قانونگذار ویسکانسین به دلیل نامیدن زنان در توئیتی درباره سقط جنین به عنوان “جسم زایمان” مورد انتقاد قرار گرفت.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یکی از قانونگذاران دموکرات ویسکانسین در رسانه های اجتماعی به دلیل استفاده از عبارت “جسم های زایمان” به جای زنان در حالی که توییت هایی در مورد تغییر احتمالی Roe V. Wade ارسال می کرد، مورد انتقاد قرار گرفت.

فرانچسکا هونگ، نماینده ایالتی، پس از انتشار اخباری مبنی بر درز پیش نویس ادعایی نظر اکثریت قاضی دیوان عالی ایالات متحده، ساموئل آلیتو، مبنی بر لغو پرونده تاریخی ۱۹۷۳، این جایگزینی را در یک توییت عصر دوشنبه انجام داد.

از زمان افشای اطلاعات، بسیاری از دموکرات‌ها موضع طرفدار انتخاب خود را مجدداً تأیید کردند.

کلوبوچار پیش نویس نظر دادگاه عالی فاش شده را محکوم می کند، می گوید که کنگره می تواند ROE V. Wade را “تدوین کند”

هونگ در توییتر خود نوشت: “بدین تولد حق آزادی دارند. تصمیم گیری در مورد اینکه چه زمانی پدر یا مادر شوید یکی از شخصی ترین تصمیمات تغییر دهنده زندگی است.” “دسترسی به سقط جنین و مراقبت های باروری تصمیمی است که ما باید به هر فرد بر اساس آنچه که برای سلامتی و آینده او بهترین است، اعتماد کنیم.”

حذف «زنان» برخی را بر آن داشت تا از طریق رسانه های اجتماعی واکنش نشان دهند.

در توییتی از نشریه Evie Magazine آمده است: “الف. ما یک نام داریم. ب. بدن زایمان حتی معنی ندارد زیرا زنانی که سقط جنین می کنند به معنای واقعی کلمه زایمان نمی کنند.”

بن شاپیرو، بنیانگذار دیلی وایر نیز در این مورد صحبت کرد.

فرانچسکا هونگ، نماینده ایالت ویسکانسین، پس از استفاده از این اصطلاح، انتقاداتی را برانگیخت "بدن های زایمان" به جای زنان در هنگام توئیت درباره سقط جنین.

فرانچسکا هونگ، نماینده ایالت ویسکانسین، پس از استفاده از اصطلاح “جسم زایمان” به جای زنان در هنگام توئیت در مورد سقط جنین مورد انتقاد قرار گرفت.
(نماینده فرانچسکا هونگ)

“”جسدهای زایمان.” اما احتمالاً بدن‌های قبل از تولد نیستند. این افراد مضحک.”

“”جسدهای زایمان” ???? پیرز مورگان همچنین در توئیتر خود نوشت: چرا با دادن حق زنان به زنان شروع نمی کنید.

اصطلاح «تولد» در هفته‌های اخیر جنجال‌هایی را ایجاد کرده است. رئیس اداره بهداشت شهر نیویورک ماه گذشته پس از اینکه مادران سفیدپوست را “افراد متولد شده” خطاب کرد در حالی که زنان سیاه پوست و پورتوریکویی را “مادر” نامیدند، در آب گرم قرار گرفتند.

دکتر میشل مورس این اظهارات را در حالی که توییتی در مورد ابتکار عمل “تولید برابری” در شهر منتشر کرد، بیان کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او نوشت: «فوریت این لحظه مشخص است. “میزان مرگ و میر افراد متولد شده بسیار بالا است و نوزادانی که از مادران سیاه پوست و پورتوریکویی در این شهر متولد می شوند، سه برابر بیشتر از نوزادان متولد شده از متولدین سفیدپوست غیر اسپانیایی در سال اول زندگی خود می میرند.”