قتل دبی کالیر: بازرسان جورجیا حکم بازرسی خانه دخترش را صادر کردند، سند فاش می‌کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: اسناد فاش می‌کنند که مقامات جورجیا، چند روز پس از یافتن جسد کولیر در خاکریزی در کنار یک بزرگراه روستایی، حکم بازرسی را در خانه دختر مدیر دفتر مقتول دبی کولیر، که او با دوست پسری که سابقه اتهامات خشونت خانگی دارد، ارائه کردند.

در بازدید ۱۴ سپتامبر از خانه این زوج، افسران پاسخگو نام سه فرد دیگر را از طریق مرکز ملی اطلاعات جرایم، که گزارش های پلیس به دست آمده توسط فاکس نیوز دیجیتال نشان می دهد، ثبت کردند. این یکی از چندین حکم صادر شده در رابطه با تحقیقات بود، اما مقامات جزئیات کمی را فاش کرده و با استناد به تحقیقات فعال، از انتشار نسخه‌های این حکم خودداری کردند.

شوهر کولیر، استیون کولیر، و دخترش، آماندا بیردن ۳۶ ساله، در ۱۰ سپتامبر پس از اینکه پلیس گفت که او مبلغ ۲۳۸۵ دلار را برای دخترش از طریق برنامه Venmo با یک پیام رمزآلود با این مضمون: “آنها نیستند”، ناپدید شدن مادرش را گزارش کردند. به من اجازه می دهی بروم دوستت دارم، کلید خانه در گلدان آبی رنگ کنار در هست.” در ۱۱ سپتامبر، بازرسان مرده او را در ۶۰ مایلی خاکریزی پیدا کردند.

کلانتری شهرستان هابرشم که تحقیقات را انجام می دهد، به طور علنی از افراد ذینفع یا مظنون به این پرونده نامی نبرده است. افسر اطلاعات عمومی این وزارتخانه به درخواست ها برای اظهار نظر در روز جمعه پاسخی نداد و مشخص نیست که بازرسان در خانه چه چیزی پیدا کردند.

پرونده دبی کولیر: نمایه گر جنایتکار درباره احتمال “قاتل سریالی جوانه زدن” پس از مفقود شدن قتل مادر هشدار می دهد

سوابق دادگاه نشان می دهد که دوست پسر بیردن، اندرو گیگریچ، هفته گذشته به مدت شش روز از تاریخ ۱۶ سپتامبر به دلیل نقض مشروط زندان محکوم شد و دستور داده شد تا ظرف ۲۰ روز مدرکی مبنی بر درمان سوء مصرف مواد ارائه دهد. او از آن زمان آزاد شده و روز جمعه در خانه دیده شد.

گیگریچ در ماه ژوئن پس از اینکه پلیس به خانه بیردن برای تماس با خشونت خانگی پاسخ داد، به دلیل یک حکم قضایی بازداشت شد. سه ماه بعد، پلیس دوباره او را به دلیل نقض دستور حفاظت، ضرب و شتم در خانه و رفتار بی نظم دستگیر کرد.

آماندا بیردن و اندرو گیگریچ با هم به خانه او می‌رسند.  دبی کولیر مادر بیردن در اوایل این ماه در شرایطی وحشتناک در یک بزرگراه روستایی جسد پیدا شد.

آماندا بیردن و اندرو گیگریچ با هم به خانه او می‌رسند. دبی کولیر مادر بیردن در اوایل این ماه در شرایطی وحشتناک در یک بزرگراه روستایی جسد پیدا شد.
(مارک سیمز برای فاکس نیوز دیجیتال)

سوابق در وب سایت دادگاه شهرستان کلارک نشان می دهد که امسال گیگریچ به تنهایی به رانندگی تحت تأثیر مواد مخدر اعتراف کرد و هفته گذشته به مدت شش روز به زندان محکوم شد. او پرونده های فعالی دارد که در حال بررسی است و در ژانویه به شش فقره اتهام در ارتباط با حمله ژوئن ۲۰۲۱ به بیردن اعتراف کرد که به خاطر آن به شرط مشروط شدن قرار گرفت.

مامان گمشده جورجیا، دبی کولیر، برهنه و سوخته، با چنگ زدن به درخت در پایین خاکریز پیدا شد: اسناد

دختر و شوهر دبی کولیر پس از ارسال پیامی رمزآلود به همراه 2385 دلار از طریق Venmo، ناپدید شدن او را گزارش کردند.

دختر و شوهر دبی کولیر پس از ارسال پیامی رمزآلود به همراه ۲۳۸۵ دلار از طریق Venmo، ناپدید شدن او را گزارش کردند.
(دبی کولیر/فیسبوک)

بیردن سابقه ای طولانی در حوادث در گرجستان دارد که به بیش از یک دهه قبل می رسد، و متهم به ارائه ادعاهای دروغین به پلیس و همانطور که قربانی و مظنون به تجاوز در خشونت خانگی می گویند. این موارد شامل رشته ای از مردان مختلف است که حداقل به سال ۲۰۰۸ بازمی گردد.

سوابق دادگاه نشان می دهد که در ماه مه، او به ارائه گزارش نادرست از یک جنایت در رابطه با یک حادثه مربوط به گیگریچ متهم شد، که متهم شد و بعداً به جرم تجاوز جنایی، آسیب باتری و اموال اعتراف کرد.

آتن، جورجیا، خانه ای که دختر کشته شده دبی کولیر، آماندا بیردن با دوست پسرش اندرو گیگریچ زندگی می کند.

آتن، جورجیا، خانه ای که دختر کشته شده دبی کولیر، آماندا بیردن با دوست پسرش اندرو گیگریچ زندگی می کند.
(مارک سیمز برای فاکس نیوز دیجیتال)

قتل دبی کولیر: زن گرجستانی بعد از “سقوط” ۲۰۲۰ چشم سیاه خود را فاش کرد

نیویورک پست اوایل این هفته گزارش داد که شب قبل از ناپدید شدن کولیر، یکی از همسایه ها صدای فریاد و فریادهایی را که از خانه اش می آمد شنید.

اندرو گیگریچ پس از تماس داخلی در 4 سپتامبر 2021، در فیلم دوربین بدنه پلیس در خارج از خانه آماندا بردن در آتن، جورجیا ظاهر می شود.

اندرو گیگریچ پس از تماس داخلی در ۴ سپتامبر ۲۰۲۱، در فیلم دوربین بدنه پلیس در خارج از خانه آماندا بردن در آتن، جورجیا ظاهر می شود.
(اداره پلیس شهرستان آتن-کلارک)

همسایه به روزنامه گفت که این “همه و غوغا” شامل یک زن جوانتر بود و “کسی آخر هفته برای ملاقات می آید. [and] عصرها، و صدای جیغ و دعوا بلند می شود.»

پس از اینکه اداره پلیس آتن-کلارک در ۱۰ سپتامبر گزارش مفقودی برای Collier را دریافت کرد، آژانس پلیس همسایه در Habersham خودروی کرایه Collier را در کنار جورجیا Route 15 از طریق رادیو ماهواره ای Sirius XM پیدا کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مقامات محلی منطقه را با یک K-9 جستجو کردند و کولیر را در پایین یک خاکریز مرده یافتند که برهنه شده بود و روی شکمش “ذغال سنگ” وجود داشت. آنها او را بر پشتش، در حالی که با دست راستش به درخت کوچکی چنگ زده بود، یافتند.

بازرسان عصر چهارشنبه فاش کردند که هیچ مدرکی برای مشکوک بودن مرگ او در ارتباط با آدم ربایی یا خودکشی ندارند.

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد پرونده Collier دارد، درخواست می‌شود که با بازرسان هابرشام کلانتر، Cale Garrison یا George Cason به ترتیب با شماره‌های ۷۰۶-۸۳۹-۰۵۵۹ یا ۷۰۶-۸۳۹-۰۵۶۰ تماس بگیرند.