قانون آلاباما که جراحی انتقال جنسیت را جرم انگاری می کند، داروها برای افراد زیر سن قانونی اجرا می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

قانون آلاباما که ارائه مسدود کننده های بلوغ یا انجام عمل جراحی تغییر جنسیت در افراد زیر سن قانونی را جرم می داند، روز دوشنبه اجرایی شد.

کی آیوی فرماندار جمهوری خواه آلاباما این قانون را در اوایل آوریل امضا کرد. این قانون برای افراد زیر ۱۹ سال، تا ۱۰ سال زندان را مجازات می کند.

آلاباما به فلوریدا می‌پیوندد و برخی از معلمان مدرسه را از بحث درباره جنسیت و مسائل جنسی منع می‌کند.

این عکس منتشر شده توسط ایالت، فرماندار آلاباما، کی آیوی را در حال امضای لایحه‌ای امضا می‌کند که عملاً سقط جنین در این ایالت را در روز چهارشنبه، 15 مه 2019، در مونتگومری، آلا، غیرقانونی می‌کند. (دفتر فرماندار آلاباما/Hal Yeager از طریق AP)

این عکس منتشر شده توسط ایالت، فرماندار آلاباما، کی آیوی را در حال امضای لایحه‌ای امضا می‌کند که عملاً سقط جنین در این ایالت را در روز چهارشنبه، ۱۵ مه ۲۰۱۹، در مونتگومری، آلا، غیرقانونی می‌کند. (دفتر فرماندار آلاباما/Hal Yeager از طریق AP)

این قانون با چالش های متعددی از سوی گروه های ترنسجندر مواجه است. این گروه ها به دنبال جلوگیری از اجرای این لایحه در حالی که دعوی قضایی در جریان است، هستند، اما یک قاضی روز یکشنبه هیچ نشانه ای مبنی بر انجام این اقدام ارائه نکرد.

آلاباما دومین ایالتی است که سعی در ممنوعیت استفاده از مسدود کننده‌های بلوغ و هورمون‌ها در افراد زیر سن قانونی دارد. قانونگذار آرکانزاس در ماه مارس قانون مشابهی را تصویب کرد که پزشکان را از تجویز داروها منع می‌کرد، اما دادگاه‌ها گفتند که این قانون بسیار گسترده است و آسا هاچینسون، فرماندار جمهوری‌خواه ایالت، آن را در اوایل آوریل وتو کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آیوی همچنین قانونی را امضا کرد که بر اساس آن برخی از معلمان مدارس ابتدایی از بحث درباره هویت جنسیتی و گرایش جنسی در مدرسه در ماه گذشته منع شدند. این قانون بسیار شبیه به قانون تصویب شده در فلوریدا است که معلمان را از تدریس در مورد مسائل بین مهدکودک و کلاس سوم منع می کند. منتقدان این قانون را که توسط فرماندار جمهوری خواه، ران دیسانتیس امضا شد، به عنوان لایحه «نگو همجنسگرا» نامیدند.