لابی فارغ التحصیلان کالج تنسی برای حذف بارت قاضی دیوان عالی از “تالار مشاهیر” مدرسه


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک گروه فارغ التحصیل در کالج رودز طوماری برای مدرسه ایجاد کرد تا امی کونی بارت، قاضی دادگاه عالی را از “تالار مشاهیر” مدرسه حذف کند، زیرا رای او به لغو رو در مقابل وید بود.

این طومار توسط فارغ التحصیلان کالج رودز برای حقوق باروری ایجاد شده است و برای جنیفر کالینز، رئیس مدرسه و ریچارد آدامز، مدیر استانداردهای جامعه ارسال شده است.

بر اساس این نامه، “اعتقاد راسخ امضاکنندگان به کد افتخار رودز که همه ما امضا کردیم، ما را وادار به ارائه این درخواست می کند.”

این نامه استدلال می‌کند که بارت از طریق شهادتش در جلسات تأیید سنا و در «فرایند تصمیم‌گیری قضایی» قانون افتخار رودز را نقض کرده است.

سردبیر LA تایمز به آلیتو طعنه می زند، به بچه های سکولار که عیسی را نمی شناسند می بالد، جامعه را بهتر می کند

امی کونی بارت، نامزد دیوان عالی، در دومین روز از جلسه تایید صلاحیت خود در مقابل کمیته قضایی سنا گوش می دهد.

امی کونی بارت، نامزد دیوان عالی، در دومین روز از جلسه تایید صلاحیت خود در مقابل کمیته قضایی سنا گوش می دهد.
(درو انگرر/پول از طریق AP)

در این نامه آمده است: «در هر یک از مقوله‌های بالا، به نظر می‌رسد پایبندی قاضی امی کونی بارت به روش‌شناسی تفسیری اصیل‌گرایانه از تحلیل متن قانون اساسی (همانطور که در مقالات حقوقی علمی او منعکس شده است) با اظهاراتی که وی در مجلس سنای ایالات متحده ارائه کرده است، در تضاد است. .

در طول جلسات تأیید سنا بارت، او در پاسخ به سؤالی که سناتور امی کلوبوچار، دی‌مین، مطرح کرد، گفت که رو علیه وید فوق‌العاده سابقه‌ای نیست.

“برای تعریف مواردی که به قدری خوب حل و فصل شده اند که هیچ بازیگر سیاسی و هیچ فردی به طور جدی برای لغو آنها فشار نیاورد. و من به سوالات زیادی در مورد رو پاسخ می دهم، که فکر می کنم نشان دهنده این است که رو در آن دسته قرار نمی گیرد.” بارت گفت.

این نامه پاسخ بارت را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت که او ممکن است گمراه کننده باشد.

۳ ماه پس از فاش شدن دادگاه عالی، کلینیک های بارداری PRO-LIFE همچنان مورد هدف خشونت قرار می گیرند

یک گروه فارغ التحصیل در کالج رودز طوماری برای مدرسه ایجاد کرد تا امی کونی بارت، قاضی دادگاه عالی را از مدرسه حذف کند. "تالار مشاهیر" به دلیل رای او به لغو رو در مقابل وید.

یک گروه فارغ التحصیل در کالج رودز طوماری برای مدرسه ایجاد کرد تا امی کونی بارت، قاضی دادگاه عالی را از “تالار مشاهیر” مدرسه حذف کند، زیرا رای او به لغو رو در مقابل وید بود.
(رویترز/کارن پولفر فوخت)

«در بهترین حالت، قاضی بارت اعتراف به این که او باور نمی‌کرد، ناصادق بود قلیه “ابر سابقه” بودن، اما پس از آن نشان می دهد که به این معنی نیست که پرونده “باید” رد شود، علیرغم اینکه آشکارا به یک فلسفه حقوقی پایبند است که به وضوح منجر به صدور حکم علیه او می شود. قلیه ” در نامه آمده است.

گروه فارغ التحصیلان همچنین نوشت که بارت یک تهدید بزرگ برای حقوق اساسی در آمریکا است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

و ما معتقدیم که قاضی امی کونی بارت یکی از بزرگترین تهدیدهای کنونی برای حقوق اساسی ما، ثبات کشور و دموکراسی ما است. او این کار را کرد، ما اقدامات او را آشکار – و شاید مخرب ترین تا به امروز تاریخ – نقض قانون افتخار می دانیم.

“سادگی یکی از مشهورترین فارغ التحصیلان ما دلیل کافی برای کالج برای ادامه احترام به فردی نیست که به طور علنی بنیادی ترین ارزش های رودز را نقض کرده است. بنابراین، ما محترمانه درخواست می کنیم که جاستیس بارت از تالار مشاهیر کالج رودز حذف شود. بر اساس تخلفات فوق در سیستم افتخار رودز.»