قهرمانی PGA: حضور جان دالی باعث خوشحالی طرفداران گلف می شود، یک خاطره در فضای مجازی پخش می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جان دالی احتمالاً در مسابقات قهرمانی PGA از دست خواهد داد، اما این بدان معنا نیست که او در دو دور اول مسابقات اصلی در تولسا، اوکلاهاما از خود لذت نمی‌برد.

روز پنجشنبه، دالی برای لحظاتی رهبر مسابقات بود، پس از اینکه اولین و پنجمین سوراخ را برای شروع رویداد پر کرد. برای طرفداران گلف کافی بود که او را در طول این رویداد تشویق کنند. او دور اول را با تیراندازی ۷۲ به پایان رساند – درست دور از برتری.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جان دالی از ایالات متحده گاری خود را در طول دومین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در 20 می 2022 در تولسا، اوکلاهما، به سوراخ هفدهم می برد.

جان دالی از ایالات متحده گاری خود را در طول دومین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در ۲۰ می ۲۰۲۲ در تولسا، اوکلاهما، به سوراخ هفدهم می برد.
(کریستین پترسن/گتی ایماژ)

دالی در آن روز سه مرغ و پنج بوگی داشت.

در بین دور اول و دوم، دالی در حال در حال انجام تمام مناطق اطراف بود.

قهرمانی PGA: گزارش شده است که سیج استیل مورد اصابت گلوله اشتباه قرار گرفته است، شاهد می گوید که او در خون پوشیده شده است.

به گزارش TMZ Sports، دالی در یک رستوران محلی Hooters شام خورد و به یک کازینو رفت. او در حین بازی با یک پاکت سیگار و یک کوکای رژیمی متوجه شد.

جان دالی از ایالات متحده دومین شوت خود را بر روی سوراخ شانزدهم در طول اولین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در 19 می 2022 در تولسا، اوکلاهاما انجام می دهد.

جان دالی از ایالات متحده دومین شوت خود را بر روی سوراخ شانزدهم در طول اولین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در ۱۹ می ۲۰۲۲ در تولسا، اوکلاهاما انجام می دهد.
(دیوید کانن/گتی ایماژ)

او به TMZ گفت، با این حال، او هیچ شانسی نداشت.

او گفت: «شاخ‌ها ضربه نمی‌خوردند.

در راند ۲ مسابقات قهرمانی PGA، دالی امتیاز ۷۶ را به ثمر رساند و با امتیاز ۶ بالاتر برای راند به پایان رسید. وقتی کارش را تمام کرد، زیر خط برش بود، و به نظر می‌رسید که آخر هفته‌اش قبل از اینکه واقعاً شروع شود، تمام می‌شد.

او پس از دور دوم در این مسابقات ۸ بر صفر بود.

در حالی که دالی در حال گذراندن دور اول خود بود، داستانی درباره او در رسانه های اجتماعی منتشر شد. ویل برینسون، نویسنده CBS Sports NFL زمانی را به یاد می آورد که برای مسابقات قهرمانی Wyndham در سال ۲۰۰۸ دالی را پوشش می داد.

جان دالی از ایالات متحده از اولین سه راهی در اولین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در 19 می 2022 در تولسا، اوکلاهاما، نگاه می کند.

جان دالی از ایالات متحده از اولین سه راهی در اولین دور مسابقات قهرمانی PGA 2022 در باشگاه ساترن هیلز کانتری در ۱۹ می ۲۰۲۲ در تولسا، اوکلاهاما، نگاه می کند.
(راس کینر/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برینسون در توییتی نوشت که هرگز ندیده است دالی یک اونس آب را در طول یک دور تمرینی قبل از مسابقات دور کند.