لارنس جونز از شهردار شیکاگو، لوری لایت فوت و کیم فاکس فریاد می زند: جایی پیدا نمی شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لارنس جونز مجری فاکس نیوز از لوری لایت فوت، شهردار شیکاگو و کیم فاکس، وکیل ایالتی، به دلیل اینکه «هیچ جا پیدا نشدند» در مورد همه گیر جنایت در شهر در «کراس کانتری» خواستار شد.

لارنس جونز: بنابراین دوباره اینجا هستیم، زندگی های بیشتری از دست رفته است. من هر هفته از شیکاگو به نیویورک، از لس آنجلس تا دالاس به سراسر کشور سفر می کنم. من آنجا بوده ام، با خانواده های داغدار، مجریان قانون و رهبران سیاسی صحبت کرده ام.

جیانو کالدول، تحلیلگر فاکس نیوز، برادر کشته شده در شیکاگو را برای استراحت دراز می کشد: “شعله شعله ور شده است”

این هفته، متاسفانه، کمی متفاوت بود. به خانه برخورد کرد. شخصی بود. همکار من، جیانو کالدول، برادرش کریستین را از دست داد. او فقط ۱۸ سال داشت. امروز قبل از تشییع جنازه با جیانو صحبت کردم. و یک سوال مدام در ذهنم تکرار می شد که عدد جادویی چیست؟ چقدر طول خواهد کشید؟

جیانو کالدول، تحلیلگر فاکس نیوز، پس از کشته شدن برادر 18 ساله‌اش، کریستین، روز شنبه در شیکاگو به دنبال پاسخی است.

جیانو کالدول، تحلیلگر فاکس نیوز، پس از کشته شدن برادر ۱۸ ساله‌اش، کریستین، روز شنبه در شیکاگو به دنبال پاسخی است.
(جیانو کالدول)

چه خبر است در شیکاگو در حال حاضر غیر قابل قبول است و همه آن را می دانند. خانواده ها مستحق پاسخ هستند و آنها شایسته اقدام هستند.

لارنس جونز روی لوری لایت فوت می رود: “بزرگترین دسته منافقان”

متاسفانه شهردار شهر، لوری لایت فوت، در حال آماده شدن برای فرار از صحنه جنایت است. لایت فوت بودجه مالیات دهندگان شهرش را برای سفر به لندن و پاریس خرج می کند تا رونق اقتصادی ایالت خود را ارتقا دهد. اما شهردار نمی فهمد که بدون زندگی به دنبال خوشبختی نیست. در همین حال، استان DA، کیم فاکس، ممکن است یک پرونده خشونت خانگی داشته باشد.

ما توسط افرادی که شبیه ما هستند ناامید می شویم و می گویند به ما اهمیت می دهند. اما زمانی که ما به یک قهرمان نیاز داریم، آنها را نمی‌توان یافت مگر اینکه زمان انتخابات باشد. این بچه هایی که هر روز سلاخی می شوند فرصت رای دادن ندارند. بنابراین سوال بزرگ این است: چه زمانی به پایان می رسد؟

کریستین، تو مهم بودی، و جیانو، ما در کنارت هستیم، برادر.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بخش کامل را در زیر تماشا کنید: