فین ولفهارد، ستاره «چیزهای عجیب» کارگردانی و بازی در فیلم ترسناک جدید «جهنم تابستان» را بر عهده خواهد گرفت.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فین ولفهارد، شهرت «چیزهای عجیب»، قرار است به همراه بیلی بریک، ستاره «وینونا ارپ» یک فیلم ترسناک مدرن با عنوان «جهنم تابستان» را کارگردانی کند.

تهیه‌کنندگان این فیلم روز سه‌شنبه اعلام کردند که این دو بازیگر جوان به‌عنوان کارگردان و ستاره فیلم و همچنین نویسندگی فیلم قرارداد امضا کرده‌اند.

این اولین کارگردانی فیلم بلند ولفهارد خواهد بود، با این حال او در گذشته با کارگردانی موزیک ویدیوی آهنگ سونورا و همچنین کارگردانی یک فیلم کوتاه با عنوان “شیفت های شب” که نویسندگی آن را نیز بر عهده داشت، عضلات کارگردانی خود را تمرین داده است.

در حالی که فین ولفهارد پیش از این هرگز فیلم بلندی را کارگردانی نکرده است، او یک فیلم کوتاه و موزیک ویدیو را کارگردانی کرده است.

در حالی که فین ولفهارد پیش از این هرگز فیلم بلندی را کارگردانی نکرده است، او یک فیلم کوتاه و موزیک ویدیو را کارگردانی کرده است.
(عکس از اما مک اینتایر)

ولفهارد در بیانیه ای گفت: «من بسیار هیجان زده هستم که اولین فیلم بلندم را کارگردانی می کنم. من این شانس را دارم که با بازیگران و گروهی باورنکردنی کار کنم و کار با شرکتی مانند ۳۰West و Aggregate یک رویای واقعی است.

فصل ۴ “چیزهای عجیب” نتفلیکس به دنبال تیراندازی در مدرسه تگزاس کارت اخطار اضافه می کند

ولفهارد و بریک در گذشته چند بار با هم کار کرده اند. این دو با هم در «شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ» در سال ۲۰۲۱ و فیلم «When You Finish Saving the World» که قرار است اواخر امسال اکران شود، بازی کردند. بریک همچنین در «شیفت شب»، فیلم کوتاهی که ولفهارت کارگردانی کرد، ظاهر شد.

این اولین باری نیست که ولفهارد در یک فیلم ترسناک ظاهر می‌شود، زیرا او در سال ۲۰۱۷ در فیلم «آن» استیون کینگ بازی کرد. برخی همچنین استدلال می‌کنند که او شروع خود را در ژانر ترسناک آغاز کرد زیرا «چیزهای عجیب» را می‌توان به عنوان ترکیبی مشاهده کرد. ترسناک و علمی تخیلی

چیزهای عجیب تر  (L تا R) فین ولفهارد در نقش مایک ویلر و گتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون در فیلم Stranger Things.  Cr.  با حسن نیت از نتفلیکس © 2022

چیزهای عجیب تر (L تا R) فین ولفهارد در نقش مایک ویلر و گتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون در فیلم Stranger Things. Cr. با حسن نیت از نتفلیکس © ۲۰۲۲
(از نتفلیکس © ۲۰۲۲)

در حالی که برایک هرگز در یک فیلم ترسناک بازی نکرده است، اما با حضور در نمایش اکشن علمی تخیلی “Wynonna Earp” با عناصر ماوراء طبیعی غریبه نیست.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

اطلاعات کمی در مورد داستان فیلم در دسترس است، با این حال اعلام شد که فرد هچینگر بخشی از بازیگران است.

هچینگر به عنوان یکی از اعضای خانواده موسباکر که در تعطیلات در هتل بدنام به سر می بردند، در سریال HBO Max “The White Lotus” بازی کرد.

فرد هچینگر از "نیلوفر سفید" تایید شده است که بخشی از بازیگران برای "جهنم یک تابستان."

حضور فرد هچینگر از فیلم «نیلوفر سفید» به عنوان بخشی از بازیگران «جهنم تابستان» تایید شده است.
(عکس از اما مک اینتایر)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هنوز تاریخ اکران «Hell of a Summer» اعلام نشده است زیرا آنها هنوز در مرحله پیش تولید پروژه هستند.