قانونگذاران حزب جمهوری خواه از نمایندگان مجلس نمایندگان به دلیل فشار بی طرفانه به حمام انتقاد کردند زیرا “اقتصاد در توالت است”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: قانون‌گذاران جمهوری‌خواه همزمان با «اقتصاد در توالت»، دموکرات‌های مجلس نمایندگان را به دلیل اصرار برای حمام‌های بی‌نظیر جنسی در کاپیتول هیل مورد انتقاد قرار دادند.

کاترین کلارک، دستیار رئیس مجلس، و حکیم جفریس، رئیس مجلس نمایندگان دموکرات، نامه‌ای ارسال کردند و کلاه‌های خود را پشت نوسازی حمام در کاپیتول انداختند.

قانونگذاران در نامه ای به مجلس نمایندگان نوشتند: “همه کارمندان، کارآموزان و بازدیدکنندگان باید به دستشویی های امن و راحت دسترسی داشته باشند. برای اعضای تراجنسیتی ها، جوامع ناسازگار جنسیتی و معلولان، این اغلب به معنای در دسترس بودن دستشویی های تک غرفه یا تک نفره است.” زوئی لوفگرن، رئیس کمیته، دی-کالیفرنیا.

دستور اجرایی بایدن برای سرکوب «تبدیل درمانی»، جمهوری‌خواهان را به دنبال «کودکان قلدر» متهم کرد

نماینده آستین اسکات، R-Ga.، در طول یک جلسه استماع کمیته.  (عکس از دفتر نماینده اسکات.)

نماینده آستین اسکات، R-Ga.، در طول یک جلسه استماع کمیته. (عکس از دفتر نماینده اسکات.)
(عکس از دفتر نماینده اسکات)

رهبران دموکرات ادامه دادند: «به‌عنوان قانون‌گذار، زمانی که کارکنان و کارآموزان ما تنوع مردم آمریکا را منعکس می‌کنند، می‌توانیم به طور مؤثرتری از رأی‌دهندگان خود نمایندگی کنیم». نامه گزارش شده توسط The Hill.

قانونگذاران جمهوری خواه از رهبری به پایین از فشار حمام دموکرات های مجلس نمایندگان که در بحبوحه قیمت های تاریخی بالای بنزین و تورم فزاینده رخ می دهد، خوشحال نبودند.

نماینده آستین اسکات، نماینده کنگره، کلمات انتخابی برای همکاران دموکرات خود داشت و در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال اشاره کرد که “چپ‌ها در مورد حمام‌ها بحث می‌کنند در حالی که اقتصاد ما به دلیل هزینه‌های بیش از حد بی‌ملاحظه‌شان در توالت است.”

اسکات ادامه داد: «تورم یک رکورد دیگر را ثبت کرد و یک بار دیگر، چپ ها ثابت می کنند که ترجیح می دهند به جای رسیدگی به مشکلات واقعی خانواده های آمریکایی، دستور کار بیدار خود را پیش ببرند. “این فقط حواس پرتی دیگری است تا از پاک کردن آشفتگی هایی که آنها ایجاد کرده اند جلوگیری شود.”

استیو اسکالیس، نماینده ایالات متحده (R-LA) برای همکاران دموکرات خود که برای تعمیر حمام های کاپیتول هیل تلاش می کردند، سخنان تندی گفت.

استیو اسکالیس، نماینده ایالات متحده (R-LA) برای همکاران دموکرات خود که برای تعمیر حمام های کاپیتول هیل تلاش می کردند، سخنان تندی گفت.
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

استیو اسکالیز، نماینده اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال، دموکرات‌ها را مورد انتقاد قرار داد و گفت: «تورم برای خانواده‌های آمریکایی ۵۲۰۰ دلار بیشتر در سال هزینه دارد، بنزین اکنون بیش از ۵ دلار در هر گالن است، و بازارها سقوط کرده‌اند. با این حال، دموکرات‌های مجلس نمایندگان بر تغییر تعیین جنسیت حمام‌ها برای خود در کاپیتول متمرکز هستند.»

اسکالیس گفت: «واقعاً غیرقابل باور است که سوسیالیست‌های دولت بزرگ با نگرانی مالیات‌دهندگان سخت‌کوشی که برای تأمین غذای خانواده‌های خود و حتی توانایی پرداخت هزینه رانندگی به محل کار خود در تلاش هستند، بی‌خبر هستند». پلوسی و پرزیدنت بایدن به جای هدر دادن میلیون‌ها دلار مالیات‌دهندگان در دادگاه‌های نمایشی هالیوود برای حمله به مخالفان سیاسی‌شان و تغییر تعیین جنسیت در حمام در کنگره، باید دست به کار شوند تا بحران‌هایی را که به تنهایی ایجاد کرده‌اند، برطرف کنند.»

او با اشاره به جمهوری‌خواهان ادامه داد: «جمهوری‌خواهان مجلس بر روی موضوعاتی متمرکز هستند که مردم واقعاً به آن‌ها اهمیت می‌دهند، به همین دلیل است که همین دیشب ما یک کرسی کنگره را در دره ریو گراند تگزاس که بیش از ۱۰۰ سال است تحت کنترل دموکرات‌ها بوده است، به دست آوردیم». پیروزی تاریخی سه شنبه مایرا فلورس، نماینده منتخب کنگره.

الیز استفانیک، رئیس کنفرانس جمهوری خواهان مجلس نمایندگان از نیویورک، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که “برنامه چپ افراطی دموکرات های مجلس باعث ایجاد یک بحران تورم، یک بحران گاز، بحران مرزی و یک بحران زنجیره تامین شده است.”

والدین فعال می گویند، مدیر بایدن، پول ناهار مدرسه را «گروگان» برای تحمیل سیاست های فراجنسیتی نگه می دارد

نماینده الیز استفانیک، RN.Y، به فاکس نیوز دیجیتال گفت "دموکرات ها بیشتر نگران دستفروشی ایدئولوژی بیدار خود و تمرکز بر حمام های بی طرف هستند، در حالی که خانواده های آمریکایی در تلاش برای متعادل کردن بودجه خود هستند."

نماینده الیز استفانیک، RN.Y.، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که “دموکرات ها بیشتر نگران دستفروشی ایدئولوژی بیدار شده خود و تمرکز بر حمام های خنثی جنسیتی هستند، در حالی که خانواده های آمریکایی در تلاش برای متعادل کردن بودجه خود هستند.”
(تام ویلیامز/گتی)

استفانیک گفت: «دموکرات‌ها به‌جای پیشنهاد راه‌حل‌هایی برای بحران‌هایی که ایجاد کرده‌اند، بیشتر نگران دست‌فروشی ایدئولوژی بیداری خود و تمرکز بر حمام‌های بی‌طرفانه جنسیتی هستند، در حالی که خانواده‌های آمریکایی در تلاش برای متعادل کردن بودجه خود هستند». مردم آمریکا باهوش هستند و می دانند که جمهوری خواهان به مسائلی که برای هر خانواده آمریکایی اهمیت دارد متعهد هستند.»

جیم بنکس، رئیس کمیته مطالعات جمهوری خواهان از ایندیانا، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که “دموکرات های مجلس به هر اتفاقی که در خارج از واشنگتن رخ می دهد علاقه ای ندارند” در حالی که فشار حمام را “کوته فکرانه” می نامند.

بنکس گفت: «آنها شورش های ۲۰۲۰ را که تقریباً به تمام شهرهای آمریکا آسیب رساند، نادیده گرفتند، اما بزرگترین ابتکار آنها در این کنگره، کمیته جعلی و حزبی آنها در مورد شورش کنگره است. “اکنون آنها حمام های ساختمان های اداری خود را به صفر رسانده اند. این کوته فکر است – چه کسی دیگر اهمیت می دهد؟”

وی ادامه داد: در سراسر کشور، آمریکایی ها از تورم بی سابقه، کمبود، جرم و جنایت، بحران مرزی و در حال حاضر تانکر شدن بازار سهام رنج می برند. دموکرات‌های مجلس هیچ راه‌حلی ندارند، بنابراین به موضوع مورد علاقه‌شان یعنی خودشان متمرکز شده‌اند.»

"در حالی که آمریکایی‌ها از تورم بی‌سابقه و افزایش سرسام‌آور قیمت بنزین رنج می‌برند، دموکرات‌های مجلس نمایندگان روی حمام‌های بی‌طرف جنسیتی در ساختمان‌های اداری خود تمرکز کرده‌اند." مارکوین مولین، نماینده R-Okla گفت.

مارکوین مولین، نماینده R-Okla، گفت: «در حالی که آمریکایی‌ها از تورم بی‌سابقه و افزایش سرسام‌آور قیمت‌های بنزین رنج می‌برند، دموکرات‌های مجلس نمایندگان بر حمام‌های بی‌نظیر جنسیتی در ساختمان‌های اداری خود تمرکز کرده‌اند.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

مارکواین مولین، نامزد پیشتاز سنای اوکلاهاما، که در حال حاضر در مجلس نمایندگان خدمت می کند، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که “سوسیالیست های چپ افراطی به مردم آمریکا اهمیت نمی دهند” و آنها “حتی سعی نمی کنند بی توجهی خود را به مردم آمریکا پنهان کنند.” خانواده های کارگری.”

مبارز سابق MMA ادامه داد: «در حالی که آمریکایی‌ها از تورم بی‌سابقه و افزایش سرسام‌آور قیمت بنزین رنج می‌برند، دموکرات‌های مجلس نمایندگان روی حمام‌های بی‌نظیر جنسیتی در ساختمان‌های اداری خود تمرکز کرده‌اند.» “به من استراحت بده. این تئاتر سیاسی است، تقلید واقعی از رهبری.”

فایل لافگرن در کمیته اداری مجلس نمایندگان، عضو رتبه بندی رادنی دیویس، رادنی دیویس، حمام رهبری آبی را “فقط آخرین نمونه از اولویت های نابجای دموکرات های مجلس نمایندگان” خواند.

دیویس گفت: «با افزایش شدید قیمت بنزین، کمبود شیر خشک، افزایش جرم و جنایت و بحران مرزی، این چیزی است که آنها بر روی آن تمرکز می کنند. مردم آمریکا از آن خسته شده‌اند، زیرا دموکرات‌ها در ماه نوامبر راه سختی را یاد خواهند گرفت.»

نماینده گرگ مورفی، RN.C، گفت که دموکرات ها فشار حمام "فقط در مورد سیرک ناشنوایان نانسی پلوسی در واشنگتن صحبت می کند."

نماینده گرگ مورفی، رئیس ان.
(بیل کلارک/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

در همین حال، گرگ مورفی، نماینده کارولینای شمالی، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که “این فقط به عملکرد سیرک ناشنوایان نانسی پلوسی در واشنگتن اشاره می کند.”

“این مزخرف اخیر چقدر بیشتر برای مالیات دهندگان هزینه خواهد داشت؟” مورفی پرسید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کاپیتول اساساً به عنوان اکوسیستم خود عمل می کند و خدمات نجاری و لوله کشی خاص خود را در میان سایر موارد مانند آرایشگاه و خشکشویی دارد.

هزینه این خدمات توسط کاپیتول با استفاده از دلار مالیات دهندگان پرداخت می شود، به این معنی که هر و تمام بازسازی حمام در ساختمان کنگره و ساختمان های اداری از بودجه مالیاتی تامین می شود.