فینال NBA 2022: استف کری، واریرز از کوارتر سوم غول‌پیکر برای شکست دادن سلتیکس، حتی سریال‌ها استفاده می‌کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استفن کری در کوارتر چهارم بازی نکرد – و نیازی هم نداشت.

گلدن استیت واریرز در بازی ۲ فینال NBA با نتیجه ۱۰۷-۸۸ بوستون سلتیکس را شکست داد و در سری ۱-۱ یکسان شد. کری ۲۹ امتیاز، ۶ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۳ توپ ربایی به دست آورد تا به گلدن استیت کمک کند تا از شکست در بازی ۱ بازگردد و سری مساوی را به ساحل شرقی بازگرداند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

استفن کری، گارد گلدن استیت واریرز (30) در نیمه اول بازی 2 فینال بسکتبال NBA در سانفرانسیسکو، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، به بوستون سلتیکس شلیک می کند.

استفن کری، گارد گلدن استیت واریرز (۳۰) در نیمه اول بازی ۲ فینال بسکتبال NBA در سانفرانسیسکو، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، به بوستون سلتیکس شلیک می کند.
(AP Photo/Jed Jacobsohn)

کری پس از بازی به لیزا سالترز از ESPN گفت: “آنها گفتند که ما باید با ناامیدی بازی کنیم، این کاری است که انجام دادیم. احساس خوبی برای بازگشت به مسیر و حالا باید آن را در جاده ببریم.”

وریرز از کوارتر سوم ۳۵ امتیازی استفاده کرد تا بازی ۲ را به پایان برساند. گلدن استیت این کوارتر را با نتیجه ۱۶-۲ در پایان ۴:۱۷ به پایان رساند.

جردن پول یک پرتاب سه امتیازی ۳۹ فوتی میخکوب کرد تا گلدن استیت ۸۷-۶۴ را به رده چهارم برساند و این بیشتر از چیزی بود که وریرز می توانست بخواهد.

کری گفت کوارتر سوم آنها در بازی ۲ درست مانند بازی ۱ بود، آنها فقط در دفاع بهتر بازی کردند. او گفت که سخت کردن کار برای افرادی مانند جیسون تیتوم و جیلن براون “به بقیه بازی منتقل می شود.”

فینال NBA 2022: بازیکنان جنگجو و سلتیکز قبل از بازی ۲ پیراهن های «END GUN VIOLENCE» می پوشند

سرمربی بوستون سلتیکس، ایمه اودوکا، سمت چپ وسط، در نیمه اول بازی 2 بسکتبال فینال NBA مقابل گلدن استیت وریرز در سانفرانسیسکو، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، با بازیکنان صحبت می کند.

سرمربی بوستون سلتیکس، ایمه اودوکا، سمت چپ وسط، در نیمه اول بازی ۲ بسکتبال فینال NBA مقابل گلدن استیت وریرز در سانفرانسیسکو، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، با بازیکنان صحبت می کند.
(AP Photo/Jed Jacobsohn)

“کوارتر سوم ما عالی بود. ما به اندازه کافی جدا شدیم… کوارتر چهارم امشب کمی راحت تر بود.”

بوستون ۴ بر ۱۷ از زمین مسابقه بود و تنها ۱۴ امتیاز در بازی سوم کسب کرد.

تیتوم و براون تنها دو بازیکن اصلی بوستون بودند که در گلزنی دو رقمی به پایان رسیدند. تاتوم ۲۸ امتیاز و براون ۱۷ امتیاز کسب کردند. دریک وایت تنها بازیکن دیگری بود که دو رقمی در گلزنی داشت و با ۱۲ امتیاز به پایان رسید.

کری از پول که ۱۷ گل روی نیمکت داشت کمک گرفت. کوون لونی ۱۲ امتیاز و ۷ ریباند به دست آورد. اندرو ویگینز ۱۱ امتیاز و ۶ ریباند به دست آورد.

دریموند گرین ۹ امتیاز، ۷ پاس منجر به گل و ۵ ریباند داشت. کری از گرین به خاطر حضورش در سمت دفاعی زمین تمجید کرد.

دریموند گرین، مهاجم گلدن استیت وریرز در نیمه اول بازی 2 فینال بسکتبال NBA مقابل بوستون سلتیکس در سانفرانسیسکو، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، واکنش نشان داد.

دریموند گرین، مهاجم گلدن استیت وریرز در نیمه اول بازی ۲ فینال بسکتبال NBA مقابل بوستون سلتیکس در سانفرانسیسکو، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، واکنش نشان داد.
(عکس آسوشیتدپرس/جان هفتی)

کری گفت: “او فقط خودش بود. یافتن راه های مختلف برای تاثیرگذاری بر بازی در هر دو طرف زمین.” “گاهی اوقات در برگه آمار در سراسر صفحه نمایش داده می شود، گاهی اوقات شما فقط انرژی، تمرکز و اشتیاق او را احساس می کنید و این به ما زندگی زیادی می دهد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بازی ۳ بین وریرز و سلتیکس چهارشنبه ساعت ۹ شب به وقت شرقی در بوستون برگزار خواهد شد.