از تعدادی ماسک نیز می توان استفاده کرد. در اینجا تعدادی از این ماسک ها که برای لاغری صورت مناسب هستند آورده شده است.

خیار و گل سرخ: با توجه به بافت خیار ، برنامه فعلی به مرطوب کردن پوست کمک می کند. برای تهیه این ماسک ، خیار را رنده کرده و با کمی گلاب مخلوط کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بمالید. پس از دو هفته نتیجه استفاده از این ماسک را مشاهده خواهید کرد.

کاهو و جوانه گندم: خوردن سالاد گندم و جو می تواند در لاغری و طراوت صورت تاثیر بسزایی داشته باشد. بعد از شام می توانید از ترکیب ماست و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی ها را در ناحیه خاصی از بدن مورد هدف قرار داده و حذف می کند. به همین دلیل می توان از آن برای کاهش وزن استفاده کرد. یکی از روش هایی که برای لاغری صورت استفاده می شود مزوتراپی است. اساس این روش تزریق موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و ویتامین ها به چربی است. این تزریق بر روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع رسوبات چربی مقاوم در برابر ورزش را حل می کند. استفاده از مزوتراپی برای حذف چربی از نواحی مانند چانه نیز آسان است.

اساس مزوتراپی تزریق مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها به چربی است و باعث حذف آنها می شود. این مواد مستقیماً به سلولهای بافت چربی تزریق شده و خود چربی را حل می کند.

محلول تزریق شده به سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت ، این چربی ها از طریق کبد به طور کامل از بدن دفع می شوند. سلولهای چربی به دلیل دریافت کالری می توانند رشد کنند ، اما اگر سلول چربی مرده باشد این اتفاق نمی افتد. نتیجه مزوتراپی بین سه تا چهار هفته پس از تزریق نشان داده می شود.

بیشتر بدانید: قرص گلوریا

موارد زیر کاربرد مزوتراپی است.
مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و سایر قسمت های شکم استفاده می شود.
سلولیت را با آن از بین ببرید ؛
لیفت صورت ؛
ش پوست شل را با این روش سفت کنید.
بدن فرم ؛
● پوست را در نواحی مختلف تقویت می کنند.
به اندوه را برطرف می کنند.

همچنین:

همچنین:

برای لاغر شدن صورت با مزوتراپی ، پزشک ابتدا قسمت مورد نظر را بی حس می کند. سپس بی حسی را از صورت شما برداشته و صورت شما را با مواد ضدعفونی کننده تمیز و ضد عفونی می کنند. در مرحله بعد تزریق را شروع می کنند. تزریق به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام می شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی ها دفع شده و از طریق کبد دفع می شوند.

هر جلسه مزوتراپی تقریباً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به شرایط فردی که از مزوتراپی استفاده می کند متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلساتی که برای مزوتراپی صورت باید انجام شود در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این دست تعیین می کند که ما به چند جلسه برای مزوتراپی نیاز داریم. پزشک وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلساتی که پزشک تجویز می کند باید به طور کامل انجام شود تا فرد نتیجه مطلوب خود را از مزوتراپی بدست آورد.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
● روش مزوتراپی مستقیماً در مناطق چربی انجام می شود.
شما نیازی به رژیم های سنگین و ورزش ندارید.
مز بعد از جلسات مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی ندارید و می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
of نتایج مزوتراپی به زودی نشان داده می شود.
همه درمان ها دارای تعدادی عوارض جانبی و همچنین مزایای زیادی هستند. این عوارض جانبی معمولاً زمانی رخ می دهد که فرد به طور کامل از شرایط استاندارد درمان پیروی نکند. مزوتراپی ، مانند همه درمان ها ، دارای عوارض جانبی متعددی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم. این عوارض زمانی رخ می دهند که شرایط استاندارد درمان مزوتراپی انجام نشود.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

تشخیص واکنش های آلرژیک به داروها و محلول های تزریق شده در پوست ؛
swelling تورم و کبودی جزئی در محل تزریق ؛
التهاب و قرمزی پوست ؛
خارش و سوزش در محل تزریق.
عوارض ذکر شده پس از مزوتراپی معمولی را مشاهده کنید. این علائم معمولاً پس از یک تا دو روز از بین می روند.
مدت زمان تأثیر مزوتراپی بر روی صورت شما بستگی به هر فرد دارد. عواملی که بر ماندگاری این روش تأثیر می گذارد سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست است که فرد انجام می دهد. ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب مزوتراپی را ماندگارتر می کند. داشتن یک سبک زندگی سالم دوام مزوتراپی را افزایش می دهد و حتی گاهی اوقات آن را دائمی می کند.

داروی گیاهی برای لاغری صورت

برخي از افراد با وجود داشتن اندامي لاغر ، صورتي تنومند دارند. این باعث می شود بدن آنها پرتر به نظر برسد. تا کنون تعدادی از روش های لاغری صورت و از بین بردن تورم را ذکر کرده ایم.

یکی از روشها استفاده از داروهای گیاهی است. ما همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به مکان خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله به تعدادی از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می توان برای لاغری صورت استفاده کرد.

به شرح زیر است :

چند بار در روز از کمپرس گل رز استفاده کنید. این کمپرس همچنین صورت را شاداب می کند.
استفاده از ر از خرما یا شیره خرما به صورت خوراکی استفاده کنید.
انگ انگور به صورت خوراکی استفاده کنید؛
● استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
Fac ورت ماساژ صورت با استفاده از ترکیب رازیانه و دارچین ؛
Fac ورت ماساژ صورت با استفاده از ترکیب کنجد و دارچین ؛
ماساژ گونه ها و صورت را با استفاده از روغن زیتون ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت را با استفاده از روغن بادام ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت را با روغن نارگیل ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت را با روغن اسطوخودوس ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت را با روغن بنفشه ماساژ دهید.
mask از ماسک بذر باخورن استفاده کنید. دانه ها باید شب قبل خیس شوند.
● استفاده از نوشیدنی های یونجه ؛
● استفاده از نوشیدنی رازیانه.

برای افزایش اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانیم از شیره انگور و خرما برای صبحانه استفاده کنیم و از جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ ترکیبی صورت استفاده کنید و آن را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای لاغری صورت

روش دیگر کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت است که می تواند صورت شما را لاغرتر کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: مواد لازم برای تهیه این ماسک دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری پودر زنجبیل است. مواد ذکر شده را با هم ترکیب می کنیم. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست خود را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، نتیجه این ماسک را می بینیم.

ماسک کاکائو: برای این ماسک به سه قاشق غذاخوری کره کاکائوی آب شده نیاز دارید. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید. سپس پوست خود را با آب بشویید. این ماسک را یک هفته در میان و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه این ماسک از دو تخم مرغ ، دو قاشق شیر ، دو قاشق آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق کوچک عسل استفاده کنید. دو سفیده تخم مرغ را با شیر و آب لیمو مخلوط کنید ، سپس نعناع و عسل را اضافه کنید. پس از نگه داشتن معجون با یک دست ، ماسک را روی صورت می گذاریم. ماسک روی صورت باید کاملاً خشک شود و بعد از سی دقیقه صورت خود را بشوییم.

قرص های رژیمی صورت

یکی دیگر از راه های لاغری صورت استفاده از قرص هایی است که در لاغری صورت مثر است. مانند همه داروها ، این قرص ها می توانند عوارض جانبی داشته باشند. به همین دلیل ، باید از آنها به درستی و به موقع استفاده کرد. پایه اصلی این قرص ها گیاهان دارویی هستند و از گیاهان تهیه شده اند. اما برای موثر بودن این قرص ها ، باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری استفاده کنید.

چکیده:

افرادی هستند که با وجود بدن نازک صورت کامل دارند. چهره پرپشت و چاق باعث می شود فرد بیش از سن خود را نشان دهد. روش های مختلفی وجود دارد که می توان برای لاغری صورت استفاده کرد. در این مقاله طیف وسیعی از روش های لاغری صورت را پوشش داده ایم.

اگر برخی کارها را انجام دهید و نکاتی را رعایت کنید ، صورت شما باریک می شود یا تورم از بین می رود. رژیم غذایی و ورزش دو مورد از مهمترین مواردی هستند که می توانند به کاهش وزن کمک کنند. ترک الکل همچنین به رفع تورم کمک می کند. خوردن میوه و سبزیجات نقش زیادی در کاهش وزن دارد.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/