قتل های دانشگاه آیداهو: پلیس جزئیات کلیدی در مورد حوادث مربوط به چاقو زدن ۴ دانشجو را فاش می کند


پلیس جزئیات بیشتری در مورد حوادث مربوط به چاقو زدن چهار دانشجوی دانشگاه آیداهو در اوایل صبح یکشنبه فاش کرد.

چهار دانش آموز، اتان چاپین، ۲۰; Xana Kernodle، ۲۰; مدیسون موگن، ۲۱; و کیلی گونکالوز ۲۱ ساله در اوایل صبح یکشنبه بین ساعت ۳ تا ۴ صبح در خانه ای در مسکو، آیداهو، هنگام خواب با چاقو کشته شدند. پردیس کالجبه گفته پلیس

رئیس اداره پلیس مسکو جیمز فرای گفت که زمانی که افسران پس از برقراری تماس با ۹۱۱ به محل اقامت پاسخ دادند، هیچ نشانه ای از ورود اجباری وجود نداشت.

اداره پلیس مسکو در یک به‌روزرسانی که شنبه شب منتشر شد، گفت که تماس ۹۱۱ در ساعت ۱۱:۵۸ صبح یکشنبه «روی تلفن همراه یکی از هم اتاقی‌ها» قرار گرفته است.

جدول زمانی قتل های دانشگاه آیداهو: آنچه در مورد کشتار چهار دانشجو می دانیم

یادبودی برای کشته شدگان آیداهو.

یادبودی برای کشته شدگان آیداهو.
(درک شوک برای فاکس نیوز دیجیتال)

اندکی قبل از حمله، موگن و گونکالوز هر دو در کامیون غذاخوری گراب ودرینگ کیچن دیده شدند. به گفته پلیس، این دو توسط یک “پارتی خصوصی” به خانه برده شدند، اما اضافه نکردند که آیا زنان راننده را می شناسند یا خیر.

در به روز رسانی روز شنبه، پلیس گفت که از راننده ای که یکشنبه شب زنان را به خانه برده بود، تحقیق کرده است و “باور نمی کند که او در این جنایت دست داشته باشد.”

یک قتل چهارگانه در آیداهو در حال بررسی است.

یک قتل چهارگانه در آیداهو در حال بررسی است.
(درک شوک برای فاکس نیوز دیجیتال)

هنگام وقوع حملات، دو هم اتاقی اقامتگاه شاه رود در خانه بودند، اما آنها مظنون این حادثه محسوب نمی شوند.

قتل‌های آیداهو: خواهر دانش‌آموزان کشته شده می‌گوید «هیچ‌کس در امان نیست» با مظنون به‌طور گسترده

بازرسان در روز دوشنبه، ۱۴ نوامبر ۲۰۲۲، خانه‌ای را در مسکو، آیداهو جستجو می‌کنند که در آن چهار دانشجوی دانشگاه آیداهو در آخر هفته در یک قتل ظاهری چهارگانه کشته شدند.  قربانیان اتان چاپین، 20 ساله، اهل کانوی، واشنگتن هستند.  مدیسون موگن، 21 ساله، از Coeur d'Alene، آیداهو.  Xana Kernodle، 20 ساله، از Avondale، آیداهو;  و Kaylee GonCalves، 21 ساله، از Rathdrum، آیداهو.

بازرسان در روز دوشنبه، ۱۴ نوامبر ۲۰۲۲، خانه‌ای را در مسکو، آیداهو جستجو می‌کنند که در آن چهار دانشجوی دانشگاه آیداهو در آخر هفته در یک قتل ظاهری چهارگانه کشته شدند. قربانیان اتان چاپین، ۲۰ ساله، اهل کانوی، واشنگتن هستند. مدیسون موگن، ۲۱ ساله، از Coeur d’Alene، آیداهو. Xana Kernodle، ۲۰ ساله، از Avondale، آیداهو; و Kaylee GonCalves، ۲۱ ساله، از Rathdrum، آیداهو.
(درک شوک برای فاکس نیوز دیجیتال)

پلیس روز شنبه گفت که هم اتاقی های زنده مانده هر دو در شب ۱۲ نوامبر از خانه خارج شده بودند و تا ساعت ۱ بامداد روز ۱۳ نوامبر به خانه بازگشتند و “تا دیرتر در ۱۳ نوامبر از خواب بیدار نشدند.”

Inside Edition گزارش داد که Goncalves و Mogen به نقل از خواهرش هفت بار با شخصی به نام جک تماس گرفتند.

آلیوآ گونکالوز به این رسانه گفت: «در ساعت ۲:۲۶ بامداد، کیلی شروع به تماس با جک می‌کند. “کیلی بین ساعت ۲:۲۶ صبح تا ۲:۴۴ بامداد شش بار با جک تماس می گیرد از ساعت ۲:۴۴ تا ۲:۵۲ مدی سه بار با جک تماس می گیرد، سپس کیلی آخرین تماس را در ساعت ۲:۵۲ بامداد با او برقرار می کند.”

دانشجویان دانشگاه آیداهو اتان چاپین، 20 ساله;  Xana Kernodle، 20;  مدیسون موگن، 21;  و کیلی گونکالوز، 21 ساله.

دانشجویان دانشگاه آیداهو اتان چاپین، ۲۰; Xana Kernodle، ۲۰; مدیسون موگن، ۲۱; و کیلی گونکالوز، ۲۱ ساله.
(Jazmin Kernodle از طریق AP/Instagram/ @kayleegoncalves)

مقامات گفتند که از چندین تماس تلفنی که موگن و گونکالوز با یک مرد داشتند “آگاه هستند” و افزودند که این بخشی از تحقیقات است.

قتل‌های دانشگاه آیداهو: هنگام کشته شدن چهار دانشجو، دو هم اتاقی در خانه بودند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، قربانیان در طبقات دوم و سوم خانه بودند.

پلیس همچنین از ساکنان و صاحبان مشاغل می‌خواهد فیلم‌های نظارتی را از ساعت ۳ صبح تا ۶ صبح روز یکشنبه دریافت کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد این حادثه دارد خواسته می شود با پلیس مسکو به شماره ۷۰۵۴-۸۸۳-۲۰۸ تماس بگیرد یا به ایمیل [email protected] ایمیل بزند.

ربکا روزنبرگ و آدری کانکلین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.