لارا ترامپ، رئیس جمهور بایدن را «لنگر دور گردن» حزب دموکرات می خواند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لارا ترامپ، یکی از همکاران فاکس نیوز، در جریان “شوی یکشنبه بزرگ”، بایدن را لنگر بر گردن حزب دموکرات خواند.

ترامپ و سایر میزبانان در مورد تاثیر بایدن بر انتخابات میان دوره ای آتی در بحبوحه استقبال کم او بحث کردند. ترامپ گفت بایدن در رقابت‌های رقابتی در سراسر کشور، حزب دموکرات را تحت فشار قرار می‌دهد و از این رو، نامزدهای دموکرات از او فاصله می‌گیرند.

ترامپ گفت: “رئیس جمهور بایدن می گوید تصمیمی برای نامزدی مجدد در انتخابات ۲۰۲۴ نگرفته است. رای دهندگان می گویند که او را نمی خواهند.” در نظرسنجی جدید ABC News/Washington Post، بیش از نیمی از آمریکایی‌ها می‌خواهند شخص دیگری نامزد ریاست‌جمهوری باشد.

او ادامه داد: “نامزدهای دموکرات این پیام را دریافت می کنند: آنها از رئیس جمهور فاصله می گیرند و حتی به او حمله می کنند.”

جن پساکی می‌گوید دموکرات‌ها می‌دانند اگر انتخابات میان‌دوره‌ای همه‌پرسی درباره رئیس جمهور بایدن باشد، شکست خواهند خورد.

پرزیدنت جو بایدن و بانوی اول جیل بایدن از یک سفر آخر هفته به ساحل Rehoboth، دل، یکشنبه، 10 ژوئیه 2022، وارد فورت لزلی جی. مک نیر در واشنگتن شدند.

پرزیدنت جو بایدن و بانوی اول جیل بایدن از یک سفر آخر هفته به ساحل Rehoboth، دل، یکشنبه، ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۲، وارد فورت لزلی جی. مک نیر در واشنگتن شدند.
(AP Photo/Manuel Balce Ceneta)

سپس این برنامه کلیپی از بتو ​​اورورک، نامزد فرمانداری دموکرات تگزاس پخش کرد که از بایدن به خاطر عدم توجه کافی به ایالت انتقاد کرد.

اورورک به جمعی از مردم در جشنواره تریبون تگزاس گفت: «بایدن نامزد یک سکه یا روز را در دره ریو گراند یا واقعاً در هیچ کجای تگزاس سپری نکرد، به همین دلیل، زمانی که در آستانه انتخابات عمومی قرار گرفتیم. شنبه در آستین شما باید چشم‌ها را با افرادی که می‌خواهید برای آنها بجنگید و به آنها خدمت کنید و آرای آنها را که می‌خواهید برنده شوید، ببندید.»

ترامپ همچنین بر اظهارات جن ساکی، سخنگوی سابق کاخ سفید تاکید کرد که روز یکشنبه گفت اگر انتخابات همه‌پرسی درباره رئیس سابق او باشد، دموکرات‌ها شکست خواهند خورد.

ترامپ گفت: «منظورم بچه ها، آنها می دانند که جو بایدن اساساً لنگر دور گردن حزب دموکرات است.

او افزود که فکر نمی‌کند مردم آمریکا واقعاً باور دارند که بایدن برای انتخابات مجدد در سال ۲۰۲۴ نامزد شود.

نظرسنجی: جنایت ترامپ سقط جنین را در نگرانی‌های رای‌دهندگان افزایش می‌دهد و بیشترین پیشروی را در موضوع بیش از ۳۰ سال گذشته به جمهوری‌خواهان می‌دهد.

لارا ترامپ گفت که تعداد کم تایید بایدن به حزب او آسیب می رساند.

لارا ترامپ گفت که تعداد کم تایید بایدن به حزب او آسیب می رساند.
(اخبار فاکس)

آلیسیا آکونا، خبرنگار ارشد فاکس نیوز، خاطرنشان کرد که روی آوردن به بایدن توسط اورورک نشانه ای از زمان است که محبوبیت بایدن در حال کاهش است و دموکرات ها او را رها می کنند.

آکونا گفت: “آن روز را به یاد بیاورید که مشخص شد جو بایدن خواهد بود و همه نامزدها یک به یک شروع به کنار گذاشتن و حمایت از خود کردند. مرد، چقدر اوضاع تغییر کرده است.” ما همچنین در حال حاضر تعداد زیادی از نامزدها را در این ایالت‌های نوسان می‌بینیم که وقتی از آنها پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید رئیس‌جمهور بیرون بیاید و برای شما کمپاین کند، واقعاً در حال مبارزه هستند؟

بانوی اول جیل بایدن بر این باور است که بایدن با رئیس جمهور مدیریت شده است "دستکش بچه،" به گزارش پولیتیکو

طبق گزارش پولیتیکو، بانوی اول جیل بایدن معتقد است که بایدن با «دستکش‌های بچه‌گانه» مدیریت شده است.
(یاسین اوزتورک/ خبرگزاری آنادولی از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

یک نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که تورم به عنوان نگرانی شماره یک رای دهندگانی که در انتخابات میان دوره ای شرکت می کنند.

نظرسنجی ملی فاکس نیوز نشان می دهد که ۷۸ درصد از رأی دهندگان می گویند تورم باعث مشکلات مالی آنها شده است که نسبت به ژوئیه سه درصد و از دسامبر ۱۱ افزایش یافته است. حدود ۳۴٪ ​​آن را به عنوان “یک سختی جدی” توصیف می کنند، که نسبت به اوایل تابستان امسال (۳۰٪ در ماه جولای) افزایش یافته است.

دانا بلانتون از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.